|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jutri me čaka...
18.6.2009 17:55:52   
pipika123
Danes sem bila pri ginekologu in mi je rekel, da je plod odmrl. Jutri moram v KC. Zelo zelo sem žalosta. Bila sem v 8 tednu. A mi lahko katera pove kako to poteka in koliko časa si v bolnici? Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jutri me čaka...
18.6.2009 18:27:50   
Anonimen
kolikor se jaz spomnim(bilo je 7 let nazaj)
dobila sem 1 al 2 tabletki. potem malo pocakas, te sprejmejo v ordinacijo, dobis narkozo v zilo in  se zbudis  na oddelku na postelji, ko je vse za tabo. in popoldan gres domov!
tudi meni je odmrl polod v 8mem tednu.
med najstarejsim in najmlajsim. zdaj pa cakamo sestrico.
upam, da bos dobro prestala. vem, da ti je zelo hudo, in ti zelim cimprejsnji ponovni plusek!


< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 18.6.2009 18:30:23 >

(odgovor članu pipika123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jutri me čaka...
18.6.2009 19:57:33   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: pipika123

Danes sem bila pri ginekologu in mi je rekel, da je plod odmrl. Jutri moram v KC. Zelo zelo sem žalosta. Bila sem v 8 tednu. A mi lahko katera pove kako to poteka in koliko časa si v bolnici? Hvala.


pošiljam ti velik user posted image ...vem, kako se počutiš...lani 21.3.2008 je tudi mene to doletelo...jaz sem šla že par dni prej v porodnišnico, ker sem ful krvavela in so čakali izvide krvi pol pa ko so videli, da hormon pada so se odločili za abrazijo...tisti dan nisem smela nič jest, pol sem šla v sobo za op. tam so mi dali narkozo in pol sem se čez 5-10 min z hudimi krči zbudila v sobi...po 3 h sem lahko šla domov...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu pipika123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jutri me čaka...
18.6.2009 19:59:23   
Marogica
Drži se punca, jutri....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jutri me čaka...
18.6.2009 20:03:07   
Tanja55
Posiljam user posted image  in drzi se!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jutri me čaka...
18.6.2009 20:22:18   
donat
drži se punca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pipika123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
18.6.2009 22:37:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu donat)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jutri me čaka...
19.6.2009 14:10:13   
zarjica
pipika123, zelo, zelo mi je žal zate in za tvojo pikico. Žalujem s tabo in spet se mi vrača moja žalostna izkušnja izpred 2 let... nas je (žal) mnogo , preveč žensk z takimi izkušnjami. Drži se, bodi močna - da bo telo pripravljeno čimprej na novo pikico, tisto, ki ti je namenjena. Pa javi se nam kaj tu gor, morda ti bo lažje prenašati psihično bolečino v krogu ljudi, ki smo to že doživeli.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jutri me čaka...
21.6.2009 9:54:18   
pipika123
V petek sem šla v KC. Bila sprejeta v sobo ob 9.30. Malo pred 12.00 so nas odpeljali v operacijsko. Narkoza je hitro prijela. Zbudila sem se takoj. Nisem veliko krvavela. Domov sem šla ob 17.00. Sem kar ok glede na vse skupaj. Tudi zelo malo krvavim. Hvala vsem.

(odgovor članu zarjica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?