|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Itison v otroški sobi?
8.3.2005 18:22:19   
anitaz
Mogoče sem dala pod napačen forum...:zmeden: ampak vseeno rabim vaša mnenja...

Ravnokar prenavljamo sobico kjer bomo spali vsi-midva in najina pikica (ali pa pikec,še ne vemo:)-..pa naju je ta,ko nama polaga kar malo prestrašil.Je rekel, da itison fuul škoduje otročku???:zmeden::zmeden:Midva sva pa mislila,da nam bo malo topleje po tleh,pa da bomo lahko bosi skakali...:zmeden2:
A sva res tok falila? Ker zdaj še ni do konca položeno, lahko še vržemo ven :metulj:

Hvala za vašo pomoč in vsem eno veeeeeeeeeeeelko :rozica: na današnji dan!

Anita; 35T

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Itison v otroški sobi?
8.3.2005 18:26:17   
Gina
Zakaj pa naj bi škodilo? Po moje škoduje samo v primeru, da je otrok alergik (pršica). Če vidva nista, je najbrž brez veze že zdaj paniko zganjat, ker najbrž tudi otrok ne bo.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Itison v otroški sobi?
8.3.2005 18:28:31   
bubamara2
Itisona jaz res ne bi imela v svoji spalnici, ker se na njem lovi prah, ki ga tudi izsesati ne moreš čisto. Pa tudi umazanija se bolj zažre vanj.

Trenutno je "moderno" biti brez tepihov, to ti bodo verjetno svetovale tudi ostale. Jaz pa brez njih ne morem...

Zato sva z možem na tla pogrnila tepihe iz itisona (jih zarobijo npr. v Astri Jami) in jih sedaj poleti dam na asfalt, z vapom operem in so čisti. Tako je volk sit in koza cela, kar se mene tiče.


(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Itison v otroški sobi?
8.3.2005 19:05:09   
Lunca1
Jaz sem pa za itisone. Midva ga imava v spalnici, pa tudi v otroški sobi. Tudi sama sem ga imela celo otroštvo v otroški sobi pa ni bilo nič narobe. Se vsaj lahko igraš na tleh. V spalnici pa mi je tudi všeč da stopim na topla tla in ne mrzel parket.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Itison v otroški sobi?
8.3.2005 19:54:39   
Grascakinja
Jaz sem proti itisonu. Leglo umazanije in prahu, z ničemer ga ne moreš počistit, da bi bil res čist. Fuj. Sploh ne bi rada videla, da se po tem plazi malo dete...
Ampak vsak po svoje!

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Itison v otroški sobi?
8.3.2005 20:03:41   
brbra
Midva ga imava v najini sobi in sva se ravno včeraj odločila, da gre poleti vse skupaj ven:hudicek:
Sama kozlarija- non stop prah pa ne spucaš ga z nobenim ne vem kakim turbo big max sesalcem - enostavno se čuti prah:(
Sedaj ga sesam na par dni in to z vodo ampak ne pomaga dosti :((
Tamalega sva pa že prejšnji teden preselila v njegovo sobico kjer ima laminate in je zrak kot da bi v gozd šrišla proti najini sobi:)-
Tako da mi itisonov, tapisonov, tepihov in kaj vem še česa ne damo več v stanovanje

lp brbra

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Itison v otroški sobi?
8.3.2005 20:35:11   
Anja167
Jah, itisona enostavno ne smeš sesati na par dni, ampak kar vsak dan! Mi imamo pa laminat pa ploščice, pa samo gledamo, kje bomo kupili kakšen tepih, zdaj, ko se bo mali plazil (upamo), da se ne bo po mrzlih tleh. Pa tudi drsi mu na laminatu in se sploh ne more naučiti v redu plaziti. :(

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Itison v otroški sobi?
9.3.2005 11:36:38   
brbra
Ja ampak vsak dan 1 h drsat tapison- sem počasi zrela za Idrijo:zmeden:
Anja mi tudi imamo v kuhinji in dnevni ploščice pa sem kupila igralne plošče jih zložila skupaj prilepila na laminat in gor se mali igra- je pa velikosti 130*130- pa še okrog lahko prenašam:bravo:Ko pa se plazijo so pa itak na vseh 4 in raje kot mi liže tapison ali tepih raje naj po ploščicah drsa - je pa res da živijo pod nami tašča in tast in je precej topli, ker so cevi od centralne speljane po stropu in gre ravo čez sredino naše dnevne in kuhinje :)Na laminatih pa nam ne drsi sem šla lihkar probat:zmeden2:joj da bi me kdo videl bi rekel da se mi je sfuzalo:)-

lp brbra:zaspan:

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Itison v otroški sobi?
9.3.2005 12:12:53   
Gina
Vsak dan sesat je pač pretiravanje. Zato pa potem otroci dobijo alergijo, ko na vsak prahec odreagirajo kot na nek strup. Jaz sem živela v stanovanju z itisonom povsod, pa nimam nobene alerg. na prah, pa smo sesali 1x na teden.

Otroku parket, laminat drsi. Čeprav se tudi na to navadi in ravno tako plazi po njem.
Tepih je super za obdobje, ko se plazit uči, ali pa puzle za sestavit. Itak gre pa otrok potem povsod, tista 2m mu ne zadoščata več - že čez en mesec.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Itison v otroški sobi?
9.3.2005 12:16:05   
Anonimen
Mi imamo parket, pa čez, kje je prostor, en velik tepih. Po vseh prostiruh (imamo pa dva...).

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Itison v otroški sobi?
22.3.2005 22:03:24   
loami
Ta izraz itison je malo tako, tako...

Verjetno je govora o tekstilnih talnih oblogah. Teh pa je več vrst tako glede materjala, kot glede gostote in oblike vlaken. Materjal je lahko PVC, volna...
Nekateri materiali (flotex na primer), so tako gosti, da se enostavno ne morejo zamazati. Na otip so pa gotovo najboljše volnene obloge, vendar so cene ohoholala... (neka angleška znamka na B, se ne morem spomnit imena).
Varianta je tudi kokos, vendar ne vem, če ga v slo sploh kje dobiš, pa tudi grob je.
Skratka: prav izbrana kvalitetna tekstilna talna obloga, ki je strokovno položena, je lahko dobra izbira za otroško sobo.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?