|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mirena
27.5.2008 13:28:04   
Sandrin
a katera ve koliko stane?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mirena
27.5.2008 13:30:01   
Pinga
Mirena je že en čas brezplačna.

Lp

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mirena
27.5.2008 13:47:37   
pikalonca
IZVIRNO SPOROČILO: Pinga

Mirena je že en čas brezplačna.

Lp

Ja res že nekje eno leto.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu Pinga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mirena
27.5.2008 13:50:45   
Sandrin
super!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mirena
27.5.2008 15:00:17   
Anonimen
ja mirena je zastonj, samo jaz sem se ravno odločala, ker sem imela pred časom navaden obroček, nato pa sem šla na stediril m , da grem nazaj na obroček in ne bom šla na mireno, ker slišim in imam veliko znank, ki so imele probleme, zato je ne dam, ker se bojim...........bom dala raje enakega kot prej

(odgovor članu Sandrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mirena
29.5.2008 14:11:56   
softic
hojla!

Jaz sem se pa za mireno odločila in jo že imam doma, sedaj čakam samo še na prvo menstruacijo, da mi jo vstavi. Sem se pa pozanimala pri sestri v ginekološki ambulanti kako kaj ženske prenašajo mireno in mi je potrdilo zelo pozitivno in da nimajo nobenih težav. Jaz sem že imela obroček in to 7 let nato sem ga dala odstranit ker mi je ginekologinja zatrdila, da ni vredo. Sedaj imam tablete po katerih sem se zredila iz 60 na 68 kg. Ni mi pa jasno kakšna je razlika med obročkom,  ki sem ga imela pred leti in sedanjim (mireno) jaz ne vidim razlike, saj ne po obliki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mirena
30.5.2008 19:56:22   
Anonimen
ta mirena je hormonski obroček...naj bi zmanjšal menstruacije na manj dni in količinsko, bolj naj bi bil varen........pa se mi zdi en bla, bla bla.....tako kot vse tele zadeve- jaz sem imela  7 let navadnega in bila zelo zadovoljna, nato sem šla na tablete, in sem se tudi zredila za 5 kg,zdaj pa jih imam vrh glave in bom dala nazaj obroček navadni, ker se mi ne zdi ok, da pri mireni skoraj da ni krvavitve- kar je za ven je za ven, in moja prijateljica je imela nekaj dni menst. nato nič kar naenkrat se ji je začelo vlivati.....in to non stop tako da je mogla imeti vedno vložke, gin. ji je kao rekla da bo bolš pa ni blo .-še slabš, tekl ji je po cel mesec....nato nekaj časa nič in spet po teden......je bila že čisto obupana.....živa groza in ni edina, ki jo poznam s takimi problemi glede mirene,vem da je bilo že veliko odstranitev..... tako da jaz je ne dam.

(odgovor članu softic)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?