|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ime
17.1.2012 17:21:51   
ruby19
Oj! Ker sva se odločila, da bova za svol izvedela ob rojstvu, morava izbrati za fantka in punčko. Rekla sva, da bo za fantka izbral on, za punčko pa jaz. Moj predlog je SARA, pa mi je moj rekel, da je to pa "ful navadno ime". Kaj pravite ve, a je res navadno? Njegova predloga sta pa ARON in ALBERT in pa LAMBERT. Meni so pa ta imena nekako čuudna. Povejte, kaj si ve mislite o naštetih imenih.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ime
17.1.2012 17:34:30   
pebs
Men je ime Sara všeč, jih je pa velik, saj v naši okolic. Mi je pa tvoj nick za ime tud ful všečuser posted image .
Za fantka mi je pa od naštetih všeč Aron, druga dva meni nista.

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ime
17.1.2012 18:02:40   
kajajaka
upam, da bosta imela punčko user posted image
ker mi je Sara všeč, predlogi za fantka pa ne...

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ime
17.1.2012 18:04:52   
misa4
Sara mi je všeč, za fante pa ne, Aron je bil moj pes

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ime
17.1.2012 20:28:08   
mayci
Se strinjam s predhodnicami, Sara je lepo, imena za fantka mi pa ne potegnejo, pogojno Aron. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ime
17.1.2012 20:49:13   
K_a_t_i
Huh.. Sara - je res običajno ime. Me pa zato Aron spominja na psa (no, tudi Sara je bilo ime sosedovi psički, tko da...), Albert na piškote, uno treteje je pa kar nekaj.Definitivno navijam za punčko user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ime
17.1.2012 21:31:29   
krtek 1
Sara-tako tako
Sicer zdaj malih punčk ni tako veliko,so že zrastle od takrak,ko je bilo modernouser posted image Je pa kar pogosto ime.
Aron pa mi je ful všečuser posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ime
17.1.2012 21:36:33   
pelin
Sar je vsaj pri nas v vrtcih bilo veliko pred parimi leti, zdaj ni več takega navala...od fantovskih mi pa noben ne potegne...še Vicent iz sosednje debate mi je sprejemljivejši...sori...Poleg  prvih dveh, ki tudi mene asocirata na psa in kekse, me Lambert spominja ful na  ime sira ( Camembert) in ne bi želela otroka poimenovati po siruuser posted image

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ime
17.1.2012 21:51:22   
josephine27
Sar tud jaz poznam kar precej. Sicer nobena ni več prav majhna. Mi je pa lepo, preprosto ime. Za fanta pa poznam 2 Arona ( eden je pesuser posted image en pa človek). Pri Albertu se vedno spomnim na enega prijatelja od mojega dedka, ker je to edini s tem imenom, ki ga poznam. Za starga človeka mi ni čudno samo otroku ga vseeno ne bi dala. Lambert pa je vsekakor posebno, ker s tem imenom ne poznam nobenga. Jaz bi ga skrajšala v BERT.


_____________________________



(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
17.1.2012 22:22:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu josephine27)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ime
18.1.2012 10:31:24   
alda
Sara všeč, ma jih je malo morje, žal tudi hišnih ljubljenčkov!
Za fante pa mi vsako od naštetih prikliče kakao čudno asociacijo!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




prsna črpalka
tina202

Ali ste potrebovale prsno črpalko? ( pa še kakšen komentar zraven prosim)

Da, ker dojenje ni steklo (26%)

Da, čeprav sem tudi normalno dojila (39%)

Ne, ker sem dojila (29%)

Ne, ker sem dajala drug mlek (5%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!