|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zjutraj ne more vstati
4.11.2008 17:23:00   
čaki
naša 4 letnica zjutraj ne more vstati ob pol sedmih, kljub temu, da gre spat okol pol devetih. mislim, da ima spanja dovolj, a ne??
mislite, da bo naspana, če jo dam eno uro prej? ampak, ne verjamem, da bo zaspala, ker še kasnej skače eno uro po postelji.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zjutraj ne more vstati
4.11.2008 18:13:11   
nuala
Po moje ima premalo spanja, no, razen če še spi podnevi.
Jaz bi jo definitivno dajala prej spat.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zjutraj ne more vstati
4.11.2008 18:41:04   
Dejča
Naši dve (14 M in 3,5 leta) gresta ponavadi spet med 19.-20. in ju zbudimo okrog pol sedmih, pa sta navadno še zaspani in bi še spali. Po moje ima tudi premalo spanja. Je pa res, da smo našo ta večjo včasih tudi težko spravili kaj prej spat, ko pa smo dobili ta malo, smo pa končno uvedli en red in zdaj imava še midva malo miru zvečer.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zjutraj ne more vstati
4.11.2008 19:00:23   
kaya2007
jaz nikoli ne morem vstati ob pol 7h, tudi če grem spat ob 7h zvečer user posted image  in naša tamala je čisto po meni hihi

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zjutraj ne more vstati
4.11.2008 19:44:57   
čaki
jaz nikoli ne morem vstati ob pol 7h, tudi če grem spat ob 7h


jaz tud nikdar nism naspana.
a zdaj sem tamalo že dala spat-1 uro prej, me zanima kako bo zjutraj.
ampak mislim, da bo nocoj še 10 x prisla iz sobe-lulat, pa pit, pa kakat....user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zjutraj ne more vstati
4.11.2008 20:10:06   
Alfabeta
Moj 4,5 let star sin gre spat ob 19 uri in se zjutraj največkrat sam zbudi ob 6 uri naspan. Ima pa kak dan ko tudi ni naspan in je tečen, ampak tole je izjema

Jaz mislim, da ima tvoja deklica premalo spanca

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zjutraj ne more vstati
4.11.2008 20:11:29   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: čaki

jaz nikoli ne morem vstati ob pol 7h, tudi če grem spat ob 7h


jaz tud nikdar nism naspana.
a zdaj sem tamalo že dala spat-1 uro prej, me zanima kako bo zjutraj.
ampak mislim, da bo nocoj še 10 x prisla iz sobe-lulat, pa pit, pa kakat....user posted image


A ponoči ti pa spi brez prebujanja? Ker tole je tudi lahko vzrok, da ni naspana. Ti kar vztrajaj, pa jo kak teden dajaj prej spat, pa boš šele potem videla kako je stanje

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zjutraj ne more vstati
4.11.2008 20:23:23   
mayci
Kadar jaz delam zgodaj, gre tudi naš mali prej spat, pa čeprav se mu še ne zdi, da je utruje. Ampak hitro zaspi in tudi zjutraj nato ni nobene tečnobe..tako da se kar splača probat.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zjutraj ne more vstati
4.11.2008 22:49:45   
timoteja
Ti posodim naši dve, se začne dogajanje včasih že ob 5.oo zjutraj, ob pol šestih bi šle že na sprehod...Ha, ha, saj jih ne dam, naših dveh čmrlic.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zjutraj ne more vstati
4.11.2008 23:29:26   
lelaval
Verjetno ima res premalo spanja. Postopoma jo poskusi zvečer prej dat spat. Če npr. berete pred spanjem pravljico, jo vsak dan 15 minut prej začnite - bo že poležavala, pa bo tudi to nekaj.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zjutraj ne more vstati
5.11.2008 23:28:09   
anves
Tudi mi se z obema (7 in 2) zjutraj težko vsatajamo, gremo spati okrog 20.h, pa nam uspe zaspati komaj okrog 21.h, zjutraj pa ne vstati ( pa tamali še čez dan spi). Pa ne pomaga nič, če bi šli prej, zaspali tako ne bi! Sta pač takšna tipa človeka kot mami in ati, ki bi zvečer lahko bedela, zjutraj pa je vedno prezgodaj!user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zjutraj ne more vstati
6.11.2008 8:03:08   
lilka
Naša je po nama zgodaj spat in zgodaj vstat, smo jutranji tipi. Spat gre ob 19.00 in sama vstane malo čez šest, že čisto naspidiranauser posted image , zvečer pa komaj zdrži do sedmih, jaz pa komaj do osmih, nobenga filma ne vidim večuser posted image

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu anves)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?