|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pralna korgla BioWashBall a se splača?
7.12.2009 12:44:18   
petruska
Ali katera uporablja BioWashBall pralno krogl, ki jo enostavno postavite v pralni stroj, perilo operete brez dodatnih detergentov in mehčalcev?
Ali se jo splača kupiti, ali opere dobro?
Prosim za vaše izkušnje z njo.
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pralna korgla BioWashBall a se splača?
7.12.2009 13:06:12   
Jakmajster
Pri nas doma uporabljamo  in pač naredi svoje, tako kot bi pač mel detergent zroven...
Če je pa 100% učinkovita tako kot prašek in ostalo pa ne morem natančno vedet... Meni se že zdi...
pomojem je najbolje da jo naročiš in sprobaš.... Tukaj maš link

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pralna korgla BioWashBall a se splača?
7.12.2009 13:08:35   
dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: petruska

Ali katera uporablja BioWashBall pralno krogl, ki jo enostavno postavite v pralni stroj, perilo operete brez dodatnih detergentov in mehčalcev?
Ali se jo splača kupiti, ali opere dobro?
Prosim za vaše izkušnje z njo.
Hvala!


To tudi mene zanima.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pralna korgla BioWashBall a se splača?
7.12.2009 14:49:19   
enea
Jaz imam http://www.mp-prodaja.si/ in sem z njo tudi zadovoljna.

< Sporočilo je popravil enea -- 7.12.2009 14:50:47 >

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pralna korgla BioWashBall a se splača?
7.12.2009 14:56:48   
enea
Nekaj odgovorov imaš pa že na tem forumu, link je pa tukaj http://www.ringaraja.net/forum/Pralna_krogla/m_4022121/tm.htm

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pralna korgla BioWashBall a se splača?
7.12.2009 14:57:07   
livia
Meni jo je kolegica posodila za sprobat, ker se še odločam za nakup.

Perilo je bilo kar ok oprano (dala sem 1/3 praška), edino kar me je motilo, da ni nič dišalo.
Ni me prepričala, zato se nisem odločila za nakup.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pralna korgla BioWashBall a se splača?
7.12.2009 15:08:03   
enea
Ne diši, zato ker če NE DAŠ praška, ti pere samo voda, oz. če prašek daš, ga daš zelo malo, krogla pa vodo "mehča". Sem enkrat oprala en stroj črnih cunj brez dodajanja praška in mi je bilo to da cunje razen po vodi niso nič dišale zelo vredu.user posted image
Največ pa jaz kroglo uporabljam na 90°c, za brisače in spodnje perilo,....., dam malo praška v prahu, pol lončka, na škatli piše 1,5 lončka, malo mehčalca, da cunje na koncu vseeno malo dišijo. Če pa imam zelo umazane cunje, kar se to pri 2 in 7 letnih otrocih zgodi.-... skoraj vsak dan, in da sama delam v kuhinji in si sama perem uniformo, naštimam stroj, dodam prašku varikino za pisane cunje( delikatne), zavrtim stroj cca. 10 min, ugasnem in dam zvečer ob 22h prat ( poceni tok), tako mi cunje stojijo vsaj 3-4 ure, in ko se operejo so snežno bele.user posted image user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pralna korgla BioWashBall a se splača?
7.12.2009 15:14:54   
vekybel
teta od mojega dragega ima to kroglo in pravi da je zadovoljna in ne uporablja nič praška samo mehčalec.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pralna korgla BioWashBall a se splača?
7.12.2009 17:10:16   
mateyka
jaz imam wellos ball in je user posted image

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pralna korgla BioWashBall a se splača?
7.12.2009 23:36:43   
Majčka*
meni pa se je ravno včeraj raztreščila na pol in imam sedaj polen pralni stroj kroglic, tako, da me je zadovoljstvo minilo:(

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pralna korgla BioWashBall a se splača?
8.12.2009 8:19:22   
mala maja
mi jo imamo slabe dva meseca in sem full zadovoljna z njo. Jaz dam čisto malo praška da vsaj malo diši perilo. Perilo se mi zdi veliko lepše oprano, da ne govorim o tem da se je čas sušenja v sušilcu razpolovl. Tega sem najbolj vesela. Pa količina porabljenega pralnega praška se je tudi zmanjšala. Prej smo porabili 3-4 vrečke po 3 kfg praška na mesec, sedaj še ene neuser posted image user posted image

drugače pa ko perem spodnje perilo dam normalno mero praška.

(odgovor članu Majčka*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pralna korgla BioWashBall a se splača?
12.1.2010 20:43:15   
Anonimen
evo jaz bom kar se 1x postala svoje mnenje, da ne tipkam spet vsega user posted image
http://www.ringaraja.net/forum/m_4826802/mpage_1/tm.htm#4826802

< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 13.1.2010 22:18:00 >

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?