|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nujnoooo
31.10.2008 20:41:15   
J.L.
joj punce prosim help me!!! doma imamo ozki hodnik, pa sem v naročju z dojenčico (moja neprevidnostuser posted image user posted image user posted image user posted image ) z njeno rokico butnila v rob steneuser posted image seveda je malička pričela takoj jokcat. user posted image user posted image user posted image sedaj se počutim bed, zakaj nisem bila bolj previdna, ko pa je res vse na knap. bolj me skrbi, da bi si ob tem jenčica poškodovala rokico, bok nedaj zlomila. nevem kaj naj. po jokanju se je umirila in sedaj pridno spančka. me mora skrbeti???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nujnoooo
31.10.2008 20:44:24   
timoteja
Tile naši malčki so dosti bolj trpežni, kot si mi mislimo, tako, da je sigurno vse OK. Jutri na tem mestu rokico potipaj, pomasiraj, če bi slučajno zraven zajokala, pa bi šla na pregled k zdravniku.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nujnoooo
31.10.2008 20:46:31   
nara123
Verjetno nisi tolk ornk zadela v steno z rokico,če ne bi se ji poznalo.Če ni otečeno ali pa modrikasto pomoje ni panike.Moja pikica se je že ene parkrat z nogico butnila na previjalki med svojo telovadbo sem in tja pa ni bilo nič hudega malo je zajokala.Tako da pomoje ni panike kot sem ti že napisala če bo zateklo ali pa pomodrelo jo pa pelji jutri pokazat da se boš potolažila.Upam da ti je kaj lažje.Če bi bilo zlomljeno ti pomoje nebi spančkala ampak bi jokala.Saj bo vse o.k.  

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nujnoooo
31.10.2008 20:48:47   
Naja31
Če bi bila zlomljena rokica,potem sigurno ne bi zdaj lepo spala.
Pomiri se, naslednjič boš pa bolj previdna.  

(odgovor članu nara123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nujnoooo
31.10.2008 20:49:50   
cukrček11
Nič hudega ji verjetno ni, če je zaspala, razen če je zaspala od jokanja. Mal poglej, če je rokica slučajn zatečena pa potipaj kot je rekla Timoteja, če nič ne bo jamrala potem ziher ni nič.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nujnoooo
31.10.2008 20:53:36   
J.L.
joj punce sem šele sedaj panična. mala ima rokico na dveh mestih rdečo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cukrček11)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nujnoooo
31.10.2008 20:54:22   
Naja31
Rdečo ima od udarca,samo a je kaj tudi zatečeno?

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nujnoooo
31.10.2008 20:54:37   
J.L.
sem se obrnila še po pomoč k spletni P, upam da odgovori čimprej. če ne jo peljem jutri k dežurnemu. joj kak sem jezna sama nase. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nujnoooo
31.10.2008 20:55:50   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Rdečo ima od udarca,samo a je kaj tudi zatečeno?


ne otečeno zaenkrat ni. verjetno bi bilo takoj?

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nujnoooo
31.10.2008 20:56:50   
Naja31
Spletna P ti bo težko kaj svetovala tako"na daljavo".

Če pogledaš rokico, a je debelejša, zatekla od druge rokice?

Jaz sem prepričana, da če bila zlomljena, bi punčka to že pokazala z neutolažljivim jokom in ne bi spala.


(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nujnoooo
31.10.2008 20:58:04   
Naja31
Po moje lahko tudi kasneje zateče,ampak  če bi bila tako huda poškodba, da bi zahtevala urgenco, bi bilo vidno. Kje na rokici pa? 

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nujnoooo
31.10.2008 21:00:51   
J.L.
sem jo sedaj potipala v spanju, pa nič ni odreagirala. močno upam da ni nič resnega. na rokici (hrbtna stran dlani)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nujnoooo
31.10.2008 21:05:38   
Naja31
Sigurno bi se videlo.

Kar pomiri se.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nujnoooo
31.10.2008 21:10:39   
J.L.
je mala že auf (sem jo mogla zbudit pa pretipat v budnem stanju) in ne kaže da bi bilo kaj narobe, je živahna kot vedno. user posted image jupiiii user posted image user posted image user posted image
hvala punce

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nujnoooo
31.10.2008 21:39:59   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Če bi bila zlomljena rokica,potem sigurno ne bi zdaj lepo spala.
Pomiri se, naslednjič boš pa bolj previdna.  



Se stinjam. In ne se preveč sekirat. Ko bo začela plazit, se kobacat. vstajat, bo bušk še pa še.user posted image user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nujnoooo
31.10.2008 22:09:33   
dojenček223
če lepo spi je vse okuser posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nujnoooo
1.11.2008 9:05:51   
nia5
Joj te nezgode, jaz sem mojo enkrat celo vgriznila po pomoti med igrouser posted image , sicer malo, ampak vseeno. Me je tak čudno pogledalauser posted image , pol pa je hotla jokat in sem se začela režat da bi jo zamotla in je gratalouser posted image . Pa tudi z rokico sma že kam butnile, vendar če se ti ne vstrašiš se tudi user posted image ne bo. Ponavadi jokajo ker se vstrašijo, ne ker bi jih tako bolelo.

(odgovor članu dojenček223)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nujnoooo
1.11.2008 12:05:50   
afroodita
OH KAJ VSE ŠE BO KO SHODI TO NI NIČuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen se rodi v pogledih,živi v poljubih in umre v solzah.

Jaz Tu Ti Tam Mi Skupaj 4 ever

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nujnoooo
1.11.2008 12:50:20   
J.L.
rokica je ok, zgleda da je ne boli. sem sprobavala že včeraj, sprobavam še danes, pa lepo miga, tak da je verjetno OK, sem fulk vesela. user posted image  

(odgovor članu afroodita)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nujnoooo
1.11.2008 16:21:59   
botrca
J.L.  hvala bogu da mali ni nič user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nujnoooo
2.11.2008 21:17:47   
petra05
ni nobene panike so ful trpežniuser posted image kolk sem bla jest panična k mi je padla iz kavča 3ure sem se tresla pa ji ni bilo nič.BREZ SKRBI

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?