|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr. Cerar
21.2.2005 8:52:11   
Mojca20
Drage nosečnice! Prebrala sem post na MONU (prokleta amniocinteza). Preberite si ga, kajti iz njega izhaja velika šlamparija dr. Cerarja!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dr. Cerar
21.2.2005 8:53:35   
Mojca20
Aja, še to: na forumu "ko starši žalujejo"

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   dr. Cerar
21.2.2005 9:36:57   
Anonimen
Je bilo tudi na RR že objavljeno. Mislim da pod naslovom Še ena več na njegovi duši ali nekaj takega.

(odgovor članu Mojca20)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   dr. Cerar
21.2.2005 9:37:58   
KIRA
ja je blo...

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dr. Cerar
21.2.2005 9:44:29   
Mojca20
Aja, sori nisem zasledila.

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dr. Cerar
21.2.2005 9:45:29   
KIRA
http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=1&id=29045&msg=260321&idk=102

mislim da sem pravi link trufla...

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   dr. Cerar
21.2.2005 11:16:23   
Anonimen
Ja pa kaj je to za en hudičev človek?

(odgovor članu Mojca20)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   dr. Cerar
21.2.2005 11:25:36   
Anonimen
:zmeden2::zmeden2: "kao tata mata slovenske ginekologije in porodničarstva" tako se govori....:zmeden:

(odgovor članu Mojca20)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   dr. Cerar
21.2.2005 12:23:45   
petraCBU
Cist grozno! :((:(:((
Pa tale doktor je drugače strašno opevan kot oh in sploh "debest"!
V srce mi je žal za vse, ki morajo odtrpeti take tragedije in samo upamo lahko, da bo tega čim manj!
Lasje mi gredo pokonci ob prebranih stavkih in celo tale snegec, ki tako lepo pada, me ne veseli več.


(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   dr. Cerar
21.2.2005 14:06:08   
anajmad
In veste dekleta,da je on izgubil tudi sinčka,starga en mesec,ali neki takega(smrt v zibki).Sploh si ne mislim,kakšne šlamparije se dogajajo,ne morem verjet....A lahko,ker pri meni je bilo tudi ena velka šlamparija,samo da moj bivši g. ni bil tako znan.Je pa znan po drugih,negativnih rezultatih.
en lp:morje:D.

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   dr. Cerar
21.2.2005 15:29:27   
špelin@
Ja, omenjeni dr. je opevan - a le, dokler nimaš z njim slabe izkušnje, jaz sem jo imela v prvi nosečnosti (pred 5. leti), a na srečo ni bilo posledic.

V porodnišnico sem prišla zvečer, ko je on dežural - v 28. tednu. Ob napenjanju na wc-ju sem na papirju opazila izcedek s sledmi krvi. "Tata-mata" je ravnodušno izjavil, da bomo kar takoj rodili! Od šoka se mi je krvni tlak dvignil kot nor! Dr. C. se je nato odločil, da počakamo do jutra, kako bo šlo naprej. No, naslednji dan je neka druga ginekologinja ugotovila, da je šlo le za počeno žilico v steni nožnice in me spustila domov brez kakršnegakoli svarila pred prezgodnjim porodom. Moja deklica se je rodila bistveno kasneje - dva tedna pred rokom so mi zaradi medenične vstave in precej zrele posteljice sprožili porod.

Z njim nočem imeti NIKOLI NOBENEGA opravka več!

Sem pa na urgenci v porodnišnici pred porodom spoznala še eno dekle, ki ji je ob CR-ju omenjeni dr. v maternici "pozabil" kos posteljice. Kar vijoličen je bil v obraz, ko je na to UZ videl - mlada mamica je bila čisto ob živce pa še malčka je imela s sabo in so ga morale sestre paziti.

:angel:

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   dr. Cerar
21.2.2005 16:38:55   
beba76
Moja prijateljica je pa pred 5 leti imela AC v Ljubljani, dober teden za tem pa je todila mrtvo deklico, ker je prišlo do infekcije. Bila pa je v 22. tednu... Pa pravijo, da jih po AC splavi "le" 3-4%. Imam občutek, da je ta % bistveno višji...

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   dr. Cerar
21.2.2005 17:22:42   
Annny
To je en senilen starec, ki bi ga blo treba že zdavnaj poslati v penzion! Tko...pa se oproščam, če sem katero užalila..
LP

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   dr. Cerar
21.2.2005 17:23:37   
Annny
Me zanima, ali ga kdaj peče vest...:(:(:(

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   dr. Cerar
22.2.2005 3:28:28   
LEJLA
ja ce je res 3-4% moznost se meni to zdi OGROMNO

to je vsaka 4 AC od 100 se bo koncala slabo
slaba statistika...velik riziko

se pravi, ce poznas 25 noseck, ki so opravile AC ima vsaj ena slabo izkusnjo...25 se jih pa kar hitro nasteje....se posebno na nosecniskih forumih

ja je pa res grozno brat kaj se marsikateri mamici dogodi :( in se huje je ce gre zdraven za malomarnost zdravnikov:grrr:

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   dr. Cerar
22.2.2005 15:16:04   
eva1
Jaz se 100% nebi odločila za AC-preveč riskantno!!! Ko sem bila v bolnici(prejšni teden) je tut ena ležala tam, zaradi okužbe plodovnice in odtekanja le te(zaradi AC)-no hvala bogu so to potem uredili in je šlo vse ok! Res boga ženska-več kot en teden je bila v strahu kaj bo z njo in :duda: in skoz je mogla ležat tako, da je noge imela višje kot glavo in cel teden se ni smela ustat! Revca-ampak sam da se je dobro končalo!
Jaz sicer tega zdravnika ne poznam, ampak nikjer ne piše da zaradi malomarnosti pride do tega-to je poseg v telo in četudi bi vse sterilno potekalo bi lahko prišlo do vnosa infektov iz zraka v telo in smo tam! Tako da..ne smemo takoj grajat vse povprek!
V vsako reviji piše da 3-5% nosečk po Ac splavi! Se pravi-ogromno!!!
Lp, Eva 36t in :duda: Luka

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   dr. Cerar
23.2.2005 1:51:16   
Pika10
Jaz imam pa z njim zelo dobre izkušnje. Po carskem rezu se mi je rana odprla in imela sem ponovno šivanje, nakar sem po tednu dni spet pristala v porodnišnici in to prvič v njegovih rokah, po tem ko se mi je nabrala kri pod rano.Seveda je zopet sledila operacijska miza.Toda šele tokrat je bila moja rana pravilno oskrbovana in od takrat naprej nisem imela več problemov.Moj sine je skoraj shodil v porodnišnici, toliko časa sem preživela tam.Toda bil je zelo prijazen in skrben. Zaupala sem mu 100%.
Je pa res da tudi ljudje delamo napake in glede na to koliko je vsak dan porodov, še ni veliko zapletov, je pa res da če se tebi zgodi kaj takega si zelo čustveno prizadet, kar pa razumem.

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   dr. Cerar
23.2.2005 8:02:56   
Anonimen
Ja, Pika10, res pa je, da so te napake, ki jih delajo zdravniku, čisto nekaj drugega, kot pa se jaz naprimer zatipkam. Glede tvoje "smole" ob rani ob carskem rezu, bi rekla, da ta zdravnik, dr. Cerar, ni naredil nič izjemnega ampak je normalno opravil svoje delo, tako, kot mora. Če se mu pa večkrat dogodijo napake ob njegovem delu, pa je to za tako službo, ki jo opravlja, milo rečeno zelo zaskrbljujoče. Ne, vem, nekaj bi morali storiti, da bi tudi zdravniki odgovarjali za svoja dejanja.

(odgovor članu Mojca20)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   dr. Cerar
23.2.2005 8:04:27   
špelin@
Zelo dobro povedano :bravo:

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   dr. Cerar
23.2.2005 13:20:13   
nejcko
Moje mnenje glede stvari pa je, da je človek resnično 100% bolj prizadet, če se kakšna taka stvar zgodi njemu osebno. Se čisto strinjam, da bi morali biti dohtarji za take napake odgovorni, ampak žal je njihov lobi premočen, da bi navaden smrtnik lahko kaj dosegel. Za to se mi ne zdi slaba ideja enega očka na spodnjem forumu, da bi se ljudje s podobnimi izkušnjami med seboj povezali in skupaj nastopili proti krivcu. Ker v naši državi se en sam človek težko bori proti zdravniški klianteli.

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?