|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Akcija TO
30.11.2008 14:53:25   
Anonimen
Mene pa zanima, koliko se vas poslužuje akcije TO v Merkatorju, ko ob torkih dobiš pri nakupu nad 50 evr kupon za 10%, ki je vnovčljiv naslednji torek?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Akcija TO
30.11.2008 14:55:36   
rija
ne, niti v šparu ne več.....brez veze....itak imajo za 10 % prenapihnjene cene v mercatorjuuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Akcija TO
30.11.2008 14:59:30   
Anonimen
Meni se zdi tudi Mercator dražji, čeprav pa začuda včasih zasledim v M ceneje kot v Šparu.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Akcija TO
30.11.2008 16:08:32   
Spark
Sem zasledila to njihovo akcijo,  ampak je nisem pogruntala, kako točno poteka. Drugače pa ne nakupujem v Mercatorju, ker se mi zdi da imajo res malo višje cene. Oz. verejtno imajo nekje kakšno stvar dražjo, drugje pa drugo.
Danes me je pa Mercator pozitivno presenetil. Šla sem v Leclerca po alpsko mleko, ker nam ga je zmanjkalo, in je stalo 1,08 €. Pa sem šla še v Mercatorja in je tam stal 0,86 €.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Akcija TO
30.11.2008 16:11:27   
pita54545
mi kupujemo v leklerku, pa je kar poceni ,razen meso.pred dvema mesecama sem za moža, dobila kavbojke ,ki so bile drage 5 evrov ,pa ful lepeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Akcija TO
30.11.2008 16:14:53   
JAPE
Jaz pa hodim v torkih v M.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Akcija TO
30.11.2008 16:20:23   
Freycha
žal ne gre vedno čez. Če enkrat nakupim za 50€, bom težko drug teden toliko rabila, da se bo teh 10% sploh poznalo......

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Akcija TO
30.11.2008 16:41:16   
melanija
Moja soseda koritsti to. Vsak teden gre po nakupih in vedno ji uspe zapraviti več kot 50 EUR. Je pa res da nakupi za 4 odrasle in dva otroka. Od tega je eden še v plenicah. Pravi da se ji splača, ker doma razen nekaj malega zelenjave nimajo nič drugega.

Jaz pa tega ne prakticiram, ker mi ne bi ratalo vsak teden zapravit 50 EUR, da pa bi kupovala nekaj samo da je pa ni toliko denarja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Akcija TO
30.11.2008 16:48:08   
Anonimen
Jaz pa tega ne prakticiram, ker mi ne bi ratalo vsak teden zapravit 50 EUR, da pa bi kupovala nekaj samo da je pa ni toliko denarja.


Enako.
Premalo prihranim, 5€...se mi ne splaca, zato da kupim se 5 stvari do 50€, ki jih "mogoce" rabim.

Hodila bi v primeru, da je Mercator edina trgovina v blizini (da ne trosim bencina) in da nas je v gospodinjstvu toliko, da se za 50€ brez tezav nabere.

(odgovor članu melanija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Akcija TO
30.11.2008 23:04:42   
Anonimen
Jaz se najbolj posluzujem tega,da kupujem,ko so dvojne pikeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Akcija TO
1.12.2008 9:49:28   
ninini
50 E SPLOH NI PROBLEM ZAPRAVIT VSAK TEDEN,PA NE MISLIM KAR TAKO BREZVEZE.pOPUSTA PA NE KORISTIM,KER NE KUPUJEM V MERCATORJU.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Akcija TO
1.12.2008 13:02:04   
JAPE
Res zanimivo, da vse pišete, da se tega ne poslužujete.
Prideš pa v torek v trgovino, pa moraš pazit, da se v koga ne zaletiš z vozičkom, ker je taka gneča.
Sicer je pa listek prenosljiv, in si ga lahko menjate z drugimi gospodinjstvi.

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Akcija TO
1.12.2008 13:59:07   
Dadi
Mah..ne hodim v Mercator ker je predrag. Raje nabavljam v drugi trgovini in pridobivam zastonj minute;) Ali pa v Šparu nakupujemo.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Akcija TO
2.12.2008 0:09:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: JAPE

Res zanimivo, da vse pišete, da se tega ne poslužujete.
Prideš pa v torek v trgovino, pa moraš pazit, da se v koga ne zaletiš z vozičkom, ker je taka gneča.


Ja tisti nimajo časa bit na RR Forum user posted image .user posted image

(odgovor članu JAPE)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Akcija TO
2.12.2008 0:54:14   
ZmajTolovaj
Jaz kupujem vsak torek v M. Zapravim približno 60 evrov vsak teden, ampak to je to, kupim hrano za ves teden, plenice, šampone itn, skratka praktično vse. In zbiram pike. Mogoče je kakšna stvar v M dražja kot npr. v Š ali L, ampak kakšne stvari so pa tudi cenejše, mislim da če kupuješ v supermarketu, si vsepovsod na koncu na istem. Pa še tu zraven je trgovina, tako da meni je fajn.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Akcija TO
2.12.2008 11:54:01   
rr.mm.dd
Mi

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Katero ime vam je všeč?




Marija (14%)

Anamarija (52%)

Ivana (34%)


Število vseh glasov: 11496

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!