|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MAJKE, JUNIJKE, JULIJKE, AVGUSTOVKE -Lakota
18.3.2005 9:35:54   
Tina31
Punce!
Moj predragi mi je včeraj, sicer obzirno, povedal, da on VE!!!!, da ženska, ko je noseča ni nič bolj lačna kot takrat, ko ni noseča.
Prosim za komentarje, pol si bo pa vse skupaj malo prebral...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   MAJKE, JUNIJKE, JULIJKE, AVGUSTOVKE -Lakota
18.3.2005 9:39:09   
pravljica
hmm, jaz mu dam prav...jaz nisem nič bol lačna...ampak lušte po sladkem imam pa nemogoče

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   MAJKE, JUNIJKE, JULIJKE, AVGUSTOVKE -Lakota
18.3.2005 9:42:17   
Tina31
Stvar je bila v tem, da sem včeraj vstala ob 6 zjutraj, jedla zajtrk šele ob 11.30, potem pa do 18.00 nič.
Ja, jest sem bila lačna!!!

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   MAJKE, JUNIJKE, JULIJKE, AVGUSTOVKE -Lakota
18.3.2005 9:45:55   
Anonimen
Uff, slabo on to ve :)) Jaz sem bila prve tri mesece NON-STOP lačna!! Kasneje je boljše, ampak so pa različne lušte tolko bolj prisotne...

(odgovor članu Tina31)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   MAJKE, JUNIJKE, JULIJKE, AVGUSTOVKE -Lakota
18.3.2005 10:02:00   
Lana_s
Različno. Prva dva meseca sem bla nonstop lačna, bi pojedla vse kar sem vidla. Ko so se začele slabosti sem bila spet nonstop lačna, tak da mi je krulilo po želodcu, pa nisem mogla nič jest, ker se mi je vse gabilo. Po tretjem mesecu, pa do zdaj - 7 mesec, nisem nič več jedla kot ponavadi, razen da sem imela zajtrk (prej nikoli). Zadnji teden pa sem spet nonstop lačna- upam da se bo počasi končalo, ker kg kar prehitro naraščajo. Se poskušam kontrolirat pa mi ne uspeva preveč.

LP:rozica:

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   MAJKE, JUNIJKE, JULIJKE, AVGUSTOVKE -Lakota
18.3.2005 10:18:34   
špelin@
In od kod ve?? Iz lastnih izkušenj najbrž že ne ;)

Jaz sem imela med 20. in 24. tednom res občutek nenehne lakote - pa še v želodcu mi je krulilo :)-

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   MAJKE, JUNIJKE, JULIJKE, AVGUSTOVKE -Lakota
18.3.2005 10:38:52   
smrka
vsaki nosecki se poveca apetit... enim bolj enim manj... meni se je kar oreng povecal :) z malckom si kar dosti privosciva ihihhi :) saj bomo pol gledali na dieto in na :sloncek:
:kuza: po piskotke!!

:nosecka: v 22t

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   MAJKE, JUNIJKE, JULIJKE, AVGUSTOVKE -Lakota
18.3.2005 10:57:04   
nanka
Če sem bolj lačna ne vem, vem pa da otrok rabi hrano zato jem več kot prej, ko sem pazila na kilažo.( sem bolj O vrste).
Lp 19t

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   MAJKE, JUNIJKE, JULIJKE, AVGUSTOVKE -Lakota
18.3.2005 11:16:33   
malika
ja saj ima prav o tem, da nismo bolj lačne, kaj pa lušte po nečem. Tega pa zagotovo ne ve :)-8)

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   MAJKE, JUNIJKE, JULIJKE, AVGUSTOVKE -Lakota
18.3.2005 11:47:46   
Grascakinja
kaj moški ve o tem..... nikol probal! Jaz sicer nimam večjega apetita, verjetno pa katera ima!

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   MAJKE, JUNIJKE, JULIJKE, AVGUSTOVKE -Lakota
18.3.2005 14:40:38   
marper
Ti tvojemu dragemu lepo obtirno povej, da ti pač sedaj bolj paše jest in da boš sama nosila breme hujšanja in odpovedobanja po porodu.;) (saj vse vemo, da moški radi vidijo lepo in urejeno žensko zraven sebe).

Moj čisto nič ne komplicira pri hrani, pa ves čas nekaj jem in ves čas sem lačna, kot da se ne morem nasititi... sej vem, da bom pol po porodu trpela:zmeden:... God help mi!!!!!


Je tako, da smo ful različne, enim bolj paše jest drugim manj... jest se ne obremenjujem s tem, se bom že pol!
Glavno je, da sem vesela in zadovoljna in moja Kepica z menoj :metulj:!!!!!!!!!

Rožica, 25t 4d

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   MAJKE, JUNIJKE, JULIJKE, AVGUSTOVKE -Lakota
18.3.2005 16:38:54   
Meceno
Dragi bodoči očka , če slučajno tole čitaš . No, drago si sigurno malo užalil , je pa res da če je ženska :nosecka: ima drugačen občutek , predstavljaj si kako znanstveno fantastiko nap. (PARAZIT).
Saj je moj isti kot ti , samo noče oz želi da sem potem isto fitt ko sem bila prej , oz še boljše , da se bom tudi potem njemu posvečala isto kot dosedaj .
(mu zajtrk prinesla oz ga še hranla kot ga včasih sedaj :ups: ). Ne vprašaj koliko je star , sama sem pa še študentka , KOLIKO OTROK SI Z NJIM ŽELIM ????
Sem že zabluzila :ups::ups::ups:
Pa sej to boš moral sam oz bosta mogla sama razčistit , samo ne misli da ona ne spada v kategorijo :nosecka: brez trebuha in kg :)-
Itak pa če se bo tvoja draga preveč zredila ji bo to sigurno tudi ginekolog/inja rekla , ker dajejo ogromno na to , da se me nosečnice čim manj zredimo , moram priznati , da nisem mislila da je to tako , kljub temu , da sem včasih hodila na zdravstveno šolo .
Vrjemi mi pa tudi to , da se tvoja polovica sigurno trudi , sicer jo ne poznam , vendar sama se .
No , moj sicer ve za vsaki gram pridobljene teže , mi je pa zadnjič rekel (me je usta zaprl), da če bi hotela biti še naprej suha , bi mu mogla to prej povedati , ker sedaj je že kar je .


Drži se očka , pa drago stisni , moj me včasih preveč ;)
( se spozabi kaj imam spodaj ,sta mu bolj dvojčka zgorni štuk ,všeč :)-:)-:)-)
No , imate moški vsaj kaj za delat , gledat ;)


Lp Meceno

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   MAJKE, JUNIJKE, JULIJKE, AVGUSTOVKE -Lakota
18.3.2005 21:50:27   
Pupica
uf se strinjam količisko nisem več jedla, sem pa večkrat. Najprej ob 6h zjutri, potem ob 8h, pa ob 11, pa ob 14h, pa ob 19.


(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   MAJKE, JUNIJKE, JULIJKE, AVGUSTOVKE -Lakota
19.3.2005 22:54:58   
NENAJANI
Se ne strinjam s tvojim :love:.
Jaz sem resnično več lačna!!!!! Takrat, ko nisem lačna ne jem, ampak kaj ko večino dneva vseeno preživim pred hladilnikom :zmeden:. Eno uro po kosilu sem že lačna!!!!!!!!:ups::hudicek:

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   MAJKE, JUNIJKE, JULIJKE, AVGUSTOVKE -Lakota
22.3.2005 18:58:06   
vrendu
Jaz sem večino časa lačna, res pa je, da mi ne paše čisto vse. V 6. mesecu sem se šopala s hitro in mastno hrano in se zredila za 3 kg, v vseh drugih pa sem do zdaj jedla bolj zdravo hrano (zdaj sem 8. mesec). Nosečnica mora jest, kar ji paše, vsekakor pa v manjših količinah in več krat na dan. Pa vendar... meni tudi ne rata vedno, pride dan, ko si nadvse zaželim določene hrane in takrat me nič ne ustavi, da ne bi pojedla tudi velikih količin. Tvoj dragi morda ne razume, da otrok, ki raste v tebi tudi "molze" tvoje kalorije.

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?