|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moški rodil deklico
6.7.2008 14:35:40   
KBM
user posted image Neverjetno, a resnično! Štiriintridesetletni moški je po naravni poti rodil deklico. Najprej ženska, potem moški, nato pa še rodi otroka. © People
Štiriintridesetletni Thomas Beatie je ekskluzivno za revijo People potrdil, da je 29. junija v kraju Bend v zvezni državi Oregon po naravni poti rodil deklico. In kako je to mogoče?

Thomas se je rodil kot ženska. Spremenil si je identiteto in podobo, za operacijo za spremembo spola pa se ni odločil. Med prehajanjem v moško podobo je dvakrat na teden jemal hormon testosteron, prsi pa si je dal kirurško odstraniti. Pozornost je vzbudil lani, ko je v intervjuju za People in v pogovorni oddaji Oprah Winfrey najavil, da kot moški pričakuje otroka.

Prvih dvajset let je živel kot Tracy Lagondino. Bil je skavtinja, manekenka, pristal pa je celo v finalu izbora najstniških lepotic Miss Hawaii Teen. Po dvajsetem letu pa se je začel oblačiti in živeti kot moški, takrat pa si je tudi uradno spremenil spol in zamenjal vse dokumente.

Pred petimi leti se je poročil z ločeno materjo dveh otrok, Nancy. Par se je odločil za spermo donatorja, Thomas pa je zanosil z umetno oploditvijo. "Edina težava je ta, da svojega otroka ne morem dojiti. Vendar jih tudi veliko drugih mater ne more," je povedal ponosni očka in mamica v enem ter napovedal, da bo jeseni napisal knjigo o svoji neverjetni izkušnji.

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moški rodil deklico
6.7.2008 14:40:56   
NRMM
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moški rodil deklico
6.7.2008 14:55:40   
maja24
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moški rodil deklico
6.7.2008 15:45:21   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Pa kam gre ta svet???

(odgovor članu KBM)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moški rodil deklico
6.7.2008 15:45:57   
cati

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moški rodil deklico
6.7.2008 15:51:41   
Anonimen
Kako kruto se ljudje igrajo/mo z naravo, potem pa se čudimo, ko le ta še bolj kruto udari nazaj. user posted image

(odgovor članu cati)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moški rodil deklico
6.7.2008 16:10:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien
Kako kruto se ljudje igrajo/mo z naravo, potem pa se čudimo, ko le ta še bolj kruto udari nazaj. user posted image


Se strinjam s tabo, hijenca.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moški rodil deklico
6.7.2008 16:14:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KBM

prsi pa si je dal kirurško odstraniti. ........ "Edina težava je ta, da svojega otroka ne morem dojiti.


user posted image user posted image user posted image   Mater se je zafrknil...

(odgovor članu KBM)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moški rodil deklico
6.7.2008 17:11:51   
LoCa
ma...se bo treba navadit zgleda user posted image
enkrat sem gledala eno oddajo o teh dojenčkih, ki se rodijo hermafroditi, ampak jih zdravniki kar sami določijo spol (najbrž tisto, kar je operacijsko lažje). takih naj ne bi bilo malo, ampak oni pač ne vejo, dokler jih ne začne "metat" na drug spol. pri njih bi bilo kaj takega najbrž tudi možno, i guess...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moški rodil deklico
6.7.2008 18:34:39   
amaya
user posted image

pišem in brišem...........pa sej ne vem kaj napisat na to user posted image
sprva sem mislila, da je to kakšna zajebancija.....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moški rodil deklico
6.7.2008 18:38:44   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

ma...se bo treba navadit zgleda user posted image
enkrat sem gledala eno oddajo o teh dojenčkih, ki se rodijo hermafroditi, ampak jih zdravniki kar sami določijo spol (najbrž tisto, kar je operacijsko lažje). takih naj ne bi bilo malo, ampak oni pač ne vejo, dokler jih ne začne "metat" na drug spol. pri njih bi bilo kaj takega najbrž tudi možno, i guess...





ja samo to je pa kruto. Z eno potezo lahko tako nekomu uniči življenje. Niso lahke take stvari. Ne morem si predstavljati, kaj se v človeku sploh dogaja ampak verjamem, da so to hude travme, predvsem za otroka, ki mu ni več jasno kaj je in kaj ni. sploh pa taki imajo še hudo srečo in dobijo vrlo razumevajoče starše, ki jih podpirajo (ovirajo), razumejo (obsojajo....),....to mora biti res hudo.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moški rodil deklico
6.7.2008 19:41:39   
Pikec
Genetsko je ta osebek ženska... torej...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moški rodil deklico
6.7.2008 19:48:51   
*alja*
Če je želel postat moški naj to tudi bo, ne pa da zdaj umetno zanosi in to obeša na velik zvonuser posted image . Saj živi z žensko, naj bi ona zanosla in rodila, pa bi blo to to. Ampak potem nebi bil v Oprah in še v marsikeri reviji.

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moški rodil deklico
6.7.2008 19:52:21   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: KBM

ter napovedal, da bo jeseni napisal knjigo o svoji neverjetni izkušnji.


pa še fajn bo služil, na račun nosečnosti in otrokauser posted image user posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moški rodil deklico
6.7.2008 21:07:50   
Blejka26
men se pa tukaj samo otrok smili..res..user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moški rodil deklico
6.7.2008 21:46:51   
amaya
mislim, da je to res en medijski pomp. Če se je odločil biti moški, naj to tudi bo. Očitno v to niti sam ni prepričan. user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moški rodil deklico
6.7.2008 21:51:41   
Anonimen
Eh, Amerika.....

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moški rodil deklico
6.7.2008 23:47:44   
*Junona*
Grozauser posted image user posted image user posted image

Res ni čudno, da narava udari nazaj.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moški rodil deklico
7.7.2008 10:00:56   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*
Saj živi z žensko, naj bi ona zanosla in rodila, pa bi blo to to. Ampak potem nebi bil v Oprah in še v marsikeri reviji.

Očitno je njegova ženska moški ...user posted image user posted image

Drugače pa dokaz, da človeška neumnost ne pozna meja...

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moški rodil deklico
7.7.2008 10:22:28   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

men se pa tukaj samo otrok smili..res..user posted image


Tudi meni. Upam, da je s punčko vse vredu. čeprav dvomim saj je "mama" nafilana z moškimi hormoni.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moški rodil deklico
7.7.2008 10:32:48   
smrka
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

IZVIRNO SPOROČILO: *alja*
Saj živi z žensko, naj bi ona zanosla in rodila, pa bi blo to to. Ampak potem nebi bil v Oprah in še v marsikeri reviji.

Očitno je njegova ženska moški ...user posted image user posted image

Drugače pa dokaz, da človeška neumnost ne pozna meja...



On je bil prej zenska. Njegova zena pa nemore imeti otrok. Sej je res vse to cudno, sam zato ker sta DRUGACNA in mi nemormo sprejet drugacnosti, tako kot ne pedrov in lezbijk - NEKATERE to nemorjo sprejet.

Naj zivita kukr hocta, pa naj bosta v Oprah, hvala bogu vsaj onadva sta bla, mi verjetno nebomo nikoli.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moški rodil deklico
7.7.2008 10:46:50   
Ancy
O lubi boh........ user posted image torej je ''on'' imel ženska rodila samo brez prsi al kako? jz to ne zastopim čist..... sej dokler ma maternico - da lahko sploh normalno rodi je itak ženska pa tud če se ''on'' počuti kot moški.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moški rodil deklico
7.7.2008 11:10:32   
tins
V svetu, v katerem danes živimo (kjer se dogajajo RES ogabne in neverjetne stvari), se mi tole sploh ne zdi obsojanja, zavijanja z očmi, zgražanja vredno....jaz tukaj vidim malo neobičajen par, ki si je želel in dobil otroka. 

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moški rodil deklico
7.7.2008 11:20:59   
NATAŠI
ne razumem kako je lahko s punčko vse ok če je pa ta "tip" vse živo pojedel... in kako bo to malo bitje klicalo svojega "očija"- mama? hm ... naj mislijo malo na otročka in ne le na sebe user posted image

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Moški rodil deklico
7.7.2008 11:56:50   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: smrka


On je bil prej zenska. Njegova zena pa nemore imeti otrok. Sej je res vse to cudno, sam zato ker sta DRUGACNA in mi nemormo sprejet drugacnosti, tako kot ne pedrov in lezbijk - NEKATERE to nemorjo sprejet.

Naj zivita kukr hocta, pa naj bosta v Oprah, hvala bogu vsaj onadva sta bla, mi verjetno nebomo nikoli.



Tukaj ni fora v drugačnosti. Če gledaš z medicinskega vidika, kako moški hormoni vplivajo na otroka, ko se razvija v maternici? Ta ženska je potem ,ko je postala moški jemala pač moške hormone, logično. Potem pa zanosila in čeprav so mu potem najbrž dajali ženske hormone je zadeva delikatna. Boljše bi bilo, da bi otroka posvojila.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?