|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čep??
16.8.2008 23:52:36   
Anonimen
sem 12dnipred rokom in danes ob 18:00 se je z mene vsipalo obilo prozorno-rumenkaste sluzi, nekje za večji oreh.  pravzaprav sem bila ravno na WCju-sluz je bila zelo vlečljiva in je nisem mogla kar takoj obrisat, temveč sem jo nekaj časa celo vlekla iz nožnice.  eno uro zatem me je nekajkrat zaporedoma špiknilo oz.sem čutila krče , nato še ob 21:00 s tremi ponovitvami na 30min. 

razmišljam ali bi morda šla na pregled v porodnišnico?!  sem hitro za tisto sluzjo mojemuuser posted image rekla da me bo menda peljal na pregled,pa sem si potem premislila.  sem prvič noseča in me malo skrbi-sicer ne bi rada zganjala panike in po nepotrebnem dvigovala prahu, po drugi strani pa se bojim,da ne bi kje predolgo zavlačevala in bi bilo potem kaj narobe - da ne bi bil user posted image kje v stiski.

  otrok pa nenormalno rogovili-razen ko mi trebuh otrdi  in mi ruka v mehur, tako da je kar moteče.


prosim svetujte mi!!!!!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čep??
17.8.2008 8:57:12   
Mišni
Jaz bi šla k zdravniku. Kaj pa veš, lahko je čep, lahko je plodovnica, tisto otrdevanje je tudi lahko kaj drugega kot lažni popadki. Pojdi se raje prepričat, da je vse O.K.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čep??
17.8.2008 9:07:05   
Maxica
Če te skrbi, se pojdi pokazat, saj nimaš kaj izgubiti. Je pa verjetno res čep. Srečno.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čep??
17.8.2008 13:16:45   
*bubi*
Plodovnica je tekočina, tako da ta sluz 100% ni bila plodovnica. (odgovor Mišni)

Pa tudi če je čep, ni treba nikamor hodit in panike vzganjat. Čep se lahko odlušči tudi en teden pred porodom.

Jaz ne bi šla nikamor, razen če bi se pojavili redni - dovolj pogosti - popadki. Glede na to, da si tik pred rokom, imaš verjetno v tem tednu kak pregled, omeni svojemu G, pa bo preveril, če se kaj resnega dogaja.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čep??
17.8.2008 13:19:12   
Naja30
Po moje je bil čep. Čep lahko pride ven tudi 2t prej, tako da se ti res ne mudi. Če te skrbi, se pa le pojdi pokazat, jaz bi se.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čep??
17.8.2008 13:43:05   
Anonimen
Po mojem se zaradi takih reči ni treba hodit kazat. To je oboje več kot naravno in običajno.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čep??
17.8.2008 19:46:38   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Plodovnica je tekočina, tako da ta sluz 100% ni bila plodovnica. (odgovor Mišni)


Pri meni je bila taka gosta, belo-roza tekočina, ki pa je bila plodovnica. Zatos e ne gre vedno zanašat na ta "čep". Še dobro, da jaz do takrat zanj sploh še nisem slišala in sem šla lepo v porodnišnico.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čep??
17.8.2008 20:28:05   
Naja30
Sej zato pa, če ne veš, kaj je in te skrbi, se greš pokazat. Bolje 10x preveč, kot 1x premalo. Oni so tam zaradi nas.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čep??
17.8.2008 21:16:26   
tančk
Zdej vem,da je bil to čep,takrat nisem,moja prva nosečnost. Meni se je odluščil popoldne, zvečer mi je voda odtekla, brez popadkov do zjutraj,nato sem rodila z umetnimi, in sicer 5 tednov prej. Je bil pa glih tak kot ga opisuješ ti anonimni. Lp in srečnouser posted image user posted image

_____________________________

Moj fantek Nejc je moja zvezdica, moje vse.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čep??
23.8.2008 13:29:25   
Anonimen
da še sama podam odgovor glede na mojo temo....

in vam zaupam kaj se je dogajalo....

v nedeljo zjutraj sem imela premočen vložek in hlačke, dopoldne sva z user posted image odšla po nakupih in spet sem bila vsa mokra, po kosilu sem dala v pranje še zadnje cotke za user posted image in nato me je moj odpeljal v porodnišnico na pregled. CTG je risal neredne popadke, odluščilo se mi je še enkrat toliko sluzi kot prejšnji večer in po pregledu so me lepo zadržali na opazovanju, saj sem bila odprta dobre 3cm.
Zjutraj ob 3h mi je "odšel" še zadnji del čepa in uro kasneje mi je počil mehur. kakor hitro mi je začela odtekati voda, tako so se začeli tudi popadki.   in tako sem 18.8. ob 7:50 povila sinka.

(odgovor članu tančk)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čep??
23.8.2008 17:55:48   
Anonimen
Čestitke! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čep??
23.8.2008 18:37:22   
clara23
Čestitkeuser posted image user posted image user posted image

Jaz imam pa že 1 teden "probleme" s to sluzjouser posted image Mi non stop ven teče in mi je že prav zoprno na trenutke se mi pa kar vsuje ven ampak, kot sem že rekla, se mi to dogaja že 1 teden!! Rok imam v ponedeljek pa vseeno še nič ne kaže da bi se kaj konkretnega dogajalo..vsake toliko časa me malo zbode v sp. delu trebuha, zvečer in ponoči me bolijo medenične kosti, drugega pa nič..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čep??
23.8.2008 21:19:17   
čipka
čestitam!user posted image

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čep??
23.8.2008 21:41:11   
tančk
Prejmi tudi moje čestitke.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj fantek Nejc je moja zvezdica, moje vse.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čep??
24.8.2008 21:09:32   
M_mojca
čestitke tudi iz moje strani!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu tančk)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čep??
24.8.2008 21:15:51   
blaža
bravo mamica!user posted image  Srečno vsej družinici!

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?