|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poroka na Mauritiusu
2.1.2009 11:23:47   
pikapolonica 24
Pozdravljene.

Da vam povem. 22.1.2009 se poročim na Mauritiusu. user posted image

Že delajo živčki.user posted image
Nimam dvomov glede moškega, ker je ena a. Boljše, kot da bi zadela sedmico na lotu.
Ampak glede obleke, pa vsega ostalega.

Zanima me, če se je katera poročila tam?

Jaz sem se odločila, da ne bom imela bele obleke, ampak vijolično.
In sedaj ne vem če sem se prav odločila.
Če ne bo mojemu všeč?

Če je bila katera tam, prosim povejte, kako je potekalo oziroma kako je zgledla vaša poroka?

lp,

Petra 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poroka na Mauritiusu
2.1.2009 12:41:16   
mojca345
ahoj, jest bi se ful rada poročila na mauriicusu...samo nama finančno ne znese...600 eur za poroko, s tem, da vse kar bi res rabu moraš še doplačat + letalo in hotel....

sem pa bila letos tam na dopustu in mi je bilo FUL VŠEČ....oblekco sem gledala enostavno, ker je zdaj itak pri njih poletje....barva je meni pač uno bela glavna...čeprav mogoče bi lahko tudi uporabila nežne barve...nežno modra....naprimer....ki se sovpada z morjem...

tudi zdaj ko je pri nas zima, sem brala, da je fajn če ima nevesta drugačno barvo za obleko, ne tipično belo...ke rje vzunaj že itak sneg...pa sem razmišljala o plavi...sam ne tisti močni plavi....nežni...že skoraj zeleni...

sva pa rekla, da za honeymoon, bova šparala in greva na mauricius, ker tam je res kot, da si prišel v nebesa...je tudi drago...ampak ljudje so ful fajn, zastrupiš se z hrano ne, tko k v egiptu in v vseh teh državah izven europe ( v zda pa itak ne znajo kuhat )...

iščem pa zdaj ta najbolj romantičen kraj ....pa si razbijam glavo....dočim če bi šla na mauriicus tam bi pač imela vse organizirano in nama ne bi blo potrebno kej preveč razmišljat...prepustila bis e drug drugemu in ućivala na sonuc, na masaži in potem bi dahnila da s pogledom na morje....ufff....kok lepooooo

uživejta....


(odgovor članu pikapolonica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poroka na Mauritiusu
2.1.2009 12:46:27   
Arwenko
Jaz se sicer nisem tam poročila, sem pa dve poroki doživela v hotelu v času enotedenskega dopusta. Meni je bila stvar ful luštna, tak da sva z mojim tudi dolgo razmišljala ali bi šla tja se poročit ali ne. Pač moraš se pripravit da te glupi turisti v kopalkah zijajo ne in da so tvoje priče pač kr neki ljudje, to pa je tudi edino kar je mene malo motilo. Drugače pa v tistem hotelu ko smo mi bili je bilo ful luštno narejeno, tak med rožami, pred plažo na travici ob sončnem zahodu, pol pa en par je imel večerjo v enem takšnem rustikalnem salonu, ki so ga za ostale zaprli tačas, ta drugi pa na plaži ob svečkah, je blo ful lepo za pogledat. Stroškovno pa je res, če tukaj ne pretiravaš z neko ohcetjo, te pride tu nekje enako, ker prstane, obleko, itd, itak rabiš vse ne, pa ko domov prideš moraš pomoje vsaj 1 kosilo za starše pa to pripravit, kar tudi nekaj stane.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poroka na Mauritiusu
2.1.2009 13:44:32   
mojca345
ja...midva bova tudi zdaj to poroko naredila v malem številu...k iskreno rečeno..nimava toliko res pravih prijateljev, da bi imela premalo prstov na nogah in rokah....ne misliva pa delat cel cirkus za celotno familijo....če pa kej sovražim je pa tole obrekovanje...k itak bo.....sam ga ne mislim poslušat...pa dobronamerne nasvete...danes sem babi sam neki vprašala v zvezi z poroko, sem že dobila pol urne nasvete....jojuser posted image ....ne hvala..

tko, da še zdej ne veva ali bova sama z pričami ali pa bova povabial tiste dva ali trije prijatelje oz. ljudi, k so vplivali pozitivno na najina življenja, s katerimi bi rada delila ta čudovit dogodek...k dva postaneta eno...

imam srečo, da moja best frenda, k se je k dragemu preselila v finsko, bo ravno v tem času v sloveniji...in sem ful srečna, ker jo bom prosila da bo moja poročna priča....ko jo vidim v živo...za vse ostale frizuro in pomerjanje...se je že sama ponudila in je ful vesela....

babe moramo držat skupi....pa komaj čakam, da jo vidim...

tut jest sem vidla poroko v mojem hotelu takrat...so bili belci, sam jih je blo kar velik...tko, da neki rich family pomoje...sam se pa strinjam...turisti pa to...sam k si tam te pomoje to sploh ne zanima...user posted image ....

drgač pa midva bova potem poleti organiziral nek piknik, kjer bova potem povabila še vse ostale kolege....takrat bo bolj cilj rajanje in alkoholček....in poleti je itak toplo, da lahko spimo v šotorih in se kopamo v reki....jest bom pa pomoje že s trebuščkom okoli hodila....user posted image .....komi čakava tudi na najino bebico....

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?