|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Shranjevanje kašic
18.7.2008 16:55:37   
mojca83
Pozdravljene!
Naša user posted image  pridno papa kašice vseh vrst. Ker pa je kar nekaj packarije s tem, me zanima ali katera naredi malo več kašice in jo potem zamrzne? Sadne, zelenjavne, s polento,.....  Kako to potem izgleda ko se odtali in ali ostane kaj vitaminčkov?user posted image

Hvala za odgovore in lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Shranjevanje kašic
18.7.2008 20:52:10   
Tisana
Iskreno povedano, je meni zamrzovanje ravno zaradi vitaminov ful čudno. Ampak, ko sem bila pri dietetičarki, mi je ta pač povedala tudi za zamrzovanje, medtem ko me je opozarjala, naj ne kuhamo zelenjave predolgo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Shranjevanje kašic
18.7.2008 20:54:10   
Anonimen
Ker pa je kar nekaj packarije s tem, me zanima ali katera naredi malo več kašice in jo potem zamrzne?


Ne.

(odgovor članu mojca83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Shranjevanje kašic
18.7.2008 21:08:26   
Naja30
Nikoli nisem zamrzovala kašic. Če sem je več naredila, sem jo kvečjemu dala v hladilnik do nasl. dne.
Zamrzovala sem kvečjemu kakšne mineštrice ali omakce. Se pravi bolj zelenjavne jedi kot sadne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Shranjevanje kašic
18.7.2008 21:26:32   
Paštetka
Nikoli nisem shranjevala kašic. toliko sem se pa že potrudila. Saj ko so na začetku uvajanja in ko ne pojejo veliko se itak pretežno pripravljajo jedi, ki so gotove, max. 15 minut.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Shranjevanje kašic
18.7.2008 22:14:43   
scubadiver
Jaz imam v skrinji za dva obroka zmrznjene skuhane zelenjave, da če bo kdaj kriza s časom lahko samo odtajam v mikrovalovni, sicer pa ji pripravljam sproti.
Kar se pa tiče vitaminov se jih pa večina uniči itak že med kuhanjem, tko da ne vem če zmrzovanje naredi kakšno blazno dodatno škodo..


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Shranjevanje kašic
18.7.2008 22:27:07   
palas
Tudi jaz nikoli nisem shranjevala kašic.
Rajši vedno sveže pripravim.


_____________________________

* Od 17.1.2008 naju osrečuje Leon *
*3.4.2010 je Leon postal starejši bratec Evi*

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Shranjevanje kašic
18.7.2008 22:44:21   
ThinkPink
Priprava kakšne kašice pa res ne vzame toliko časa, da je ne bi utegnila narediti vsak dan sproti. Nisem nikoli zamrznila odvečnega, sem raje sama pomalicala. user posted image

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Shranjevanje kašic
18.7.2008 23:11:52   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

Priprava kakšne kašice pa res ne vzame toliko časa, da je ne bi utegnila narediti vsak dan sproti. Nisem nikoli zamrznila odvečnega, sem raje sama pomalicala. user posted image


Istouser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Shranjevanje kašic
19.7.2008 10:36:55   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Kar se pa tiče vitaminov se jih pa večina uniči itak že med kuhanjem, tko da ne vem če zmrzovanje naredi kakšno blazno dodatno škodo..



odvisno koliko na kakšnem ognju kuhaš. KAr se pa tiče zamrzovanja in vitaminov pa ni problem v zamrzovanju, ampak v ponovnem pogrevanju user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Shranjevanje kašic
21.7.2008 9:17:11   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Kar se pa tiče vitaminov se jih pa večina uniči itak že med kuhanjem, tko da ne vem če zmrzovanje naredi kakšno blazno dodatno škodo..



odvisno koliko na kakšnem ognju kuhaš. KAr se pa tiče zamrzovanja in vitaminov pa ni problem v zamrzovanju, ampak v ponovnem pogrevanju user posted image


se strinjam. V knjigi Paprica je taka reklama za zmzovanje, da ti gre že malo na živce. Meni tudi ni, da bi zmrznila, pa pogrevala. Sej je hitro narejeno.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?