|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IZCEDEK-PANIKA
11.3.2005 18:45:28   
barbara1
Vem, da ste o podobnih zadevah že večkrat odgovarjale, a vseeno. Danes sem opazila izcedek, ki je čudne rumeno-zelenkaste barve in je zelo obilen. Kewr sem že imela 2 SS sem čisto prestrašena, pa še ginekologinje ne morem poklicati do ponedeljka. Aja noseča sem 14 tednov. A se je to dogajalo kateri izmed vas? A res samo paničarim? Prosim za hitre odgovore.
Hvala pa veliko sreče vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   IZCEDEK-PANIKA
11.3.2005 19:18:45   
Udb
barbara, brez panike!!!!! Dokler v izcedku ni krvi - se ne obremenjuj!! Če pa se boš pomirila, potem pokliči z zdravniku, opiši zadevo, pa bo!

Drugače imam pa tudi jaz nek rumenkast izcedek - baje ni nič nenormalnega.

(odgovor članu barbara1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   IZCEDEK-PANIKA
11.3.2005 19:47:34   
barbara1
Hvala! Upam, da je res tako.
Pa veliko sreče tebi in tvoji:duda:

(odgovor članu barbara1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   IZCEDEK-PANIKA
11.3.2005 20:18:47   
CIPRESA
Rumenkasto zelen izcedek sem imela jaz zelo pogostokrat ko nisem bila noseča, iz tega je velikokrat prišlo do vnetja mehurja in ..... Tko da jaz mislim da ni panike, lahko si se samo prehladila.
Tudi ko pokličeš ginekologa za menje ti itak vsak reče "če ni krvi vmes ni panike". Tko da sploh ne posluša kakšne barve je samo da ni rdeč.
Priporočam pa ti čim več počitka, pa kakšen čajček( jaz pijem plahtico in rman-ki sta najboljša za ženske,tudi nosečnice)in čim manj hodi ven v tem mrazu.

Držim pesti da bo vse O.K. :nosecka: CIPRESA

(odgovor članu barbara1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   IZCEDEK-PANIKA
12.3.2005 6:16:27   
Udb
CIPRESA, pa je priporočljivo piti zeliščne čaje? Jaz sem namreč slišala, da naj bi se jim nosečnice ognile!

(odgovor članu barbara1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   IZCEDEK-PANIKA
12.3.2005 7:41:55   
CIPRESA
Nekateri zeliščni čaji niso priporočljivi (ursi čaj, žavbelj, očnica,....) so pa čaji, ki niso škodljivi. jaz pijem mešanico plahtice in rmana že celo nosečnost od prvega dneva ko sem izvedela pa ni nič narobe, ker sta oba čaja blaga. Moraš pa imeti zaupanje v take stvari, to ni kot tablet.
Za to mešanico piše da če bi jo ženske pile (v nosečnosti ali kar tako) bi imele manj težav z rodilnimi organi, mehurjem, .... tudi porod naj bi bil lažji. Zadnje 14 dni pred porodom pa naj bi v čaj zmešala še po eno jedilno žlico ŠVEDSKE GRENČICE in to naj bi pripomoglo k normalnemu odpiranju in normalnemu porodu.

Jaz pač zaupam v to in iz lastnih izkušenj povem da mi ta čaj ni popolnoma nič škodoval do sedaj je vse O.K.

LP CIPRESA

(odgovor članu barbara1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   IZCEDEK-PANIKA
12.3.2005 11:56:29   
barbara1
Hvala punce, res ne vem kaj bi brez vas.:rozica:
Verjetno sem se res prehladila, ker mi je danes še iz nosa začelo kapljat. Sam da ni kej hujšega. Glede na vse neprijetne izkušnje od prej iz vsake malenkosti delam slona.
Hvala vsem, pa lep vikend.:sloncek:

(odgovor članu barbara1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   IZCEDEK-PANIKA
13.3.2005 19:29:36   
mtina
Pozdravljene.

Prvič na netu. Vprašanje. menstuacija mi zamuja pet dni. smešno je, ker mi nikoli prej ni. imam pa danes minimini rjav izcedek. še za mini vložek ga ni. ali so možnosti nosečnosti? jutri imam namen po test.

LP prosim odgovor, hvala vam.:zmeden2:

(odgovor članu barbara1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   IZCEDEK-PANIKA
13.3.2005 19:47:08   
Pinja
mtina, to bi lahko kazalo na nosečnost, če ti menstruacija zamuja in imaš drugače redno. Če pa si povrhu vsega še utrujena in ti je slabo (ni nujno), je pa to skor 100%. Pojdi po test, da ne boš več v dvomih.

lp :sloncek:

(odgovor članu barbara1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   IZCEDEK-PANIKA
13.3.2005 19:51:17   
mtina
Hvala za hiter odgovor.

Test sem delala že prvi dan izostanka, a je bil negativen. a sem šele potem izvedela, da je načeloma pozitiven tretji oz. četri dan izostanka. sedaj čakam ponedeljek, ko so lekarne pri nas znova odprte.

Tako je. slabost je prisotna, pa vsekakor lulanje in boleče prsi.

Lp tina :)

(odgovor članu barbara1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?