|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne pije mleka, kaj zdaj?
13.11.2008 9:43:17   
SaTiSa
Naša 7,5 m pikica kar na enkrat noče več mleka.
Že smo imeli enkrat isti problem, amapk takrat še je z manjšim protestom pojedla... Smo že takrat menjali mleko ( prej aptamil, zdaj novalac ). Od včeraj pa enostavno niti ne pusti da bi ji prišla blizu z flaško, enkrat ji je celo malo gor šlo ko je par požirkov naredila.

Zdaj pa me zanima, če je komu to znano, in kaj ste storili...
dajem ji kot čim več mlečnih produktov ( skuto, mlečne kašice..), ampak to le ni to...
naj še enkrat probam menjati mleko?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne pije mleka, kaj zdaj?
13.11.2008 9:58:41   
Mišni
Moja nečakinja je bila ravno en tak kaliber. Takod a so ji pač dajali čimveč mlečnih izdelkov, kot zdaj delaš ti. Nikoli v življenju, tudi zdaj pri 20 letih, mleka ali kakava nikakor ne mara. Po moje imajo taki ljudje premalo kisline ali kaj takega. Možno.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne pije mleka, kaj zdaj?
13.11.2008 10:05:05   
AKP
Kolegica je imela podobne probleme. Ponudila mu je kakšen čokolino, rižolino... po žlički in je edino na tak način spravil v sebe mlečni obrok. Flaško je pa lahko vrgla v smeti. Je pa rekla, da je bilo najbolj zamudno ko se je zgodaj zjutraj zbudil in ga je mogla po žlički hranit user posted image .

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne pije mleka, kaj zdaj?
13.11.2008 10:08:55   
smejčica
mogoče res malo čuden in dolgočasen način, ampak....si ji ga probala dati po žlički?

Drugače pa da ji ga daš v napol spanju. Kakšen rižolino, ki se z mlekom naredi, polento z mlekom, mleko s sadjem.....saj ne rabi samega mleka pit.
Ne vem, samo razmišljam. Tudi moja je imela par dni tak "trik", pa smo pošlihtali. Včasih sem flaško pustila zraven nje, pa jo je slej ko prej spila.


(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne pije mleka, kaj zdaj?
13.11.2008 10:59:36   
Petraa
zakaj to ni touser posted image
saj je čisto vseeno ali popije mleko ali pa je mlečne izdelke

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne pije mleka, kaj zdaj?
13.11.2008 11:07:22   
SaTiSa
Zato ker je v prilagojenem mleku veliko več snovi kot v nap. eni navadni skuti.


(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne pije mleka, kaj zdaj?
13.11.2008 11:08:47   
SaTiSa
Probala po žličkah, pa žemlico sem ji not nadrobila pa keks, ampak noče...

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne pije mleka, kaj zdaj?
13.11.2008 13:35:09   
Petraa
kompliciraš.je čisto vseeno

(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne pije mleka, kaj zdaj?
13.11.2008 13:48:25   
želva
IZVIRNO SPOROČILO: smejčica

mogoče res malo čuden in dolgočasen način, ampak....si ji ga probala dati po žlički?

Drugače pa da ji ga daš v napol spanju. Kakšen rižolino, ki se z mlekom naredi, polento z mlekom, mleko s sadjem.....saj ne rabi samega mleka pit.
Ne vem, samo razmišljam. Tudi moja je imela par dni tak "trik", pa smo pošlihtali. Včasih sem flaško pustila zraven nje, pa jo je slej ko prej spila.



Pri na sje bilo podobno. Stari smo 11 mesecev in že 3 mesece nimamo več flaše, ker ne mara mleka ali kaše po flaši. Jemo vse po žlici, mlečne kašice. Nekaj časa sem se sekirala, zdaj pač poje koliko poje. Poje pa 150 ml mlečne kaše za zajtrk, pa velo noč nič ne je. Zgleda, da ne rabi več.

Pri nas po flaši ni šel ne keksolino, ne sadje v mleku. Mal eksperimenirajte


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne pije mleka, kaj zdaj?
13.11.2008 14:13:23   
CatJa
Moj starejši se je odstavil pri sedmih mesecih in tako smo prešli na AM - Hipp. Mislim, da ga še en mesec ni pil po steklenički, tako da je dobil, kar je dobil, v kašicah, skutkah, jogurtih. Še danes pri štirih letih in pol ne pije mleka. Edino s corn flakesom, to mu še gre.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ne pije mleka, kaj zdaj?
13.11.2008 19:13:12   
botrca
Ja, probaj na žličko, če pa ne gre pa mu delaj čim več mlečnih kašic.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ne pije mleka, kaj zdaj?
14.11.2008 21:33:00   
Mesečnica
Mogoče ima slabo toleranco za laktozo. Jaz sem tudi taka - mleka že od otroštva enostavno ne prenesem. Ker so me nekaj časa silili, da bi ga pila, pa mi je bilo potem vedno slabo (sem tudi bruhala), sem do njega dobila tako velik odpor, da mi je zdaj slabo že ob misli, da bi ga pila, ali pa če ga zavoham, ko ga mož greje zase user posted image .

Mlečne izdelke iz fermentiranega mleka pa jem brez problema, ker je v njih laktoza že toliko predelana, da mi ne povzroča želodčnih težav user posted image .

Moj mali je očitno tudi po meni. Mleku se je uprl že pri 4 mesecih in smo morali ekspresno preiti na GH. Na srečo pa tudi on z veseljem uživa mlečne izdelke, pa tako dobi vse tisto, kar je dobrega v mleku user posted image .

Zdaj čakamo, kako bo z našim drugim otročkom. Zaenkrat je še požeruh in mleko je brez problema, res pa je star šele 7 tednov user posted image .

No, kakorkoli že, jaz na tvojem mestu punčke ne bi prepričevala, da pije mleko, če ji očitno ne diši več. Ponudi ji več mlečnih izdelkov, pa bo ravno tako OK.

< Sporočilo je popravil Mesečnica -- 14.11.2008 21:34:15 >

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ne pije mleka, kaj zdaj?
14.11.2008 21:34:34   
Petraa
slaba toleranca ne more bitiuser posted image

lahko ima samo laktozno intoleranco,ampak bi se kazalo še drugače in ne samo tako da otrok zavrača mleko ;)

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?