|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nežveplano suho sadje
29.1.2009 21:01:29   
Anonimen
A mi lahko katera pove kje in od katerega proizvajalca lahko kupim nežveplane suhe slive in marelice? A to posebej piše na deklaraciji?
Sem gledala v Mullerju, pa piše na deklaraciji brez konzervansov, samo to ni to verjetno?? user posted image
Kako pa pripravljate suho sadje vašim dojenčkom? Mi imamo 6 mes.

Hvala za odgovore!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nežveplano suho sadje
29.1.2009 21:13:59   
madasa
JAz kopujem od Neuform soft (v Mercatorju) in res piše brez konzervansov, samo jaz mislim da je to to. Ker drugje piše žveplane ali pa žveplov,,,To je za slive
Za suhe marelice tudi od Neuform, pa ne piše niti da so niti da niso konzervansi, samo piše da so bio in to je najboljše katere sem našla. Na drugih je povsod pisalo da so konzervansi.
Jaz moji user posted image  vsako jutro vržem suhe slive in marelice v vrelo vodo, da se fajn zmehčajo in ji jih vmešam v skuto in dodam še jabolke, banane, hruške kaj pač imam. Pa še to je fajn, ker je skuta mrzla iz hladilnika, to suho sanje pa vroče in se tako tudi skuta hitro temparira. Vodo, kjer se je namočilo suho sadje pa ji ponudim za pit.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nežveplano suho sadje
29.1.2009 21:16:05   
KT
V Kalčku, pa tudi v Mercatorju, Sparu in drugih večjih trgovinah z živili jih imajo. Boš pa takoj prepoznala na primer nežveplane marelice saj so temnejše od tistih običajnih.

Kar se tiče suhega sadja (marelice, slive, fige ...) sem ga sama ponavadi namočila in nato skuhala skupaj z jabolkom in v mešalniku spasirala. Naši frajli se je močno dopadlo, če je tako pripravljeno suho sadje jedla skupaj z navadnim jogurtom. Še danes ji ga velikokrat ponudim zjutraj za zajtrk.

Moram pa še dodati, da je tako pripravljeno sadje tudi odlično odvajalo - no, da boš pripravljena, če bo plenička malo bolj polna user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nežveplano suho sadje
29.1.2009 22:43:46   
lindy
Tudi v Dm-u jih imajo!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nežveplano suho sadje
30.1.2009 7:53:44   
patricijap
če piše brez konzervansov je to to...,  žveplo spada namreč med konzervanse

pa lp

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nežveplano suho sadje
30.1.2009 14:40:32   
xerox
IZVIRNO SPOROČILO: patricijap

če piše brez konzervansov je to to...,  žveplo spada namreč med konzervanse

pa lp


Res je!

(odgovor članu patricijap)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nežveplano suho sadje
31.1.2009 17:37:09   
jajula
jst kupujem nežveplano sadje na tržnici.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nežveplano suho sadje
31.1.2009 20:52:08   
tosja
V DM-u od Alnature user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?