|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dabroston!
10.12.2008 15:03:13   
levinja84
 Ali mogoče katera ve, kje se lahko kupijo te tablete, ker jih jaz nikjer v Sloveniji ne najdem.

Hvala za odgovore že vnaprej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dabroston!
10.12.2008 15:12:20   
detelja
oktobra sem jih jaz dobila še v slo...zdaj pa sem slišala, da se dobijo samo čez mejo...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu levinja84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dabroston!
10.12.2008 15:21:26   
Miška2006
Baje, da se jih res težko najde.

Ena je spraševala in jih je tudi pol  dobila. Daj prelistaj nekaj strani nazaj....naslov je tudi Dabroston, kje  dobit....alinekaj takega. Dobiš jih v kakšnih bolj malo obiskovanih lekarnah.

Upam, da ti uspe dobiti.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dabroston!
10.12.2008 15:23:59   
Miška2006
Evo, našla

http://www.ringaraja.net/forum/Dabroston_-kje/m_3433687/tm.htm

(odgovor članu levinja84)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dabroston!
10.12.2008 15:41:20   
levinja84
Hvala vam za odgovore. Bom morala jutri it kar čez mejo. Če jih ni še tam zmanjkalouser posted image

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dabroston!
10.12.2008 15:45:25   
MTFP
A jih tudi v Dravljah ni več? Če boš šla čez mejo boš imela pomoje največ sreče na hrvaškem, ker jih tam izdelujejo... Pa recepta ne pozabi s seboj!

(odgovor članu levinja84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?