|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomivalni stroj-katerega?
31.1.2009 12:25:55   
orhideja75
katerega imate?
imamo 14 let starega Candy-ja, ki ga bo potrebno počasi zamenjati.
katerega svetujete? da je varčen, tih,...

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
31.1.2009 12:54:07   
melanija
Jaz ga imam sedaj od Nardi firme, je v redu, tih, pomije tudi dobro, če ne bi imela prostorskih omejitev bi pa vzela kakšnega od Bosh.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
31.1.2009 13:06:22   
zmajaz
Meni je enkrat rekel kolega, ki dela v trgovini na oddelku s tehnično robo, da je Candy mercedes med pomivalnimi stroji. No -  moja mama ima candya, tašča tudi in jaz tudi, pa imamo vse dobre izkušnje z njimi, negativne imamo pa z Gorenjevim - v njem ostaja posoda zelo mokra, pa tudi opere ne tako dobro. Drugače pa kaki Bosch tudi ne more biti slab. Kakih no-name aparatov pa jaz osebno ne bi kupovala. Če že enkrat kupim, hočem, da je v redu, ker do zdaj imam večinoma take izkušnje, da poceni je na koncu najdražje.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
31.1.2009 13:24:12   
urška
whirpool. ga imam sedaj in bi ga definitivno spet imela.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
31.1.2009 13:27:46   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Meni je enkrat rekel kolega, ki dela v trgovini na oddelku s tehnično robo, da je Candy mercedes med pomivalnimi stroji.


Candy je žal bolj Bolj Fiat kot Mercedezuser posted image .

Po petih letih sem ga morala zamenjat, ker je crknil programator, blokada vode pa je bila tudi bolj "italijanska". Iz nšega je kar pošteno kapljajo in to na parketuser posted image user posted image user posted image .

Zato jaz Candyija nikoli več, zdaj nam že nekaj časa pridno pomiva Bosch, ki je mogoče res ni Mercedez (to je verjetno Miele), pač pa je vsaj Audi med polmivalci.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
31.1.2009 13:43:49   
ajataja
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka



IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Meni je enkrat rekel kolega, ki dela v trgovini na oddelku s tehnično robo, da je Candy mercedes med pomivalnimi stroji.


Candy je žal bolj Bolj Fiat kot Mercedezuser posted image .

Po petih letih sem ga morala zamenjat, ker je crknil programator, blokada vode pa je bila tudi bolj "italijanska". Iz nšega je kar pošteno kapljajo in to na parketuser posted image user posted image user posted image .

Zato jaz Candyija nikoli več, zdaj nam že nekaj časa pridno pomiva Bosch, ki je mogoče res ni Mercedez (to je verjetno Miele), pač pa je vsaj Audi med polmivalci.


se čist strinjam z candy imam slabe izkušnje imam pa že 5 let gorenje in sem zelo zadovoljna.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
31.1.2009 13:56:19   
Petr_a
Imamo bekota in smo zadovoljni

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
31.1.2009 13:59:40   
vodica
gorenjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
31.1.2009 14:25:28   
zmajaz
Jaz imam pa do zdaj z Gorenjem same slabe izkušnje - s pomivalci tako ali tako, pralni stroj imata tašča in soseda Gorenjev in obe imata že odkar sta bila stroja nova non-stop serviserja tu - sosedi so zdaj nazadnje stroj celo odpeljali in ji pozamenjali skoraj vse dele (ker je še bil v garanciji) - praktično je zdaj skoraj nov. Sama imam pa od gospodinjskih aparatov samo hladilnik Gorenjev in to je tudi edini aparat, pri katerem mi je po dveh letih en del crknil in so mi ga morali zamenjati - edina sreča je ta, da imajo 5 let garancije, da ne nosiš stroškov sam.

(odgovor članu vodica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
31.1.2009 15:26:49   
Eca
Candy - da je mercedez med pomivalciuser posted image user posted image user posted image user posted image . Moj mož bi rekel, da je še "handy" (mišljeno z roko umito) boljše, kot imeti Candy pomivalca.
Tašča ima tega slavnega "mercedeza" stalno na popravilu, zdaj je obupala in si kupila gorenjevega, ki pa tudi ni nič kaj dosti boljše. Moja mama ima tudi Gorenje pa ima enake izkušnje kot tašča. Pri nas imamo Whirlpool, katerega pa ne bi menjala za nobeno od omenjenih znamk. Sicer imamo doma celo zbirko znamk, samo Gorenje ni ravno nekaj.....od znamke. Glede na to, da je moja mama "nekoč" tam delala, dobimo informacije iz prve roke: pravi podn.

Lp in dober nakup!

Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
31.1.2009 16:00:53   
skuštrana
http://www.ringaraja.net/forum/m_3721645/mpage_3/tm.htm#3726193

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
31.1.2009 19:20:33   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka
Zato jaz Candyija nikoli več, zdaj nam že nekaj časa pridno pomiva Bosch, ki je mogoče res ni Mercedez (to je verjetno Miele), pač pa je vsaj Audi med polmivalci.


No - jaz imam s Candyem osebno pač dobre izkušnje, se pa definitvno strinjam, da če kupiš Bosch, ne moreš zgrešiti. Od Boscha imam sušilca in steklokeramično ploščo in je oboje super.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
31.1.2009 19:24:03   
Anonimen
Moja mami ma Candya že 15 let. Sam včasih je bla ta mašinerija mal drgačne kakovosti k danes....
Midva mava Zanussi pa je čist fajn. Če bi pa že izbirala bi vzela Bosch al pa Miele. Čeprav mi je po eni strani škoda tolk denarja za stvar k ne bo niti 10 let zdržala. Pač.....sedaj ne delajo več strojev za 30 let.

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
31.1.2009 19:49:03   
ona
bosh

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
31.1.2009 19:51:39   
orhideja75
kateri tip za Bosch pa imate oz.priporočate?

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
31.1.2009 22:44:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Meni je enkrat rekel kolega, ki dela v trgovini na oddelku s tehnično robo, da je Candy mercedes med pomivalnimi stroji.


Zanimivo, meni se daleč največ strank pritožuje ravno čez Candy. Potem so tu nekako v istem rangu nezadovoljstva Ariston in Indesit, pa Gorenje žal ni dosti odzadaj. Najmanj pritožb je čez Bosch, Siemens, Miele.

Candy je bil včasih res Marcedes med stroji, zadnjih 10 let mu je kakovost konkretno padla.

Orhideja, če te zanima Bosch, tu je njihova spletna stran: http://www.bosch-hisniaparati.si/produkti/pomivanje.aspx, katalog je tu: http://www.bosch-hisniaparati.si/katalogi.aspx

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
1.2.2009 16:55:03   
naja2
Jaz sem za Bosch in sem zelo zadovoljna. Prav tako imata Bosch moja mami in tudi sestra (že pred meano).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
1.2.2009 20:43:30   
RoZala
Imam Candy CDI 3515 in ga ne bi več imela. Je kar glasen, opere pa kar v redu. Ampak glasnost je tudi pomembna.

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
3.2.2009 12:19:43   
UT_2008
Fiat prvo sploh ni slab avto. Zelo nezahteven za vzdrževanje, traja dolgo, ne žre veliko. tOliko o mojih izkušnjah, ker mi pač ni všeč primerjava. Jaz imam pa Indesit stroj, ki se polni id zgoraj. 1200 OBratov, mali digitalni display, nekaj funkcij...Skratka, stal je 419 EUR, imava ga slabo leto, ne kaže še nič narobe.

_____________________________

PDP 26.02.2009.
Kar vidiš, to dobiš.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
3.2.2009 18:15:24   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: UT_2008

Jaz imam pa Indesit stroj, ki se polni id zgoraj. 1200 OBratov, mali digitalni display, nekaj funkcij...Skratka, stal je 419 EUR, imava ga slabo leto, ne kaže še nič narobe.


user posted image user posted image user posted image
Me prav zanima kakšni krožniki pridejo ven po centrifugiranju na 1200 obratovuser posted image user posted image user posted image .

(govorimo namreč o pomivalcu in ne pralnem stroju).

BTW  - glede stroškov vzdrževanja - zamenjava programatorja na Candyju bi stala 200-250 EUR, kar pa je tudi po mnenju serviserja neupravičena investicija v 5 let star stroj.

Torej, če nimaš ravno sreče - potem ko kupiš Candy, dobiš stroj le za 5 let.


< Sporočilo je popravil Dashenka -- 3.2.2009 18:16:14 >

(odgovor članu UT_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
4.2.2009 0:41:30   
UT_2008
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
JOooooj meni, zdaj sem ga pa posrala. No, še vedno pravim, da je Fiat zakon. hehehehe. Pomivalca pa nimam.

_____________________________

PDP 26.02.2009.
Kar vidiš, to dobiš.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
4.2.2009 9:01:39   
cleopatra
...treba je malo tehnične lastnosti stroja pogledat...sicer pa včasih tudi cena pove veliko, maš dobre in slabše pomivalce pri vseh znamkah.
imamo 15 let starga candy-ja, ki pere odlično, nikol niti enega problema in enga najnovejšega firme Miele, pa v kvaliteti pranja ne vidim razlike, razen v motečih viških decibelov za moja ušesa, vendar glede na to, da je 15 let razlike med njima, to candy-ju ne zamerim

(odgovor članu UT_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
4.2.2009 12:36:16   
majate
BOSCH -za vedno user posted image .

(odgovor članu cleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pomivalni stroj-katerega?
4.2.2009 13:39:21   
ellie
Definitivno Bosch user posted image  

Znanci imajo 1 leto star Gorenje pa je katastrofa...že samo, ko sem želela tavečje krožnike zložit ob robu, ni šlo, ker se je potem zgorji del zagozdil ob njih. Pa že sama kvaliteta notranjih delov ni primerljiva. user posted image


Imam pa 2 leti star ta ožji Bosch. Super pere, suši...pa še skoraj ga ni slišat.

(odgovor članu majate)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
4.2.2009 13:54:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu majate)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?