|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otrokov dnevnik
11.9.2008 12:33:46   
bambi.t
Ali ga delate? Pa ne mislim tistih knjigic (Moje prvo leto ipd.), kjer samo izpolnjuješ. Na kakšen način, kaj vse zapišete notri. Jaz si stvari zapisujem na listke. Mal se jezim, ker nisem že prej začela delat, zdaj se mi je nabralo cel kup listkov, no pa tudi kakšne stvari, ki sem jih pozabila napisati. No to moram nekako skupaj dat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otrokov dnevnik
11.9.2008 13:59:58   
Vesna
jaz imam dnevnik,ki sem ga začela pisat v nosečnosti za mojega sinkota,in ga še sedaj pišem.ne pišem več vsak dan ker mi ne znese,zdaj nisem pisala že par mesecev,mu bom pa potem napisla obnovo poletja.dala mu ga bom ko bo velik,ne vem še kdaj ali pri 18 ali ko bo sam starš.


_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu bambi.t)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otrokov dnevnik
11.9.2008 20:32:02   
Naja30
Odkar se je rodila ji pišem dnevnik. Ne vsak dan, pač kadar najdem čas ali ko se zgodi kaj pomembnega ipd.

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otrokov dnevnik
11.9.2008 21:56:47   
r1ta
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

Odkar se je rodila ji pišem dnevnik. Ne vsak dan, pač kadar najdem čas ali ko se zgodi kaj pomembnega ipd.


Tudi jaz!

In vestno izpolnjujem knjigo "Moj otrok", pravkar pa pišem povzetek vsakega meseca posebej Aninega prvega leta o tem, kako je jedla, spala, se igrala za eno revijo.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otrokov dnevnik
12.9.2008 8:33:44   
bobika
Tudi jaz sem za prvo pisala najprej v knjigo "to sem jaz" v nosečnosti. Ko pa se je rodila sem začela pisati pomembne dogodke. Včasih sem napisala samo opombo in potem na dolgo opisala. Ko ni bilo časa se mi je kar nekaj tega materiala nabralo in priznam, da potem nisem več vedla kaj na dolgo napisati. Sem tudi jaz za vsak mesec naredila kratko obnovo user posted image .
Pri enem letu sem zaključila poglavje. Sedaj pa še vedno napišem kakšno stvar v knjigo.

Za sinka, ki bo star 4 mesece, pa nisem niti knjige še začela izpolnjevati user posted image . Si pa pomembne dogodke kar na kolendar zabeležim in bom ob priliki prepisala.
Ja, za drugega ni več toliko časa, nažalost.

Pravtako shranjujem stvari, ki se  mi zdijo pomembne. 

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?