|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko ur do Splita
16.6.2008 11:02:14   
danajana
Pozdravljeni,
koliko ur se pelješ po AC do Splita iz Ljubljane v nesezoni?
Ali je bolje čez Zagreb ali čez Metliko?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko ur do Splita
16.6.2008 12:28:29   
2.2.
jaz mislim da ti je bližje iz lj čez mejni prehod vinica-no nevem

(odgovor članu danajana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko ur do Splita
16.6.2008 13:40:26   
tananejka
Mi gremo že 5. leto in hodimo......

Ivančna Gorica - Žužemberk - Črnomelj - mejni prehod Vinica - Bosiljevo in po AC do Splita. V 5, 5 urah si tam z 2 kratkima postankoma.


Ostale poti so daljše, pot ni pa nič lepša. Poleg tega je čez Zagreb rada gužva in se ne splača.

Srečno pot!user posted image

< Sporočilo je popravil tananejka -- 16.6.2008 13:41:04 >

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko ur do Splita
16.6.2008 17:00:12   
brigitaa
Tud pr ns, ista cesta, sam u 5-ih urah smo že u Čiovu z postanki vred.......user posted image

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko ur do Splita
16.6.2008 17:05:21   
Putka
Ja, zna biti 6 ur. Čeprav smo se mi lani po isti relaciji (šli med tednom, okoli 6h zjutraj) vozili več kot 10 ur, ker je bil Sv.Rok zaprt (burja) in je bil obvoz v koloni 40/h po lokalni cesti.

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko ur do Splita
16.6.2008 19:33:34   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: tananejka

Mi gremo že 5. leto in hodimo......

Ivančna Gorica - Žužemberk - Črnomelj - mejni prehod Vinica - Bosiljevo in po AC do Splita. V 5, 5 urah si tam z 2 kratkima postankoma.


Ostale poti so daljše, pot ni pa nič lepša. Poleg tega je čez Zagreb rada gužva in se ne splača.

Srečno pot!user posted image


isto, vsako leto, ponavadi že ponoči, tako da takrat 4,5 ure z enim postankom cca 10-15min, podnevi 5ur...do Splita do pristanišča

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko ur do Splita
16.6.2008 19:38:11   
Anonimen
Ivančna Gorica - Žužemberk - Črnomelj - mejni prehod Vinica - Bosiljevo in po AC do Splita. V 5, 5 urah si tam z 2 kratkima postankoma.


Ostale poti so daljše, pot ni pa nič lepša. Poleg tega je čez Zagreb rada gužva in se ne splača.

Srečno pot!user posted image


Enako.

Ta zadnje sem porabila pet ur, z dvema postankoma.

Enkrat sem sla dol ze nekje pri Zadru, ker sem se navelicala AC. Samo se ne spomnim, koliko je bilo to casovno.

(odgovor članu tananejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko ur do Splita
17.6.2008 12:50:34   
greece
Če gremo do Splita po AC je izbrana pot res OK. Mi pa gremo na morje 1.8. (petek), predvidoma proti večeru, ker predvidevamo, da bo v soboto čez dan velika gneča. Ali nam priporočate AC ali pa naj raje gremo po stari cesti. Pred tremi leti je bila AC zabita, medtem ko je bila stara cesta napol prazna. Kakšne so vaše izkušnje če bi šli po stari cesti, katera pot je optimalna v tem primeru?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko ur do Splita
17.6.2008 18:43:30   
Anonimen
Kakšne so vaše izkušnje če bi šli po stari cesti, katera pot je optimalna v tem primeru?


Mislim, da na Karlovac in potem cez Plitvice. Samo se ne spomnim tocno.

Enkrat sem sla tudi po jadranski magistralki, vendar novembra. Od Splita do Karlobaga ni bilo na cesti niti enega avta, razen bagra, na enem odseku. Bil je prekrasen pozni jesenski dan, kot v pravljici je bila tista voznja.

(odgovor članu greece)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko ur do Splita
17.6.2008 19:01:52   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

je bil Sv.Rok zaprt (burja) in je bil obvoz v koloni 40/h po lokalni cesti.


Tudi pri nas je bila burja in je bil del AC pred zadrom zaprt. In potem se cjaziš po Velebitu.user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko ur do Splita
17.6.2008 22:34:50   
kaya2007
mi smo maja (sicer ne letos) rabili točno 4 ure do splita...

< Sporočilo je popravil kaya2007 -- 17.6.2008 22:35:33 >

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko ur do Splita
17.6.2008 22:40:10   
Anonimen
mi smo maja (sicer ne letos) rabili točno 4 ure do splita...


Vi pa hitro vozite...user posted image

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko ur do Splita
18.6.2008 6:23:02   
Anonimen
Mi pa gremo na morje 1.8. (petek), predvidoma proti večeru, ker predvidevamo, da bo v soboto čez dan velika gneča. Ali nam priporočate AC ali pa naj raje gremo po stari cesti.


Pozanimaj se, kake bodo napovedi za gnečo. Midva ne greva nikalo na petek, vedno iz sobote na nedeljo, pa še nikoli nisva padla v gnečo. Ker vsi gredo v petek zvečer, morda bi bilo bolje, da prestavite za en dan naprej ali nazaj. Sicr pa, če je ful gneča, so itak tuneli odprti samo za dol, pa ni take panike, se pa zna zna kje fina gneča nardit zaradi kake nesreče. V glavnem, najbolj fino je, da maš s seboj zemljevid, tkoj ko pridš čez mejo daš radio na hrt2, se pozanimaš za telefonsko od HAK in potem se lahko, skoraj zagotovo izogneš kakšni veliki gneči. Ker so odcepi tko narejeni, da itak padeš na staro cesto.

Ni pa nujno, da bo sploh tisti vikend gneča - pozanimaj se, kdaj se začne feragosta.

Želim vam uspešno, "brezgnečno" vožnjo.

Na prvo vprašanje ša je bilo že odgovorjeno - najbolj fajn je čez Vinico, ker padeš direkt na AC.

(odgovor članu greece)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko ur do Splita
18.6.2008 18:39:26   
tananejka
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Kakšne so vaše izkušnje če bi šli po stari cesti, katera pot je optimalna v tem primeru?


Mislim, da na Karlovac in potem cez Plitvice. Samo se ne spomnim tocno.




Ja, tudi mi smo se enkrat podali po tej poti. Bilo je prijetno, se pa splača tukaj peljat čez dan, da kaj vidiš... pa še Pltivička si lahko spotoma ogledate. Mi drugače po AC potujemo ponoči. Smo imeli nazajgredi enkrat gužvo pri Sv. Roku user posted image . Tamala je bila stara 5 mesecev, drla se je ko jesihar, mene je bolel zob, dvojčici in mož so si pa peliuser posted image ....smo preživeliuser posted image

Če bo res gužva (sveži podatki so na http://www.hak.hr/ ) se splača če Plitvice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko ur do Splita
3.7.2008 1:08:58   
massylou
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


Mislim, da na Karlovac in potem cez Plitvice. Samo se ne spomnim tocno.



Jap.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




radovednost
symba

karere plenice uporabljate'

enkratno uporabo (86%)

pralne (14%)


Število vseh glasov: 73

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!