|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako otroka odvaditi grizenja??
16.7.2008 15:35:54   
siskamiska
En od naših falotkov skoz grize bratca. Ugrizne ga tudi po 5x na dan. Ne vem več kaj naj probam da ga odvadim.

Predloge lepo prosim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako otroka odvaditi grizenja??
16.7.2008 16:19:44   
piamaria
joj res je grozno ja...pri nas je mož enkrat popenil, ker je tamali grizel tavelikega...potem ga je atek enostavno malo ugriznil namesto tavelikega.
Po 10 dneh kujanja se je opravičil bratcu in ateku, da je bil zloben NALAŠč!
ljubosumje je to in pozornost, pa veliko uspeha.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako otroka odvaditi grizenja??
21.8.2008 22:51:46   
birdy
Kako pa odvadt grizenja ostalih ljudi? Moja najraje grize mene, drgač pa tud druge če je "priložnost". Kaj narest?
Gre v vrtec in zdej je res postalo že neznosno. Pa skrbi me da bi druge otroke grizlauser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako otroka odvaditi grizenja??
22.8.2008 10:57:26   
naja78
čao.
grizenje je zopet faza nekega obdobja.
eni grizejo,tepejo,lasajo,so kar malo agresivni in še bi lahko naštela.
naš mali je grizel od vzhičenosti.
ene me boste grajale ene ne,...mi smo ga kar malo po šobici-tolko da čuti.isto je bilo s pljuvanjem,ko je pil,...je zadržal v ustih potem pa špuknil ven,pa po seb,...obupno obdobje.
pa je spet malo dobil po šobici,zraven pa smo počepnili ga prepričali da nas pogleda v oči in jasnoin mirno z razločnim glasom rekli NE.NE SMEŠ TO DELAT,TO BOLI.
Je pa začel to delat tam neklje po 15 mesecu,pa je trajalo kake 2 meseca.včasih še vedno,samo zdaj 22 mesecev že ve da boli če koga ugrizne,mu že vnaprej ko ga vidim da že hoče,mu povem da ne ker bo bubalo in lahko teče kri.
pr nas je to upalilo,sem pa kar stroga in dosledna mama,ker imam tudi živega,brihtnega,nagajivega,zvedavega,trmajočega,togotnega sinčka.

vsako obdobje se neha.mene je en čas jezilo,ker so moje prijateljice prav mislile da imam nevzgojenega otroka.pa to ni res.moj mali se danes krepko postavi zase.zaradi takega karakterja.
kar pogumno.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako otroka odvaditi grizenja??
22.8.2008 11:16:58   
Freycha
naša je pa začela tepst po obrazu vse po vrsti.... tudi ne vem, kako jo odvaditi tega, sploh zato, ker se začne prav zlobno režat, ko jo okregam.......

se pa bojim, da bo tudi grizt začela, sploh sedaj, ko gre v vrtec user posted image

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako otroka odvaditi grizenja??
22.8.2008 12:56:38   
ZmajTolovaj
naša je pa začela tepst po obrazu vse po vrsti.... tudi ne vem, kako jo odvaditi tega, sploh zato, ker se začne prav zlobno režat, ko jo okregam......


Ja, naša tudi. Najprej mogoče še malo poboža, potem dobiš pa tako z leve, da ti kar sapo vzame. In pol se smeji in me gleda, kaj bom zdaj. Ji dopovedujem in dopovedujem in potem sebi dopovedujem, da ne dopovedujem brezveze in da bo nekega lepega dne enostavno zakapirala in nehala.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako otroka odvaditi grizenja??
22.8.2008 13:06:16   
Anonimen
men tud to delauser posted image mi tako prmaže, da vse zvezde vidim....zadnjič sem začela pa neki napravljat, v stilu bo mamica jokala, k jo boli in se kao dret...tamala pa v jok, se je tolk jokala, da sem jo komi pomirilauser posted image prov tist hlipala je....sam čez pet minut me je pa spet zašaflalauser posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?