|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta-ločevanje beljakovin od ogljikovih hidr...
25.3.2005 16:33:05   
Vittel
Pozdravljeni!
Mi lahko prosim posredujete informacije o tej vrsti hujšanja, kjer je potrebno ločeno jesti beljakovine od OH. Kakšne kombinacije hrane pridejo v poštev? Veliko sem slišala o tej vrsti hujšanja, vendar nikoli nisem imela dovolj informacij vedno samo nekaj na pol. Baje pa da so zelo dobri rezultati.
Hvala za pomoč.:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dieta-ločevanje beljakovin od ogljikovih hidr...
25.3.2005 16:40:37   
total
Pozdravljena,ta dieta se imenuje 90-dnevna presnovana dieta.Imaš beljakovinski,škrobni,ogljikovihidrati in sadni dan.Zadnjič smo imela temo o tem na Naš vsakdan,mal poišči.Glavno je da,ločuješ živila in to je to.Jaz sem tudi na tej dieti dobrih 12 dni in je super:bravo:Meso in krompir ne mešaš skupaj,ali ješ eno ali drugo.Velik je tega.

Lp:rozica:

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dieta-ločevanje beljakovin od ogljikovih hidr...
25.3.2005 16:42:00   
Jančika_
Najbolje bo, da si v knjižnici sposodiš knjigo M. Montignac - Jem, torej hujšam. Na kratko je to malo težko razložiti.

Trenutno sem 12 dan na Montignacu in sem nekaj že spravila dol (se ne tehtam glih pogosto, ni fajn za motivacijo, hehe, vidim pa po oblekah in v ogledalu), pred nosečnostjo sem dolgo jedla tako in brez problemov vzdrževala težo. Nekaj mojih prijateljev je tako super shujšalo. Fajn je, ker pravzaprav ješ kolikor hočeš, samo prave stvari v pravih kombinacijah. Od začetka se zdi mogoče malo komplicirano, a sploh ni in hitro padeš not.

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dieta-ločevanje beljakovin od ogljikovih hidr...
25.3.2005 16:43:40   
total
Janička to je neka druga dieta?

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dieta-ločevanje beljakovin od ogljikovih hidr...
25.3.2005 16:48:31   
Jančika_
Ja, je drugače. Prav tako ločuješ, ampak je bolj primerna za vsak dan - ločuješ v posameznih obrokih, ne po dnevih. Nisi vezan na dneve in tako ješ precaj bolj raznovrstno. V bistvu lahko skoz tako ješ, nič ni treba kake pavze.

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dieta-ločevanje beljakovin od ogljikovih hidr...
25.3.2005 16:55:28   
total
A ja ,moram mal pobrskat,hvala:bravo:

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dieta-ločevanje beljakovin od ogljikovih hidr...
25.3.2005 16:57:11   
kalimero
Princip je enak, le da je Montignacov precej bolj življenski, ker kombiniraš po obrokih in ne po dnevih.

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dieta-ločevanje beljakovin od ogljikovih hidr...
25.3.2005 19:54:55   
mamsi
Piješ vsaj 15 min pred jedjo, vodo, ješ ločeno sveže sadje (pa še to ločuješ agrume od npr.jabolk in banan)(paradajz je sadež), suho sadje, OH, beljakovine, oreške in stročnice. Zelenjavo lahko kombiniraš z OH ali beljakovinami (koruza je OH). Med obroki mora bit vsaj 2 ure premora, to pomeni, da tut pit ne smeš 2 uri po obroku. Sladkor ustvari kislo okolje v želodcu. To je čist okvirno in na kratko, sama sem to probala 4 leta nazaj in je zelooo uspešna metoda, ki se jo pa zelo težko držiš. Imela sem lepo kožo, suha sm bla, ogromno energije, prav nič utrujena (šiht, delo doma, ples, kolesarjenje ali drugo vsak dan in žuranje cel vikend8) - vse mi je znesl):)-:)-

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dieta-ločevanje beljakovin od ogljikovih hidr...
25.3.2005 21:41:36   
malika
Pri nas se je ati odločil za dieto, sicer ji ne sledimo čisto strogo, ampak so vseeno rezultali že tukaj.
No za zajtrk se pri naši hiši je po spisku in želji, takoj po zajtrku pa se začne dieta.
Za kosilo tako npr. naredim celega piščanca kar v pečici, zraven pa eno ogromno skledo zelene solate.
Naslednji dan je recimo samo pečen krompir v pečici(zdaj dobiš že mladega) in spet ogromna skleda solate; potem kakšne testenine z zelenjavno omako, pa seveda solata zraven; pa recimo zrezki s popečeno čebulo in papriko pa seveda solata; naslednjič zelenjavna rižota,...itd.

idej moraš imet kar nekaj, se pa ponavadi bolj napokava teh zelenjavnih papic in krompirja, kot pa takrat ko je npr. cela koka na mizi. ja pa tudi pri juhi moraš pazit, nobene zakuhe, ali pa spet zelenjavna juha.

Po kosilu pa se pri nas ponavadi ne je več. Če je že sila, pa je v hladilniku vedno sir, kisle kumare in kaj sveže zelenjave.

Kaj je to zaena dieta nimam pojma, ampak prav tako deluje-to je važno:bravo:

(odgovor članu Vittel)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dieta-ločevanje beljakovin od ogljikovih hidr...
26.3.2005 11:09:09   
Anonimen
A je kje na net-u vsaj mal opisan Montignac - ova dieta?
Da vidim kje je razlika!
Če pa ima katera kaj v rač. naj mi pa prosim pošlje na mail brancy22@yahoo.com

Ja in kakšne recepte za 90.dnevno presnovno bi tudi lepo prosila na mail!

Hvala punce!
Se moram spravt nazaj na 38.številko in na svojih 55.kg(vsaj)!Se ne počutim dobro v svoji koži! ;)



(odgovor članu Vittel)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?