|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brcanje
26.2.2005 6:25:13   
Anonimen
Mene zanima če je tako tudi pri vas. Ko mi začne po zrebuščku telovadit in položim roko gor da ga začutim, se on umiri. Včasih sem prav razočarana, kot da ne želi da ga božam.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Brcanje
26.2.2005 7:42:31   
smrček
Saška1 al ne moreš več spat, pa saj je sobota in ni treba v službo. :zaspan:
Nisi napisala v katerem tednu si. Pr men je blo zadnje tedne isto, lahko da ga dotik pomirja, ker mislim da to občuti, ko si pobožaš trebušček.

Pa čimveč brcik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Brcanje
26.2.2005 8:17:38   
tejč
Saška 1, pri meni je isto. Ali pa ko hočem pokazat očkotu, kako fino brca, takrat obvezno neha, ko on prisloni lice ali roko...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Brcanje
26.2.2005 9:02:48   
Naja31
Ja, ja, pri meni vcasih isto. Kot da to pocne namenoma.
Vcasih se pa tudi odziva, ko jaz pobozam trebuh, se on premakne.:bravo:
Ocitno ze zdaj pokaze, da bo potem, ko pride ven, vse po njegovem :)

Lp, Naja :nosecka:

:kuza:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Brcanje
26.2.2005 9:08:24   
Anonimen
Pri meni je blo isto. Ampak potem ko je zrasla je pa stalno brcala. Samo na začetku, ko sem jo pa res hotela čutit z roko pa ni blo šans!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Brcanje
26.2.2005 9:11:07   
NENAJANI
Meni se to tudi dogaja!!!!:(:(:(
Če dam gor roko, se čisto umiri in če hočem mojemu pokazat, je tako kot da ga sploh ni not:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Brcanje
26.2.2005 14:53:53   
bobek05
Pri meni brca ne glede na to če ga božam, masiram ali pa se sproščam. Umiri pa se samo takrat, ko na moj trebušček položi roko moj mož... Pojma nimam zakaj. Mogoče čuti, da je njegov očka in ne mami, saj ima očka dosti večjo in težjo roko. Če bo deklica, bo verjetno totalno razvajena atijova carta. Ampak kaj hočemo...
Čez teden dni imam spet UZ - ko čakam, da vidim spet mojo pikico, ki ni več tako mala pikica...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?