|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gospodar prstanov
11.3.2005 20:49:41   
Blink1
Ej punce...zdaj pa za tri ure pred TV:bravo::bravo:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Gospodar prstanov
11.3.2005 20:52:56   
HuAnita
Komaj čakam, da vidim Ššššmigla! (tistega pleškota gibčnega, ki spremlja Froda...)

Sicer mi je pa že takoj - pred 3 leti - padel v oči Vilinček (Orlando Bloom):love: :love: :love:, poleg Brada Pitta edini, ki pride v poštev, če me moj :love: zapusti...

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Gospodar prstanov
11.3.2005 20:53:46   
Skye
:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Gospodar prstanov
11.3.2005 20:55:03   
Blink1
Oj...šmigl je šele v drugem delu ne?? Faca:)-:)-

Jaz komaj čakam na Ente - hodeče dreve;);) Pa so tudi šele v drugem delu:zmeden:

Ja ja Orlando ni švoh:bravo:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Gospodar prstanov
11.3.2005 20:56:15   
Skye
men pa je Aragorn zelo všeč:love::love:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Gospodar prstanov
11.3.2005 20:58:46   
Jančika_
Viggo je slasten, nabolj slasten od vseh, njam:bravo:!

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Gospodar prstanov
11.3.2005 20:58:59   
Blink1
Hja...kaj dosti več lepih pa ni:zmeden: Škoda...

Sicer pa kako bi izgledal Tom Criuse kot Gandalf...

Ej...pa še eno vprašanje...

kaj vam je pri Gospodarju najbolj všeč???

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Gospodar prstanov
11.3.2005 20:59:20   
wawa
Aragon...tudi meni najbolj sede....je tak mmmmmmmmm

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Gospodar prstanov
11.3.2005 21:01:10   
HuAnita
načeloma takih filmov nimam rada, me je pa pritegnila glasba..., malo pa tudi mediji, ko so tako oglaševali trilogijo, da si bil totalen bednik, če si rekel, da ne boš gledal...:)-

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Gospodar prstanov
11.3.2005 21:01:32   
polona2
Eh, meni je bila knjiga stokrat bolj všeč, pri tretjem delu se je konec filma tako vlekel, da sem mislila, da bom kar ušla iz kina, ne razumem masovne histerije, ki jo je film povzročil, knjiga je pa enkratna za brat8) 8) 8) 8)

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Gospodar prstanov
11.3.2005 21:01:34   
Skye
Tom je premajhen:)-:)-:)-

Pri filmu mi je bila najbolj všeč scena :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Gospodar prstanov
11.3.2005 21:02:18   
Pupica
sem že gledala vse tri dela:(
:zaspan::zaspan::zaspan:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Gospodar prstanov
11.3.2005 21:02:34   
wawa
Vse.....ampak je knjiga boljša....ja pa tudi filem ok...men so predvsem všeč sami liki, kako jih je uspel Tolkin izdelat do podrobnosti (njihove značaje), nepozaben pa je tudi sam svet, ki ga je v celoti na novo ustvaril.....da ne govorimo o mnogih modrih mislih, ki se kar tako pojavijo...

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Gospodar prstanov
11.3.2005 21:02:52   
HuAnita
se strinjam s polono, zadnji del je bil katastrofa, same borbe, pa boli mene, kolikokrat so to copy-paste, da je bilo videti na desettisoče vojakov...8)

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Gospodar prstanov
11.3.2005 21:04:40   
wawa
Edino nekaj manjka v filmu...odnosi med junaki so v knjigi veliko bolj dodelani se mi zdi:zmeden::zmeden:, ter Elrondov dom sem si drugače predstavljala, pa nekaj je spuščenega, recimo Tom Bombardi....

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Gospodar prstanov
11.3.2005 21:07:10   
Blink1
Hja.....meni je film dobra upodobitev tega kar je napisano...čeprav sem si določene stvari predstavljala drugače...Pa veliko so tudi izpustili:(

Drugače pa wawa...Tolkien je zakon...mislim...genij, da je toliko mitologije in literature uspel zbrat v enem delu...no zraven dodal še kaj svojega.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Gospodar prstanov
11.3.2005 21:10:58   
wawa
Ej veste punce da ste me kar razveselile.....do zdaj me je vsak čudno pogledal, ko sem omenila knjigo gospodarja prstanov....a ni to filem?....še pred tem je pa mal kdo sploh poznal....zdaj pa vidim da nisem edina, ki obočujem Tolkina in to knjigo.....

Meni jo je ati ko sem bila mama še sam iz srbohrvaščine prevajal, ker slovenskega prevoda ni bilo.....tak da sem praktično odrasla z njo...smešno kaj:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Gospodar prstanov
11.3.2005 21:11:20   
Jančika_
Videla mnogo boljših filmov, prebrala mnoooogo boljših knjig, ampak Viggo, ženske, takih pa ne delajo serijsko (tu bi zdej tabla enga smeškota, ki cedi sline)!!!

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Gospodar prstanov
11.3.2005 21:11:53   
NinKa
Jaz sem tut že vse tri dele gledala, ker si je :love: kupil DVDje, ampak prvi del je najlepši. Ostala dva mi nista preveč všeč.

:sloncek::kuza::sloncek:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Gospodar prstanov
11.3.2005 21:12:40   
wawa
ups slovnična napaka:

popravek

Meni jo je ati ko sem bila mala ......


(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Gospodar prstanov
11.3.2005 21:13:38   
ZARA
...men je bila pa sama zgodba vsec,boj med dobrim in zlim...tko vsakdanja,samo postavljena v pravljico...
Pa posebni effekti so mi hudi... aja pa VIGGO M. RUUULA!!!Dobr ko ps!!!

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Gospodar prstanov
11.3.2005 21:46:59   
HuAnita
Ti Janchika se pa ne slini tako! Je tule do centra prineslo tvojo slino, bom Joeju povedala! Saj te je oprstanil, jaz pa sem še uradno ledik...:)-

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Gospodar prstanov
11.3.2005 21:50:58   
Jančika_
Dokler ima on po celem stanovanju UOKVIRJENE! plakate Ane Drezgić (ona tablontna od Lisce), tak dolgo se bo sline od tu do tebe:)-. (Plakate ima gor z mojim odobravanjem, on pa tudi stoično preneša moje izpade, ko vidim Viggota... - vsako tele ma svoje vesele).

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Gospodar prstanov
11.3.2005 21:56:45   
polona2
A Viggo je ta rjavolasi dolgolasec s tridnevno brado :zmeden:, a sem mimo usekala:ups:, no, vsekakor je ta, ki ga imam jaz v mislih, vreden greha :love:...

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Gospodar prstanov
11.3.2005 22:11:15   
Jančika_
Jaja, ta je, ta!!! Tak divjak...v resničnem lajfu pa slika in piše pesmi. Strup, ti rečem.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?