|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne upam si
8.10.2008 14:06:09   
Anonimen
Dobila sem, recimo temu, nespodobno povabilo od sodelavca, Me sicer ful privlači, si ga želim in vse, ampak me je po drugi strani sram, ker je precej izkušen in ne vem, če bom lahko zadovoljila njegove potrebe, tako kot je navajen. In kaj, če mu moje telo ne bo všeč? Totalno sem na podnu, kar se tiče samopodobe in samozavesti, vem. Kaj naj? Sprejmem povabilo in se prepustim al naj zavrnem?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne upam si
8.10.2008 14:16:09   
naja17
Sprejmi in uživaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne upam si
8.10.2008 14:35:19   
smigli
Privlačnost ženske je v veliki meri izraženo na podlagi tega koliko se sama ceni telesno in duševno, oz. sprejema, se pozna.
Seksapilne ženske so ponavadi tiste samozavestne mačke, ki se svojega telesa ne sramujejeo, ampak ga znajo povdariti na pravem mestu. Pomembno je, da se v njem počutiš dobro.
Meni suha bejba  (beri s "pravimi" merami) niti malo ne potegne, če se drži kot žakl krompirja, se ne zna zrihtat, ni urejena, ni topla, ženstvena. Raje vidim eno bolj baročno, ki se sprejema taka kot je in zna zrihtat in povdarit ženstvenost.

Uredi se, kopel, manikura, pedikura, namaži si kožo s hranilnim mlekom, obleči se tako da se boš dobro počutla in boš že mnogo bolj samozavestna. Zakorakaj v svet z dvignjeno glavo, prsa ven, nasmeh in go on!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ne upam si
8.10.2008 14:50:53   
m jana
Popolnoma se strinjam s prejsnjo objavo!
Dobro izgledajo tisti, ki se dobro pocutijo v svoji kozi!

Pojdi in uzivaj!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne upam si
8.10.2008 15:10:08   
Klarissa
ah punca, uživaj in uživajta.
a je poročen?

(odgovor članu m jana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne upam si
8.10.2008 15:42:30   
ronja
Če mu tvoje telo ne bi bilo všeč, te ne bi povabil ven! Fantje ne seksajo iz usmiljenja, vsaj ne s sodelavkami (mogoče kdaj kakšen z ženo, ker jo ima rad, pa je noče užalit; z eno, s katero še ni, pa sigurno ne).

Sprejmi, prepusti se
in se popolnoma nič ne sekiraj, kaj si on misli o tebi, ker si očitno misli precej dobrega, sicer te ne bi želel "pobližje spoznati". Vsekakor pa ne ostajaj doma zato, ker misliš slabo o sebi - daj si priložnost: boš videla, da se boš presenetila! Škoda bi bilo zamuditi veliko lepega, kar te čaka - in tudi drugi bi zamudili, ker te ne bi bilo zraven! Saj ni treba, da se takoj oblečeš kot vamp ženska, če se ne počutiš tako. Tudi v kavbojkah in majci si lahko seksi, pa se boš mogoče boljše počutila. Če pa ti je všeč kaj bolj izzivalnega, pa poizkusi, seveda!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne upam si
8.10.2008 16:11:11   
Anonimen
Hvala, punce, ste mi kar pogum vlile. Zdej sem sprejela povabilo. Upam, da se ne bom do jutri premislila.
Ronja, prav čakala sem na tvoj odgovor. Ti vedno tako lepo napišešuser posted image  Pa tudi ostale seveda user posted image
Mnenja še vedno dobrodošla.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne upam si
8.10.2008 16:16:04   
Shuka
Če ne sprejmeš ponudbe se boš vedno spraševala kako bi bilo, če bi jo sprejela, če jo sprejmeš se lahko zgodi kaj lepega. Pa glavo pokonci, če bi mu ne bila všeč ti ne bi tega predlagal, sicer ga pa ti bolje poznaš kot me.

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne upam si
8.10.2008 16:30:31   
Anonimen
aja, ne ni poročen.

(odgovor članu Shuka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne upam si
8.10.2008 17:16:26   
Šaki
ti samo uživajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ne upam si
8.10.2008 19:00:16   
jernejav
privošči si...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ne upam si
8.10.2008 21:47:51   
K_a_t_i
Če pričakuješ od njega še kaj več kot seks, ga zavrni (da se ne boš potem sekirala, da te je "zapustil", ker si slaba v postelji). Vsaj iz tvojega prvega posta je razbrati, da je njemu le do tega - in da to počne večkrat.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ne upam si
9.10.2008 14:24:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Klarissa

a je poročen?


Narobe si vprašala. Morala bi, če v kakšnem partnerskem odnosu in ali so posredi tudi otroci?

Ker potem če bi bil odgovor "da", ne vem če bi ji tako svetovali, kot ji zdaj.

(odgovor članu Klarissa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ne upam si
9.10.2008 15:43:49   
Anonimen
mmmm....

če je izkušen, si lahko veliko obetašuser posted image In kontra, zadovojna ženska vrne užitke z največjim veseljem tako da se ne boj, da bi ga razočarala. Če on tebe ne bo, tudi ti njega ne bošuser posted image user posted image user posted image UŽIVAJ!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ne upam si
9.10.2008 16:27:19   
Klarissa
se pravi, da ima žensko (in otroke).
nekako se mi je zdelo, da je to zadaj. ne vem zakaj.
upam, da ne boš na koncu ti prizadeta, ker on sigurno ne bo. on bo srečen, ti pa ne vem kaj potrebuješ od moškega.
kakor koli se boš odločila probaj uživat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ne upam si
10.10.2008 9:49:05   
Anonimen
Nima stalne ženske in otrok. Sem šla z njim in blo je user posted image user posted image user posted image . Pravi, da bi še user posted image . Mi je pa dal že takoj jasno vedet, da naj ne pričakujem drugega kot samo seks. Nobene zveze.

(odgovor članu Klarissa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ne upam si
10.10.2008 10:05:53   
naja17
Lej, če je človek do tebe pošten in ti ta varianta paše, zakaj pa ne... Privošči si, uživaj...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ne upam si
10.10.2008 10:26:06   
mojcapr
Če si ti tudi za tako zvezo, zakaj pa ne.user posted image in uživaj...

_____________________________

Danes je tvoj dan, izkoristi ga maksimalno...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ne upam si
10.10.2008 10:44:29   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Lej, če je človek do tebe pošten in ti ta varianta paše, zakaj pa ne... Privošči si, uživaj...


Se strinjam.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ne upam si
10.10.2008 10:46:08   
ronja
Hehe, no vidiš - že samo zaradi tvoje samozavesti je to dobro - kar uživaj, edino zaščitena bodi, da ne bi slučajno kaj fasala glede na njegovo seksualno kariero (fantje so dostikrat samo prenašalci, ženske pa najebejo)...

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ne upam si
10.10.2008 10:55:14   
Mandek
Najboljše pri takih stvareh je, da si storila to, kar si, ker si na ta način dobila odgovor na svojo samozavest. Predvidevam, da sedaj gledaš nase iz drugega zornega kota in da ti je ta ljubši. Veš, že, če se malo ozreš na vse vidike ljubimkanja in varanja, vidiš, da gre vseskozi za potrditev samozavesti. Preden me kdorkoli obtoži, si bom dovolila reči, da je to fantastično. Ne varanje, ostanimo pri ljubimkanju in dobivanju z nekom zaradi seksa. Nihče ni ranjen, nikomur se ni treba zagovarjati, neodvisen si in še vedno živiš svoje življenje. Najbrž nas je kar nekaj takšnih, ki so to dali skozi. No, jaz sem. Če vprašaš mene, je bilo pozitivno. Uspela sem ohraniti svoj jaz, ko sem ga potrebovala in uspela sem preživljati večere s puncami in se imeti najboljše. Če ne bi spoznala svojega najdražjega, si najbrž ne bi mislila,da je še kaj boljšega od tistega takrat.
Zato uživaj.
Ne oziraj se na druge, kaj kmalu boš spoznala, da se še tako vroča žemljica, ohladi. Ko v sebi spoznaš neke občutke za pozitivne in ko veš, da te ti občutki navdajo s prikritim nasmeškom in metuljčki, samozavestjo in odločnostjo, takrat veš, da delaš prav. Le pogumno dokler nikomur ne škodiuser posted image


_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ne upam si
11.10.2008 19:07:41   
Sarajevo
Če vesta, kaj oba dobita in je to jasno, potem go for it. 

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?