|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Likalnik za lase
25.8.2008 21:30:21   
saraja
Pozdravljene,

svetujte mi katerega naj nabavim?

Lp, Sara

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Likalnik za lase
25.8.2008 23:39:28   
arabela*
ceramic pulse
by babilyss pro
zelo zadovoljnauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Likalnik za lase
26.8.2008 8:15:30   
saraja
Kaj pa od GAMA? Izkušnje prosim?

Hvala

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Likalnik za lase
26.8.2008 8:17:39   
fragola
Jaz ga mam od GAMA in ga ne zamenjam, je supr, res je da je dražji, vendar se splača!!! Jaz mam močno skravžlane lase in mi jih prav lepo zlika!!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Likalnik za lase
26.8.2008 9:45:30   
Mišni
Ja, O.K., jaz imam tudi skravžlane in scufane lase, pa mi jih najcenejši Remington za 20 evrov tudi u nulo zlika, pa moji mami, ki ima še večje sračje gnezdo, tudi.
Mene pa bolj zanima, a ima katera kaj uničene lase od likanja? Tiste, ki si jih že dlje časa likate? A je tu potem mogoče ta razlika med dražjimi in cenejšimi, da tisti dražji, kao profesionalni, ki jih prodajaj samo v frizerskih salonih, manj lase uničijo?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Likalnik za lase
26.8.2008 9:59:00   
glen
Jaz imam enega dragega ki nevem kakšne znamke je, sem ga kupila v friz. salonu in je ena A.
Kasneje sem dobila za roj. dan enega bolj poceni(30 eu)pa mi je dobro likal, samo čez čas, sem imela uničene lase.user posted image
Tako da sem začela spet uporabljat tastarega.
Moje izkušnje so take.
Moj (tastari )ima steklene ploščice katere neuničujejo las.In ga nedam proč dokler bo delal ker je res super in je vreden svojega denarja


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Likalnik za lase
26.8.2008 10:02:54   
glen
Mišni,
mislim da je razlika ravno v tem,da po dolgotrajni oz. zelo pogosti uporabi ti, ti cenejši uničijo lase,meni so,tako da sem potem hodila k friz. na kure in pol je bilo o.k.
Naj povem, da s tem ki sem ga kupila v friz. salonu si likam najmanj 2x na ted. in imam lepe neuničene lase.
Če pa kdo potrebuje likalnik samo za tako,za občasno likan ,je najbrž uredu tudi tisti za 20 euuser posted image
lp

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Likalnik za lase
26.8.2008 10:05:01   
glen
Pa še neki punce.
Preden si lase zlikate si jih morate pošpricati z zaščito(jaz sem jo kupila v salonu),nevem mogoče se jo da kupiti tudi v prosti prodaji

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Likalnik za lase
26.8.2008 10:54:59   
saraja
Punce zlate ste!

KAter model od Gama pa imate?

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Likalnik za lase
26.8.2008 11:33:29   
arabela*
Ja,obvezen je nanos zaščite pred likanjem.Jaz uporabljam od Loreala professionel tec liss control serum.To je silk,sicer kupljen v salonu.In sem zadovoljna.Brez zaščite pa lahko še tako kakovosten likalnik uniči lasuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Likalnik za lase
26.8.2008 13:18:50   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Ja,obvezen je nanos zaščite pred likanjem.Jaz uporabljam od Loreala professionel tec liss control serum.To je silk,sicer kupljen v salonu.In sem zadovoljna.Brez zaščite pa lahko še tako kakovosten likalnik uniči lasuser posted image


Thanks.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Likalnik za lase
28.8.2008 21:56:43   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Ja,obvezen je nanos zaščite pred likanjem.Jaz uporabljam od Loreala professionel tec liss control serum.To je silk,sicer kupljen v salonu.In sem zadovoljna.Brez zaščite pa lahko še tako kakovosten likalnik uniči lasuser posted image


meni jih še ni.....pa si jih že leta likam 1x na teden.user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Likalnik za lase
29.8.2008 15:00:02   
Taula
Jaz imam GAMO že 2 leti, likam tudi 3xna teden in imam po besedah frizerja super lase še karuser posted image
Imam pa model





KERAMIČNI LASER -ION likalnik za lase


user posted image
Slika je simbolna.


Lastnosti in prednosti:
Zdravi, lepi in voljni lasje s pomočjo nove ionske tehnologije!
Pomladi in pozdravi lase med likanjem.
CILJ IONIZACIJE
JE IZBOLJŠATI ZDRAVJE LAS!

Italijanska IONSKA tehnologija.
Laser-Ionski likalnik proizvede 2.000.000 ionov na cm3.
Negativni ioni so energijski atomi, ki, ko pridejo v stik z lasmi, okrepijo in navlažijo lase ter jim povrnejo elastičnost in voljnost. Lasje bodo po uporabi zdravi in sijoči.
user posted image Izbira profesionalcev!


Cena likalnika, če ga naročite preko spletne strani je 94,00 eur / 22.526,16 sit (cena vključuje tudi že poštnino, a ne strošek, ki ga zaračuna Pošta Slovenije za manipulacijo z denarjem).



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Likalnik za lase
29.8.2008 15:15:02   
Kalina
Taula jst mam istega in je zakon! Ful mi je vsec tud to, da segret takoj, ko ga prizges!user posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Likalnik za lase
29.8.2008 19:51:10   
natasarobi
Men je frizerka zlikala lase in mi je bilo všeč. Zanima pa me kako si jih zlikate zadaj?

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Likalnik za lase
29.8.2008 22:11:14   
saraja
Punce hvala, kar tega bom naročila! Kaj si pa prej naneste gor?

Lp

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Likalnik za lase
30.8.2008 8:33:58   
mala zirafa
Kaj pa likalniki s keramično ploščo?Tisti ki satnejo okoli 40 evrov, so tudi v redu?Pa zanima me, ko si zlikaš lase, si jih lahko potem malo spodviješ navznoter s krtačo?Gledala sem remington znamko in rowento. Sta v redu?

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Likalnik za lase
30.8.2008 11:47:07   
saraja
Jaz se bom kar za GAMA odločila, res je, da stanejo malo več ampak.....

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Likalnik za lase
31.8.2008 12:24:27   
Jelcy
Jaz imam tudi tak Gama likalnik kot je na sliki in je absolutno najboljsiuser posted image user posted image user posted image
Za njega sem pa dala 50€ pri mnoji frizerki, imajo jih pa tudi v Italiji v prosti prodaji za isti denar.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Likalnik za lase
31.8.2008 13:24:46   
saraja
Samo malo....50€? PA je ionski?Jaz sem ga gledala za okoli 80-90€.

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Likalnik za lase
31.8.2008 14:08:39   
Jelcy
Ja je ionski, keramicen...kupila sem ga maja letos pri frizerki. tocno tak kot na sliki.


(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Likalnik za lase
16.11.2008 23:04:08   
mysi
jelcy mene samo zanima kje si ga dobila po tej ceni oz. kateri frizerski salon. najlepša hvala vnaprej za odgovor 

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Likalnik za lase
17.11.2008 10:09:40   
Anonimen
Še ena GA-MA fenica user posted image

Sam tolk - bojda ni dobro nanašat nobene zaščite na lase pred likanjem, ker naj bi tisto zapekel na las. Zaščito oz. silikon naj bi se dalo po likanju.

(odgovor članu mysi)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Likalnik za lase
18.11.2008 14:18:45   
barika
Jaz imam REmingtona (wet 2 shine), da si lahko zlikam mokre (vlažne) lase. meni je super, likam se, ko si operem lase. Sem si pa pri avonu kupila zaščito za kemično obdelavo las in se mi lasje ful svetijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Likalnik za lase
19.11.2008 9:28:26   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Jaz imam REmingtona (wet 2 shine), da si lahko zlikam mokre (vlažne) lase. meni je super, likam se, ko si operem lase. Sem si pa pri avonu kupila zaščito za kemično obdelavo las in se mi lasje ful svetijo.


U, a to tudi obstaja? To bi pa jaz rabila. Posebej na morju npr. nimam časa čakat, da se mi lasje posušijo preden jih zlikam.

Barika, kakšne imaš pa sicer lase? Mislim, ali imaš suhe, skravžlane?

Na, zdaj pa spet ne vem. Sem že hotela tega Gama nabavit, ker imam uničene lase od enega čip liklanika, zdaj pa spet ne vem ....user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?