|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   četrtič noseča in krvavitve
30.12.2008 11:23:13   
Anonimen
Pozdravljene
Ne želim se še razkriti kdo sem sploh ne sedaj ko so se pojavile težave.
Sem 4user posted image srečna ko sem zagledala user posted image saj si z možem še zelo želiva 4 otročka. Vse pa bi bilo super , če bi nosečnost potekala tako kot more, Prve triuser posted image so bile BP nikoli slabosti, krvavitev,..... zdaj pa šok!!!!
En teden po tem ko smo zagledali user posted image se je začelo najprej z flekom sveže krvi sedaj pa že od včeraj krvavim kot da imam user posted image
V nedeljo sem šla k dežurnemu je videl GV in nič krvavitve , danes pa sem bila pri moji G in je GV  še vedno prisotna velika 0,62 mm, kar baje čisto ustreza mojim tednom nosečnosti. Zdaj pa čakamo do ponedeljka kaj se bo zgodilo ali bo šlo naprej ali ne.
Križ me boli , žalostna sem , ker ne vem kaj bo.... poskušam odmislit pa ne gre itak vprašanje zakaj glih zdaj in meni.... itak nič ne reši samo živčke mi para.

Sej niti ne vem zakaj vam to pišem samo enostavno moram nekomu povedati, ker mojim znancim ne mislim še tega razlagat.. ne še....

A je imela katera takšne probleme in se je mogoče potem vse lepo končalouser posted image Sama vem , da je vrjetno malo vrjetnosti , da bo vse ok samo itak upanje umre zadnje.
In če bo zategel kot jaz bo sigurno upeluser posted image

LP žalostnauser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: četrtič noseča in krvavitve
30.12.2008 12:10:05   
Pikanai
Sočustvujem s tabo. Če ti kaj pomaga, vem za eno gospo, ki je imela po zanositvi še enkrat menstruacijo oz. krvavitev kot menstruacijo, pa sedaj nosečnost normalno poteka.... Upam, da bo vse dobro.

LP, Pika.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: četrtič noseča in krvavitve
30.12.2008 12:39:01   
cati
Držim pesti da bo vse OKuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikanai)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: četrtič noseča in krvavitve
30.12.2008 12:40:22   
sonček33
Želim ti, da se vse dobro izteče. Držim pesti. In bravo za pogum.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: četrtič noseča in krvavitve
30.12.2008 12:44:15   
lily975
Pozdravček!Jaz sem tud pri drugi nosečnosti začela krvavet tam nekje pri 6 tednih in so se krvavitve kr vrstile tam nekje do 12 tedna .Sem bla že čist nora in panična , ampak se je vse uredilo in sem rodila zdravo punčko.Medtem ko v prvi nosečnosti ni bilo nobenih težav.Res pa psiha velik nardi .Želim ,da ti nosečnost mine vredu in poskušaj se čimmanj sekirat - pa bo šlo!!Držim pesti zate  !!

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: četrtič noseča in krvavitve
30.12.2008 12:57:21   
blanč
Oj, tudi jaz krvavim že več kot en teden. Začelo se je tako, da se mi je zdelo kot, da bi se mi maternica napol pretrgala. Kri je tekla in tekla zraven pa še neki ogromni strdki veliki kot stisnjena pest. Trajalo je kakšnih 15 minut in ni bilo šanse, da se ustanem iz WC-ja ker je bilo vse v trenutku krvavo. Sem bila sigurna, da je prišlo do splava. Odšla sem na urgenco in tam so na UZ ugotovili, da sta še obe moji pikici na svojem mestuuser posted image . Našli so mi pa velik hematom in še en manjši in mi svetovali počivanje in rekli, da hematomi ponavadi sami izginejo. Upam, da se bo vse srečno končalo in tudi tebi svetujem, da misliš pozitivno in da bo srečen konec.

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: četrtič noseča in krvavitve
30.12.2008 13:05:08   
Gina
Ja, meni se je to dogajalo v vseh treh nosečnostih. Obup in groza, vem natančno kako se počutiš. Pri prvi nos. sem imela najprej ful krvavitev in potem se je to vleklo še vsaj 10 dni. Vmes so me poslali na splav, češ da je otrok umrl, pa nisem šla. Potem sem še vsaj vsak drugi mesec krvavela. V glavnem živčna vojna. Pri drugi nos. sem krvavela samo 1x in to v 8. tednu in to tolk fejst, da je prišlo čez kavbojke čez in čez vse krvavo, pa je bila to tudi edina krvavitev v tej nos. V tretji nos. sem krvavela menda ves čas in to po malem. Niti en sam samcat dan nisem bila brez vložka. Če nisem krvavela, sem imela pa drugačne vrste izcedke. Skratka, noro grozno je imet take vrste nosečnosti, ko si ves čas na trnih al bo šlo naprej al ne, ko ves čas gledaš a krvaviš al ne, a bo šlo naprej al ne. Iz tega razloga so meni nosečnosti zelo grozen čas negotovosti. Srčno ti želim, da bi bilo tudi pri tebi vse ok. Krvavitve niso nujno povezane s splavom.

Aja, če te zanima, zakaj do njih prihaja. Nekako takole sem jaz doumela tole:
- lahko je res kaj narobe s plodom, pa narava poskrbi za to, da se izloči
- lahko imaš samo premalo hormonov v sebi in ti dajo neke vrste progesteron za jest, da se ti to ustavi (mislim da je v obliki dobraston tablet)
- lahko bi imela samo tako ekstremno občutljivo sluznico (bog ne daj seksat medtem, ker gre lahko naprej)
- lahko bi bila predležeča posteljica
- lahko bi bil še cel kup reči, ki se jih jaz zdaj ne spomnim, vem pa da obstajajo

Skratka: Nič drugega ne pomaga, kot zbrat ves svoj pogum in zdržat da krvavitev mine in upat da je vse ok. A vidiš da je še vedno lahko vse v redu. Pogumno!

(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: četrtič noseča in krvavitve
30.12.2008 13:36:11   
Anonimen
Punce res vam hvala in me je malo pomirio da se lahko kljub temu vse dobro konča.
Dabrostona pa še jaz nisem dobila mogoče v pon če bo s plodom vse okuser posted image

Hvala in javim v pon kako in kaj bo.

Lp user posted image

(odgovor članu blanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: četrtič noseča in krvavitve
30.12.2008 14:07:23   
Shuka
Tud jest sem krvavela od 6t do 4 meseca pa se je srečno izteklo, tko da ni za obupat, hormoni pač naredijo svoje, več počivaj in bo vse OK.

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: četrtič noseča in krvavitve
30.12.2008 17:26:57   
čaki
 Vmes so me poslali na splav, češ da je otrok umrl, pa nisem šla.


mislim, to mi je mal čudno. pa je umrl otroček al ne?
ker si napisala-češ??

tebi anonomna pa vse dobro.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: četrtič noseča in krvavitve
30.12.2008 18:38:33   
Anonimen
ozdravljena Gina

nekaj me še zanima , kaj pa so rekli ko si rekla da ne greš na čiščenje???
So se s tem strinjali ali so ti dali še nekaj dni fore da bi videli kaj se dogaja.
In pa še to zakaj so predvidevali da je otroček umrl se ga ni še videlo v GV ?? Koliko pa si bila noseča???

Joj si kr ne predstavljam, da bi šla pa bi ti spravili zdravega in živega otročka naprej user posted image grozno

Lp

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: četrtič noseča in krvavitve
30.12.2008 22:45:28   
dolči
Še ena,ki je imela takšne težave in upam,da jih več ne bo. krvavela sem od osemga tedna naprej in to tri nedelje zapored. pa se je čez teen umirilo in spet nedelja-spet krvavitev.
prvič samo rjav izcedek,drugo nedeljo malo sveže krvi,tretjo pa spolnem odnosu krvi da jelilo in zraven še kos tkiva,potem  2 tedna mir in v 15. krvi in za pest velik kos tkiva. sem bila par dni v bolnici in se je zaenkrat ustavilo. sedaj sem napolnila 27 tednov in upam,da je minilo.

te pa razumem kako je. jaz sem stokrat na dan pogledala hlačke in vsakič me je stiskalo od strahu. psiha naredi veliko. težko ti rečem ne se sekirat,ker vem,da je to težko.
upaj,da se vse lepo izide.
poskušaj počivat čim več. Pušenjak sicer pravi,da to počivanje ne pomaga,da če ima namen it naprej bo šlo pa če počivaš ali ne,da počivanj lahko pomaga šele kasneje v nosečnosti.
jaz sicer nisem zdravnik,daleč od tega vendar nazadnje ko sem krvavela,sem dan prej pomivala okna in sadila rože. sicer sem vse delala počasi in imela pomoč pri prenašanju a očitno je bilo to preveč.
zato ti svetujem,da delaš čim manj in počasi.
SREČNO

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: četrtič noseča in krvavitve
30.12.2008 22:47:32   
ronja
A je imela katera takšne probleme in se je mogoče potem vse lepo končalo

Jaz sem v 12. tednu krvavela fuuuuuul, do kolen premočene kavbojke (kljub 2 vložkoma...) in sem še vedno noseča - kmalu bo konec, je ves čas rizično, ves čas na meji, ampak sva fajterki in se ne davauser posted image .
Vso srečo tudi tebi! (Sem pa 3. noseča, 1. ss, 2. moja mala, 3. zdaj še ena mala)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: četrtič noseča in krvavitve
31.12.2008 8:09:49   
Anonimen
OOOOO SUPER VIDIM DA SI ŽE PRI KONCU

Želim ti da čimprej mine in dobite princesko v rokeuser posted image

Lp

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: četrtič noseča in krvavitve
31.12.2008 8:12:48   
Anonimen
AJa pozabila napisat da jst pa še kr krvavim sicer kakšni kosi od mene še ne grejo je pa velko bolje če mirujem ko da sem veliko na nogah, čeprav je to pri 3user posted image malih kar težko( gledajo zdaj večino časa TV da lahko jst zraven ležim)
Njim pa tut paše ker jih drgač zelo omejujem za TV.

Skratka upam , da bo bolje in da kmalu neham krvavet i8mam občutek kot bi imela menstruacijo.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: četrtič noseča in krvavitve
14.1.2009 21:17:07   
ronja
Ti držim pesti! Jaz sem svojo malo že dobila v naročje, malo zgodaj sicer, ampak je bila ok, tako da sem jaz čisto zauser posted image . Zdaj sva že doma in se trudimo vozit med obema user posted image - oz. bolje rečeno z obema user posted image v rokah.

Počivaj, kolikor se le da, pri meni se je tudi vedno ful poznalo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?