|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nočno zbujanje
15.11.2007 15:22:34   
annmarie
Pozdrav!
Miha je sedaj star 5 mesecev. Do sedaj je lepo spal ponoči. To se pravi od 20.00 do 4.00. Takrat se je najedel in nato spal do 7.00.Sedaj pa je 14 dni vse drugače. Od polnoči se zbuja na dve uri . Prav tako dvakrat ponoči je. In ob 5.00 sem že v akciji. Kako bi spet prišla na star ritem? Sem že kar utrujena od tega vstajanja ponoči. Kaj ste naredile ve, če ste imele morda podoben primer?
Lp, Annmarie
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nočno zbujanje
15.11.2007 15:33:10   
JAPE
Imam isti problem. Stara je 7 mesecev in se je prej zbujala enkrat na noč, sedaj pa 2x. Pa še bolna je bila in je imela zamašen nosek, pa se je vso noč zbujala. Tudi jaz bi rada na stari ritem, pa ne vem kako?
Mogoče pustiti jokat ponoči? Ali pa poskusiti s čajem ali vodo, čeprav noče nič po flaši, bi se samo dojila.

(odgovor članu annmarie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nočno zbujanje
15.11.2007 15:42:35   
annmarie
Hvala za odgovor! No, jaz nisem probala s čajem ali vodo, ker z veliko slastjo popije 150 ml mleka dvakrat ponoči. Sem pa prebrala, da je zelo verjeto,da se bodo pojavili zobki. Vi jih že imate?

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nočno zbujanje
15.11.2007 15:44:36   
JAPE
Ni še nobenega, pa se vedno drgne po čeljusti, mogoče je tudi to, ja!

(odgovor članu annmarie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nočno zbujanje
15.11.2007 16:44:21   
masna
Annmarie, se podpišem pod tvoj post, le da smo mi stari 4 mesece user posted image . Jaz tudi ne vem kaj nardit, le da mu jaz dam ponoči še vedno le 1x jest, vmes pa ga na druge načine potolažim (duda ali nošenje...). Pa to zbujanje na 1 uro me "ubija".
Če ve katera recept bi ga rada tudi jaz user posted image

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nočno zbujanje
15.11.2007 20:50:02   
Brbs
Da bi se moj 7,5 m zbudil samo dvakrat na noč, plačam!user posted image

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nočno zbujanje
16.11.2007 10:58:41   
Anya22
Tudi jaz se pridružujem h vam. Imam 5 mesecev starega Žana in tudi on se je 14 dni nazaj zbual vsake 3 ure, čeprav mi je spal od 20h pa do 4.30. Ampak tudi mi smo mislili, da bojo zobki, vendar jih ni bilo, ampak nato je pa zbolel in je mel 39 vročine ter vnete galsilke ter vneto grlo, tako, da po mojem je bilo to krivu pri Žanu, kajti sedaj spet spi  kot do sedaj.

_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?