|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako dobiti vrtec (jasli) v okolici Kopra med...
3.1.2009 11:48:00   
memole80
Je morda kakšna imela tako izkušnjo, da so sprejeli otroka v jasli med letom (npr. maj-junij)? Mislim pa na Koper, Izolo.....koliko prej so vas obvestili, da je prosto mesto???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
3.1.2009 11:52:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu memole80)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako dobiti vrtec (jasli) v okolici Kopra...
3.1.2009 12:02:38   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Lani v italijanskem vrtcu, junija smo ga vpisali, julija je začel hodit. Ampak v enoto Hrvatine, ni bil sicer v jaslih, ampak lani je bil tam še tudi prostor.
Pokliči tja kamor bi ga rada vpisala in vprašaj kako je s prostimi mesti.



Ma vi ste se odločili za italijanski vtrec, ker ni bilo mesta ali ste se tako odločili? MI naše ne bi dali v italijanski...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
3.1.2009 12:05:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu memole80)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako dobiti vrtec (jasli) v okolici Kopra...
3.1.2009 20:10:57   
merendina
Mi bomo dobili vrtec v Semedeli s februarjem. Obvestili pa so nas proti koncu decembra.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako dobiti vrtec (jasli) v okolici Kopra...
4.1.2009 9:43:44   
memole80
Ma kaj vrtec ali jasli? Ma kaj so vam na začetku rekli, da je velika verjetnost, da otrok sploh ne bo prišel notri? Vsaj nam so tako rekli.......

(odgovor članu merendina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako dobiti vrtec (jasli) v okolici Kopra...
4.1.2009 15:07:18   
blak
Lani je bilo tudi v italiajnskem vrtcu na Markovcu še možno dobiti prosto mesto. V slovenskem pa boš bolj težko dobila.
Sem pa slišala, da so na Markovcu odprli privat vrtec, ki ima tudi jaslično skupino.
Vem pa za varuško v Izoli (čuva 4 otroke), ki ima še fraj. Če te zanima, mi pošlji ZS.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako dobiti vrtec (jasli) v okolici Kopra...
5.1.2009 11:18:31   
merendina
Mi bomo šli februarja v jasli (stari bomo 11 mesecev). Vpisala sem ga že aprila in potem konec novembra dobila zavrnjeno vlogo, ker ni bilo prostih mest. Konec decembra pa so nas poklicali, da bodo odprli še eno skupino.

Tudi v Hrvatinih so v tem času imeli še prostih mest za jasli. Prijateljice bodo tam vozile troke. V Šmarjah pa se baje tudi "borijo" za odprtje še ene skupine jasli.

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako dobiti vrtec (jasli) v okolici Kopra...
5.1.2009 15:42:54   
memole80
Ja, jaz bi jo peljala tudi v Lucijo, samo da ni pri user posted image  tašči. :) :) :) Ne prenesem, da hčerki neprestano govori "mama je lumpa" in seveda samo slabo proti meni.

(odgovor članu merendina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?