|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Skor sem padla skupaj.....
30.3.2005 10:26:44   
Tiamo
Danes sem se zjutraj čisto dobro počutila, tako da sem posesala in pomila po tleh, skuhala in pobrisala prah. :bravo:

Potem sem šla v trgovino, kupila sem samo svež kruh. In na poti proti domu, me je začelo oblivati, čist mokra sem ratala, noge sem dobila mehke... Potem sem se usedla na tla in počakala 10 minut, da me je vse minilo. :zmeden::zmeden::zmeden::zmeden2:

Zdaj me je pa orng strah kaj bi to lahko bilo. Drugač me nič ne boli,samo zdaj sem tok zmatrana in zebe me. Sem v 21 tednu.

Grem malo ležat. :muca:

Lp Tia74



Neposredna povezava do sporočila: 1
   Skor sem padla skupaj.....
30.3.2005 10:28:22   
ZARA
...mogoce mal pretiravas,al pa mas slabo kri??
Lezat do popoldne!!!Takoj!!!
lp;)

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Skor sem padla skupaj.....
30.3.2005 10:30:29   
saba
tia74 a si se kar spomladankse čistilne akcije lotila!!!

počasi...ne vse na enkrat

pomoje si preveč pretirava....treba počivat.

sve lahko narediš, med enim in drugim pa se malo vležeš...no vsaj tako jaz delam;)


zdej pa marš počivat:kuza:

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Skor sem padla skupaj.....
30.3.2005 10:32:17   
malika
malo si pretiravala. to se meni isto zgodi, če sem preveč pridna, potem sem pač malo manj :)-

Gin., pa lahko vseeno omeniš. Imej pa v bodoče za vsak slučaj košček čokolade ali kak bonbonček v žepu, za kakšen podoben slučaj, da ti malo cuker zraste.

Zdaj pa tako kot ti je Zara napisala Takoj ležat! :)-

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Skor sem padla skupaj.....
30.3.2005 10:34:58   
Teya
men se to dostikrat zgodi, pa krvni izvidi kažejo, da je vse ok.....rešitev pa se sevada skriva v ČOKOLADI:love::love::love:! vsak izgovor je dober :)-

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Skor sem padla skupaj.....
30.3.2005 10:38:38   
ZARA
OK! Pol pa po cokolado v trgovino...

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Skor sem padla skupaj.....
30.3.2005 10:38:53   
dix
Kako pa je kaj s pritiskom? Tvojim, ne vremenskim ;)

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Skor sem padla skupaj.....
30.3.2005 10:40:48   
tulipan
ne bit toliko pridna!!!
Velik del reakcije se je lahko zgodil od samega strahu..
Ni panike, ne skrbi..

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Skor sem padla skupaj.....
30.3.2005 10:42:32   
Spicy Black
Ojla..

Tudi meni se je to zgodilo ko sem bila tam nekje v 25t, sem šla zjutraj do avta (nekje 100-150m) pa sem začutila kako mi je začelo srce divje razbijati, noge mehke...Na pol poti sem se prijela za neko ograjo, sklonila glavo, pa ni bilo bolje. Komaj sem se dobesedno privlekala do avta. Zdelo se mi je da je do njega še 1km pa sem ga videla :)-. Nekaj minut sem posedela, da sem se umirila nato pa lepo nazaj domov in ležala sem cel dan.

Pošteno sem se ustrašila, toda s tedni take slabosti menda minejo boš videla.

Lp
Nina99+:duda:35t

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Skor sem padla skupaj.....
30.3.2005 10:49:06   
Tiamo
Hojla, hvala k ste me pomirile.

Z mojim pritiskom je vse OK, tudi s krvjo je super. Saj bilo je!! No zdajle k sem par minut ležala je dosti bolje in mali na veliko brca.

Kolegica me je po telefonu prestrašila, da sem v tistih tednih, ko lahko zgodi predčasni porod? :zmeden2: Tok sem jo "napizdla", kaj ona ve k še nikoli ni rodila. Joj kok mi gredo take na živce k so pametne za vsako stvar. Če imaš predčasni porod imaš verjetno tudi popadke, skup padanje pa ni popadek.

No grem še malo ležat, pa se vam javim.

Še enkrat hvala.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Skor sem padla skupaj.....
30.3.2005 11:28:43   
Grascakinja
Tia, mal preveč je blo za en dopoldan. Bolj počas pa z užitkom, pa več počivat. Tud če se počutiš, da bi gore premikala... merkat se...
Greš po sistemu: slečem postlo, 5 min počivam, nesem prat, 5 min počivam, oblečem postlo, 5 min počivam. Pobrišem pol sobe, 5 min počivam. Grem v trgovino, kupim, se vsedem na kofe, preberem kaj v cajtngu, grem nazaj.... življenje gre bolj počasi in nisem tolk produktivna, ampak je lažje, mi trebuh ne otrdeva in nisem več tolk sitna :)-!
(V službi pa pol ure delam, 5 minut sem na RR... hahaha!!!!)

LP
pupa

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Skor sem padla skupaj.....
30.3.2005 11:55:10   
Anonimen
Mislim, da ti ni treba zganjat panike. Meni se je to dogajalo celo nosečnost. Višja kot je bila nosečnost, vedno pogosteje. Sem pa imela pritisk vedno ok, le kri bolj slabo. Ne vem pa, če je bilo to od tega. Ti le glej, da ko se ti to zgodi, da se vsedeš in si spočiješ, da ne boš skup padla in se kaj udarila.

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Skor sem padla skupaj.....
30.3.2005 12:32:41   
muriel
ne se sekirat! meni se to včasih dogaja. od zmeraj! tudi ko nisem bila noseča; padec sladkorja. napad na čokolado je najboljša rešitev!

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Skor sem padla skupaj.....
30.3.2005 13:24:07   
pravljica
men se tudi to večkrat zgodi...že od prej...zdaj je pa baje edina nevarnost to, da padeš in se kam udariš, al pa si kaj polomiš...mene je dala G naprej na preiskave, pa mi je dr rekel, da če je že od prej itak vem kaj nardit v takem primeru...moram se vsest ali uležt :) mater, me je čist pomiril :)-

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Skor sem padla skupaj.....
30.3.2005 14:46:18   
ninocka

To se je men tud 2x nardil in obakrat na busu...
kr naenkrat mi je ratal ful slabo, bolu me je trebuh, mela sem tak pekoč občutek v želodcu, ki se mi je širil navzgor do grla in dol po nogah, zašvicla sem 100 na uro (sem se pr minus stopinjah tko hitr odpenjala), pa čist bleda ratala...sem se mogla ful na dihanje skoncentrirat, ker bi se drugac zvrnla po busu kot sem dolga in široka...
Ko me je minil (po ene 10 minutah) sem bla pa čist OK, pa tut prej sem bla OK

Čez par dni se mi je pa še enkrat ponovil in od takrat (havlabogu) nč več

Nisem pa nič slabokrvna al pa kaj drugega..?

LP, :rozica:

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?