|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koš za plenice - že spet
18.7.2008 20:50:37   
Dream
Ker ga bom dobila za darilo in ker oseba, ki mi bo to podarila, še nima lastnih izkušenj, jo skrbi, da ne bo kiksnila. Zato vas prosim, da mi napišete, katerega ste ali ga uporabljate in ste z njim zelo zadovoljnje, da prenesem informacije naprej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koš za plenice - že spet
18.7.2008 20:51:47   
Lunc_a
navaden koš s pokrovom :))

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koš za plenice - že spet
18.7.2008 21:00:56   
Dream
Tega mi pa res ne rabi kupovat, jih imam dovolj... Pač se je odločila, da mi to kupi in amen. Jaz sem pa samo poizvedovalka, ker me je zaposlila še s tem... user posted image

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koš za plenice - že spet
18.7.2008 21:08:02   
Anonimen
če bi men kdo hotu kupit tako kanto bi rekla naj mi prosim ne kupi tega sranja in mi naj ne povzroča stroškov, ki jih maš pol da kupuješ kasete za to čudežno kanto s posebnimi vrečkami. brezveze!

mislim pa da so na trgu tudi že eni kjer lahko uporabljaš navadne vrečke za smeti. nekje sem neko reklamo vidlauser posted image

(odgovor članu Dream)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koš za plenice - že spet
18.7.2008 21:23:19   
anetka
V tem lahko uporabljaš navadne vrečke, in je super:
poglej tukaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koš za plenice - že spet
18.7.2008 21:39:02   
2 Sraki
No tale od Pikapolonice (po priporočilu anetke) je res vredu, ker ne zapravljaš za kasete v tri krasne. Priporočam.

(odgovor članu anetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koš za plenice - že spet
18.7.2008 22:15:04   
Naja31
če bi men kdo hotu kupit tako kanto bi rekla naj mi prosim ne kupi tega sranja in mi naj ne povzroča stroškov, ki jih maš pol da kupuješ kasete za to čudežno kanto s posebnimi vrečkami. brezveze!


Se strinjam.
Bi raje rekla naj mi kupi kaj kar res rabim.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koš za plenice - že spet
18.7.2008 22:53:45   
Olivija
Kaj pa vem, jaz sem se že kot au-pair v Londonu navdušla za "diaper gennie".

In ravno dva tedna nazaj se je naš "palček zavijalček" po petih letih upokojil. Nama se je zdel praktičen, sva pa res ful lena za plenice ven nosit in navadne vrečke sva uporabila samo takrat, ko nama je zmanjkal tistih za koš.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koš za plenice - že spet
19.7.2008 6:15:49   
Lunca1
Midva sva pri taveliki imela Sangenica in se je dobro obnesel. Manjko je pa res cena kaset, sploh kasneje, ko so plenice večje in se koš hitreje polni. Zdaj pri drugem imamo pa tega od Pikapolonice in je čisto v redu. Lahko uporabljaš tudi malo večje navadne vrečke. Edino kar je, da se ti lahko osmradi pokrov, ker tukaj nimaš čez folije. No mi rešujemo to tako, da gledamo, da pokrov obrneš v obe smeri in je ena stran vedno obrnjena navznoter, druga pa gor. Ker tista, ki je noter, je pač stalno izpostavljena smradu plenic.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koš za plenice - že spet
19.7.2008 6:17:29   
Lunca1
Aja še to, ta drugi koš smo kupili ravno zaradi cene kaset Sangenica, saj se ti nakup povrne v cca. 6 kasetah.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koš za plenice - že spet
19.7.2008 8:42:20   
ana b
Če že potem naj ti kupi tega iz Pikapolonice, pri katerem lahko uporabljaš navadne vrečke.
Mi smo zadovoljni

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koš za plenice - že spet
19.7.2008 12:26:52   
urska25
Jaz imam tega brez kasetnega iz pikapolonice. Gredo navadne vrečke noter in je super. Jaz sem pri prvi hčeri imela palčka zavijalčka in je bil vredu, vendar so kasete res drage. Zato sva zdaj kupili tega brezkasetnega in je videt super. Kak se pa odnese s pokakanimi planicami pa nevem,ker še čakamo. Koker sem vidla pri kolegici je ful fajn,nič ne smrdi.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koš za plenice - že spet
19.7.2008 15:44:53   
Katjusa
Jst se ne spoznam na te košeke mela ga je prijatlca, ki je bla z njim zadovolna ampak je vedno omenjala kako so vrečke drage in tud uporabljala ga je sam v začetku pol je pa pleničke kr v navadne vrečke zavijala, tak da pomoje ni bla tolk zadovolna k je rekla da je, pač drago ga je plačala takrat je bil neki okol 12 tisoč kar se meni zdi veliko.... Meni so ga tud hotli kupit v dar pa sem rekla da raje ne in sem sama povedala kaj pa potrebujem.... za koš sem si raje kupla en koš s pokrovom, ki ga dvigneš z nogo in potem sem pleničke zavijala v navadene vrečke k jih je mislim da 200 za slaba 2 € pa še to zavijala sem samo pokakene in vsake 3 dni spraznla koš in je blo super.....
Sej vem da te sam zanima kaj je dobrega oz, kaj ti nej kupi sam s enisme mogla zadržat da nisme napisala svojega mnenja....
Če ga boš pa dobla je pa fino da je tak da se tiste kasete dobijo v kaki trgovini, ki ti ni preveč odročna da ne boš pol za vsako kaseto tekala okol. če bi jst kupovala bi se tud za tega odločla k so ti ga punce priporočale in zikapolonice ker ne rabiš kupovat teh kasetuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Upam da se boste fino odločli in da vam bo dobro služiluser posted image

(odgovor članu urska25)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koš za plenice - že spet
21.7.2008 11:26:11   
Leiah
Meni so tudi kupili za darilo kos za plenice angelcare, sicer ga sama nisem imela namena kupiti.
Te kasete so res kar drage 8€ (al nekaj podobnega), zato mi kar prakticiramo tako, da navadno vreco zatlacimo v tisto kaseto in ko se nam zdi da je dovloj polna jo lepo odvrzemo.
Drugace pa res nic ne smrdi iz teh kosev!

_____________________________

Lp

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koš za plenice - že spet
21.7.2008 12:20:51   
kristinaj
navadno kanto za smeti, ki jo vsak dan izpraznem.....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koš za plenice - že spet
21.7.2008 13:23:29   
N.SI
IZVIRNO SPOROČILO: anetka

V tem lahko uporabljaš navadne vrečke, in je super:
poglej tukaj


tega tudi jaz mislim "nabaviti" - imam podobne kandidate, ki želijo kupiti darilo user posted image  

(odgovor članu anetka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?