|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje imajo kakšne fajn slinčke
26.3.2005 23:39:28   
Pikca
Te slinčke kar naprej perem, pa bi jih rada nabavila še nekaj. A je katera zadnje čase kje zasledila kakšne fajn - se pravi, da so zadaj plastificirani in se zapnejo na ježka? No ja, lahko so tudi na štrikce, če so res lepi.
Lp, Pikca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kje imajo kakšne fajn slinčke
27.3.2005 0:05:31   
polona2
V Toysrusu, včasih tudi v Baby-centru, ampak hitro poidejo, pa C&A imajo res luštne, samo pa na žalost niso plastificirani zadaj, kaj pa kakšen Mothercare :zmeden:???

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kje imajo kakšne fajn slinčke
27.3.2005 10:31:52   
bunkica
Glej debato:slinčki.:)

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kje imajo kakšne fajn slinčke
27.3.2005 10:38:01   
malika
Jaz jih kupujem v BC, zadaj so plastificirani in kar luštno majhni, stanejo 333 sit(so na štrikce).
na ježke pa sem kupila samo enega, sicer kar lepega(stal nekaj čez 500 sit v BC), ampak malega ti ježki ribajo po vratu, tako da ga ne uporabljam-razen v skrajni sili.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kje imajo kakšne fajn slinčke
27.3.2005 10:50:29   
Gina
Na ježke slinčki so fajn, samo moraš gledat, da se ne zapenjajo navpično in tik ob vratu, ampak da so malo notri premaknjeni, da otroka ne ribsajo. Meni so bolj všeč kot na vrvico. Majo jih v baby centru - samo so tisti večji, pa stanejo okrog 600.-, se mi zdi. Pa ne vem, od kod si - na Vrhniki v Mercator centru je ena otroška trgovina, tam sem jih tudi videla. Aja, pa podloženi morajo bit, če ne jih boš menjala na 10 minut.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kje imajo kakšne fajn slinčke
27.3.2005 11:02:47   
Anonimen
Ti slinčki so za tako flikco blaga salamensko dragi!!!

V Sparu sem našla 7 slinčkov za okoli 1200 SIT, zadaj so plastificirani, so pa na trakce. Niso ravno visoka moda, za vsak dan pa so super.

(odgovor članu Pikca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   kje imajo kakšne fajn slinčke
27.3.2005 11:21:18   
malika
vem kateri, ampak žal niso za dolgo uporabo :(

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kje imajo kakšne fajn slinčke
27.3.2005 11:45:21   
Sonka
V H&M imajo "plastične" mehke na ježka. Nič jih ni treba prati v pralnem stroju, ker jih lahko opereš pod kar pod pipo. Res niso iz blaga, a so zelo praktični. Saj jih ima otrok samo takrat, ko je.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kje imajo kakšne fajn slinčke
27.3.2005 12:28:36   
Lunca1
Jaz sem ga prejšnji teden kupila v baby centru, svetlo moder plastificiran in na ježka. Pa še ježek je pri strani in ne zadaj.:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kje imajo kakšne fajn slinčke
27.3.2005 20:43:01   
Maxica
Jaz sem pa ravno včeraj v Sparu našla slinčke, ki bodo pri nas zelo super uporabni-se namreč nekako oblečejo čez glavo in ga :duda: ne more sneti stran, pa še hrana ne bo šla povsod po obleki:bravo:.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kje imajo kakšne fajn slinčke
28.3.2005 8:06:18   
Seven*
Jaz sem v MotherCare kupila set mislim da sedmih slinckov za ful malo dnarja. So pa res fajn kvalitetni, celo tako, da sem po nesreci enkrat ali dvakrat dva prala na 95 in sta taksna kot sta bila. Tud plastika je ostala ista. Priporocam! Pa se luskani so.. Za vsaki dan ena zivalca gor.. :kuza::pujs::zajcek:

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?