|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nohti se mi cepijo
27.10.2008 15:10:08   
lev76
Kaj priporočate? So čedalje krajši in bolj razcepljeni.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nohti se mi cepijo
27.10.2008 15:10:29   
Volga
Pivski kvas.

(odgovor članu lev76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nohti se mi cepijo
27.10.2008 15:12:41   
lev76
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Pivski kvas.


Malo bolj nadrobno če mi prosim pojasniš kaj naj počnem z njimuser posted image  Sem bolj blond sorte ze te rečiuser posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nohti se mi cepijo
27.10.2008 15:21:33   
brigitaa
Mislim,da je Volga hotla ti priporočit, da ga pač poješ, naša mati je rekla, da za velikost oreha na dan, je prav koristno za celo telo....lase, nohte, ipd...Ka bomo lepeuser posted image
Jz imam zoper to na nohtih gel....so hudo trdi, kot pr levu....gr

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu lev76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nohti se mi cepijo
27.10.2008 15:27:57   
lev76
IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

Mislim,da je Volga hotla ti priporočit, da ga pač poješ, naša mati je rekla, da za velikost oreha na dan, je prav koristno za celo telo....lase, nohte, ipd...Ka bomo lepeuser posted image
Jz imam zoper to na nohtih gel....so hudo trdi, kot pr levu....gr


Aha, kako pa tega hudiča dol spravišuser posted image user posted image
Jz bi rajš kej za namazat imela,...

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nohti se mi cepijo
27.10.2008 15:41:56   
Anonimen
To s kvasom sem tudi jaz slišala, da je fino, ker ima veliko B vitamina v sebi, ta pa ojača nohte, lase ipd. ... samo pri meni to ne gre, ker mi ima tako blazno oduren okus, da ga niti povohat ne smem user posted image

(odgovor članu lev76)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nohti se mi cepijo
27.10.2008 15:47:59   
pomar*ANČA*
če kvas ne gre pa b kompleks tablete.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nohti se mi cepijo
27.10.2008 16:06:18   
brigitaa
Za namazat-u sparu imajo take kozmetične otočke, kjer rihtajo nohte pa to, pa imajo tak hud lak za utrditev, ta je še boljša zadeva 10000%ja sm mal blond pa mal traja da se spomnem....ma sm vidla tudi v drugig nakupovalnih centerih, mislim da je tm okol 10 €, dobra zadeva

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nohti se mi cepijo
27.10.2008 16:28:32   
Jelcy
Vzami vitamine...nohti in lasje so prvi znak, da primanjkujejo. Obstajajo taki, ki so samo za lase, nohte in kozo. (v enem)

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nohti se mi cepijo
27.10.2008 16:30:15   
Sonnja
Jaz sem imela ful težave s tem ne vem, če so se komu tak cepili nohti kot meni (od 14. leta pa do 21.prbl.) potem sem nehala z vsemi utrjevalci, geli, kremicami, laki, acetoni.... in so se prenehali cepit zdaj pa tak rastejo hitro in so zelo močni pa nič ne počnem. Probaj jih pustit pri miru nekaj časa pa bo mogoče šlo.

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nohti se mi cepijo
27.10.2008 16:30:54   
Sonnja
aja pa pa b-kompleks vitamine sem pila, pa jih še zdaj ko se spomnem.

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nohti se mi cepijo
27.10.2008 16:32:00   
Volga
Pivski kvas obstaja v tabletah in ga lepo popiješ z vodo. Je popolnoma brez okusa, če ga hitro pogoltneš. Imajo pa ga v vseh velčikih trgovinah špar, tuš, merkatori, tam, kje je zdrava prehrana.

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nohti se mi cepijo
27.10.2008 16:53:15   
Felicita
lev76... mogoče je tko kot pr meni - dedno. jest poskušam že neki let z vitamini, kvasom, laki (enga sem mela celo za 30€),... nič ne pomaga. nohti se mi lomijo in luščijo nenormalno. lepe nohte bom mela samo če se dam umetne gor user posted image ker je pri mami isto, tko da sklepam da je dedno. na drugi strani mam pa krasne lase - goste, močne, svetleče, tko da sem se sprijaznila - vsega pač ne morš met user posted image



_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nohti se mi cepijo
27.10.2008 18:43:45   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*

če kvas ne gre pa b kompleks tablete.



user posted image

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nohti se mi cepijo
27.10.2008 21:52:57   
goda13
LCN vlažilec za nohteuser posted image , pa nič laka. Pomaga 100%

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nohti se mi cepijo
27.10.2008 22:57:14   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

lev76... mogoče je tko kot pr meni - dedno. jest poskušam že neki let z vitamini, kvasom, laki (enga sem mela celo za 30€),... nič ne pomaga. nohti se mi lomijo in luščijo nenormalno. lepe nohte bom mela samo če se dam umetne gor user posted image ker je pri mami isto, tko da sklepam da je dedno. na drugi strani mam pa krasne lase - goste, močne, svetleče, tko da sem se sprijaznila - vsega pač ne morš met user posted image




jaz imam takšne nohte, da nisem za med ljudiuser posted image
moji mami se cepijo, meni, sinuuser posted image , ne pomagajo mi nobeni vitamini in minerali in žblj stvari, tak pač je. Si pa vsake toliko nalakiram nohte, da malo lepše zgleda, ... no potem se mi pa itak zlomijo.user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nohti se mi cepijo
28.10.2008 8:48:06   
lev76
Ja, tudi jaz si jih lakiram, da vsaj malo lepše izgledajo.

Hvala za odgovore, bom sigurno kaj od predlaganega poskusila.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nohti se mi cepijo
28.10.2008 9:39:23   
ery
No meni so se tudi ful cepili , ampak res ful.. Potem sem 2 meseca nazaj kupila v Müllerju lak MICROCEL , ampak moraš kupiti zelenega ker je bolj močan... Je pa brezbraven... Pomagal je tudi moji kolegici in imava sedaj res lahko dolge nohtke user posted image

_____________________________




(odgovor članu lev76)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nohti se mi cepijo
28.10.2008 12:10:08   
katra55
Poskusi tablete Fidibiotin.

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nohti se mi cepijo
28.10.2008 22:03:39   
Srčekgirll
Men so se tud cepili nohti oz. se mi če jih ne negujem tako kot je treba. Nohte pili s pilico za krhke nohte (ne striži in ne pili z železno pilico). Najboljše je negovati nohte ob petkih al na dan kozoroga (2.-4.10.08 ali 29.11-1.12.08). Men je pomagalo. V album sm dala katere pilici jst uporabljam in lahko pilim nohte v obe smeri.

< Sporočilo je popravil Srčekgirll -- 28.10.2008 22:07:50 >


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




dopust
Michonne RR

Kam greste letos za glavni dopust?

Na morje (69%)

V planine (3%)

Sorodnikom (0%)

Na potovanje (6%)

Nikamor (22%)


Število vseh glasov: 32

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!