|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko popijejo vaši otroci
15.3.2005 10:32:06   
Karina&Laura
Moja punca je stra dobre pol leta in zelo malo popije cca. 1 dl v roku 24 ur, zaradi tega ima po mojem tudi slabo vodo, sedaj smo dobili ene antibiontike jaz samo mislim da bi morla več popit, ker drugače je zdrava.

Ne vem kako naj jo prepričam, ponudim ji vse možne stvari od vode, soka, čaja, kompota pa nič. Usta trdno zapre je ne moreš dati ne po flaški ali žlički. Ne vem kaj narediti.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Koliko popijejo vaši otroci
15.3.2005 10:37:01   
malika
Naš do 7 meseca ni spil niti kapljice. Bil je samo dojen. Poleti, ko je začel papcat gosto hrano, pa je začel pit in od takrat spije nenormalne količine.

s vodo pa ni bilo nobenih problemov

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Koliko popijejo vaši otroci
15.3.2005 13:01:56   
dory
Pri nas od pol leta najprej popije pol litra ali vec caja..stejem skupaj podnevi in ponoci :)

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Koliko popijejo vaši otroci
15.3.2005 20:20:56   
taca
Tud naš noče nič pit, pa še ful je zaprt, tako, da bi moral že zaradi tega piti. Kuham mu čaj, pa sokove mu dajem, pa nič od tega. Včasih ga shecam, da popije mal po žlički, ampak to je tolk mal.

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Koliko popijejo vaši otroci
18.3.2005 20:29:53   
Veva
Moja do dvetega meseca ni pila popolnoma nič, potem pa je počasi začela. Mislim, da je ni treba siliti. Če bo žejna, bo pila.

Lp, Veva

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?