|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Modrčki za nosečnice
27.2.2008 18:12:40   
Julija08
Mene pa zanima kje imajo udobne in lepe moderčke za nosečnice? Pa tudi da je cena normalna.
Zanima me za nosečniške, ne za tiste za dojenje. Se pravi, da bi bili brez kosti, nekako taki kot so slipi ali neke vrste športni modrčki. Pa da je dobra opora.

Hvala punce...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Modrčki za nosečnice
27.2.2008 18:25:57   
JAPE
V mullerju!!  Ful poceni in zelo dobo nosljivi in brez kosti! Povsod drugje boš plačala veliko več pa še vprašanje, če boš sploh zadovoljna.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Modrčki za nosečnice
27.2.2008 18:30:39   
Julija08
Ja samo v Muellerju imajo samo une za dojenje, kolikor sem videla, mislim, da so okoli 8 €, za pa še nebi tistih nosila, ker se ful vidi čez majico, da ima šiv čez. Jaz bi imela takega čim bolj brez šivov in tako da te stisne.

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Modrčki za nosečnice
27.2.2008 20:04:11   
JAPE
Ja, te sem imela v mislih. Mogoče je res bolj, da te šele potem začneš nosit ko boš res dojila. Za prav nosečniške, pa žal ne vem.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Modrčki za nosečnice
27.2.2008 20:08:30   
Anonimen
modrčki
Tile so ful udobni, jaz mam take z gelom in kostjo, so mi ful fajn. Majo jih pa tukaj

< Sporočilo je popravil nya -- 27.2.2008 20:10:01 >

(odgovor članu JAPE)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Modrčki za nosečnice
27.2.2008 21:40:11   
Naja30
Nosečniški modrčki so brez kosti, ker kost ni priporočljiva.
Jaz sem dobila fajn modrček v modiani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Modrčki za nosečnice
27.2.2008 21:47:17   
Anonimen
Zakaj pa ne?? Nekakšna opora pa mora bit, da se ne povesijo.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Modrčki za nosečnice
27.2.2008 22:01:04   
Naja30
Zato, ker tam kjer je kost, so mlečne žleze. Ma saj mogoče je to pretiravanje, ne vem. Ene pravijo tako, druge tako. Meni osebno sploh ne paše nosit modrca z oporo, me vse žuli user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Modrčki za nosečnice
27.2.2008 22:03:22   
Anonimen
Jaz jih mam rada, že od nekdaj, pa me tud nič ne tiščijo, tko da mislim, da ne bo panike. Glavno, da nam je udobno, kajne?

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Modrčki za nosečnice
27.2.2008 22:08:13   
Zofy
Jaz sem kupila minimajzerja v Maxi marketu. V Emporjumu imajo tudi kar veliko izbiro - vse je odvisno kako velike prsi imaš. Tiste z bolj velikimi imamo malo več težav pri iskanju modrcev user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Modrčki za nosečnice
27.2.2008 22:45:23   
Sonrisa
Jaz sem si kupila takšnega (prvi na sliki) in mi je bil zelo v redu. Samo cena mi ni bila. Sem bila pa res zadovoljna.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Modrčki za nosečnice
27.2.2008 22:49:37   
Anonimen
a vse nosite nosecniske modrce? jaz sem se kar pri svojih - starih, ker me nic ne zulijo in so mi super.. sicer imajo kost, ampak so mi taki boljsi ker nosecniski imajo vsi take debele naramnice- bljak

(odgovor članu Sonrisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Modrčki za nosečnice
27.2.2008 22:57:44   
Sonrisa
V prvi nosečnosti nisem kupovala novih, ker so mi bili stari prav, pri drugi pa so mi bili prav samo tisti za dojenje, pa sem si zato nabavila nove. Jih bom pa še nosila, ko preneham z dojenjem. Upam, da mi bo uspelo še kaj noter spravit takrat. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Modrčki za nosečnice
27.2.2008 22:58:14   
gaya24
Js sem si kupla dva moderca v H&M in sta ful fajn, taka gladka, nepodložena s kostjo. Črne pa bele majo. En pa stane 19evr. Js sem bolj ko ne celo nosečnost ta dva nosla-imajo do D košarice, pa športni moderček sem si kupla. Pa kakšne 3-4 tedne ju bom še nosla, pol bo pa treba rodit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Modrčki za nosečnice
28.2.2008 10:02:19   
scorpiogirl
Tiniga, kolk pa stanejo ti modrčki??? Jaz si moram pod nujno kupit kaj bolj bombažastega kot to, kar imam doma ... me vse, kar ni bombažno, moti user posted image pa imam precej težav pri nakupovanju modrcev, ker težko dobim številko user posted image

pa še to, če katera ve  ... kakšne so velikosti teh za dojenje v Mullerju???

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Modrčki za nosečnice
28.2.2008 10:14:37   
Sonrisa
Scorpiogirl, se glih ne spomnim točno, je bilo pa okoli 35 €, se mi zdi. Večinoma sem za modrc dala do 20 €, zato se mi je zdel res drag. Sem pa že takrat kupila malo večjo številko, pa me je prodajalka malo čudno gledala, ampak manjše številke so mi tako čudno stale. No, so se s časom lepo zapolnile in lepo stale, pa je bilo.  user posted image

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Modrčki za nosečnice
28.2.2008 10:19:15   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

a vse nosite nosecniske modrce? jaz sem se kar pri svojih - starih, ker me nic ne zulijo in so mi super.. sicer imajo kost, ampak so mi taki boljsi ker nosecniski imajo vsi take debele naramnice- bljak


Ne, jaz nosim običajne modrčke - sedaj v nosečnosti. Potem si bom pa obvezno nabavila dva ali tri za dojenje. Ker vem, da so bolj praktični.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Modrčki za nosečnice
28.2.2008 10:25:01   
izgubljena_ovcka
Jaz bi tudi najraje ostala pri običajnih, a kaj ko me je že zdaj razneslo čez vse meje normale! user posted image  Poleg tega so pa prsi postale še tako zelo težke da če modrc nima res širokih naramnic me tako bolijo ramena da sem doma za kakšno uro potem vedno brez (kar sicer ni najbolje, a kaj naj). Kupila sem si pa kar tiste za dojenje, se mi zdijo še najbolj udobni... In bom kar par številk nabavila, itak bodo takoj poporodu ogromne, potem pa vedno manjše...

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Modrčki za nosečnice
28.2.2008 10:44:02   
trnuljčica
Scorpiogirl ravno pred 1 tednom sem kupila moderc za dojenje v Mulerju, je bombažen, stal 9 evrov. Številke pa so imeli le do 95 D (Mb). Sem pa ugotovila, da je le večji kot standardni modrci št D. Tako, da bo . Edino te široke naramnice so mi tako grde...

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Modrčki za nosečnice
28.2.2008 10:48:14   
špelin@
Jaz sem si pred kakšnim mesecem v Hoferju kupila res super modrček -  imeli so jih tudi v večjih številkah in večjih košaricah, zato so hitro pošli user posted image Izgleda kot športen, ima malo širše, podložene, zelo udobne, a ne staromodne naramnice in spodaj kost. Lepo izgleda, fino podpira prsi, se krasno pere in je izredno udoben user posted image  Pa še čisto poceni je bil user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Modrčki za nosečnice
28.2.2008 15:14:41   
Ana.
Mi lahko katera od tistih, ki ste kupovale modrce v Muellerju in hofferju, pove, kje - LJ mogoče? Tudi jaz imam problem s tem, da enostavno ne najdem več modrca, ker postajajo moje prsi iz dneva v dan bolj gromozanske user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Modrčki za nosečnice
29.2.2008 7:13:01   
*tedy*
Muller je v BTC ju in v mestu na Čopovi. Za Hofer nevem, nisem še bila tam. Jest sem si kupila pa od Lisce v Nami, čisto navadnega brez kosti, imajo črne in bele, nevem imena modela, imajo pa tako tanko dvojno naramnico. Zaenkrat so uredu, bo pa treba še kakšnega večjega kupit. Cena pa je 14.90.

Lep dan vsem

(odgovor članu Ana.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Modrčki za nosečnice
29.2.2008 15:19:40   
Roberta69
Modrce v Mullerju imajo do 95 D, vendar se z obsegom malce poveča tudi košarica, tako da so Mullerjevi v bistvu kar veliki. Jaz imam drugače 75 D (v nosečnosti 75 F), pa sem si v Mullerju najprej kupila ta največjega in je obseg res veeeeelik, pa tudi v košarah še luft, potem sem kupila 90 D, pa mi je bil tko-tko in na zadnje (tretja menjava) pa 85 D, ki mi je zaenkrat kot ulit (pa tudi obseg ni ne vem kako prevelik), vendar če se mi prsa odebelijo, bodo košare premajhne in bom šla po večjega, ter mu zoožala obseg. So pa ti Mullerjevi kar kompaktni in tudi lepo obliko naredijo. Jaz sem glede na ceno navdušena.

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Modrčki za nosečnice
10.10.2008 8:43:50   
hortenzija
Punce pozdravljene!

Ali je katera imela težave z izpuščaji na prsih?  Meni so se po nošenju Triumph modrčka (ki ima tako kot večina sestavo 70% poliamid in 30% elastan) na obeh dojkah točno v obliki košaric spustili izpuščaji - rdeče, srbeče pikice. Sedaj ugotavljam, ali je to posledica takšnega materiala ali morda česa drugega, ker sedaj že ves teden modrčka sploh ne nosim, pa se stanje ni bistveno izboljšalo. Zato me hkrati zanima, ali je morda katera zasledila, ali se sploh še dobi modrčke, ki 100% bombaž?

Pa hvala za odgovore in lep dan vsem skupaj.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Modrčki za nosečnice
10.10.2008 13:57:01   
Dali*
Müller modrčki - jaz sem si kupila enega včeraj in morem rečt, da super podpre prsi in ga že pridno nosim (8,79€).  V Müllerju se nahajajo pri plenicah, otroških potrebčinah pač, v škatlicah. So iz 100% bombaža in ko sem brala po forumih punce tega tudi najbolj pohvalijo.


(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?