|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krema z zaščitnim faktorjem
9.4.2005 18:01:02   
Natas@
Sem danes v trgovini (intespar) gledala za kremo z zaščitnim faktorjem za našega, pa so imelo otroške samo obarvane, zato tudi nisem kupila, ker ne vem kako se potem to razmaže. a ima katera s tem izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Krema z zaščitnim faktorjem
9.4.2005 18:07:02   
buči
Jaz sem zelo zadovoljna z Bübchen mlekom faktor 32, ker se lepo vpije, pa čisto malo ga rabiš. Pozanimaj se v lekarni.
:kuza:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Krema z zaščitnim faktorjem
9.4.2005 18:42:38   
puncica
Mi imamo nivejino zaščitni faktor 30 je pa baby al neki. Smo pa zadovoljni:bravo:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Krema z zaščitnim faktorjem
9.4.2005 18:46:48   
BONI*
Obarvane? A tudi to obstaja:zmeden:

Lp, Boni

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Krema z zaščitnim faktorjem
9.4.2005 18:58:29   
Alika
Smo mel mi lani od nivee obarvano kremo,sam ne vem več ker faktor je bil.En kr visok,pa sej ni tolk važn ker.:zmeden:(se mi zdi,da okol 20)
Problem je bil v tem,da se sicer po koži zelo lepo razmaže,če pa jo dobiš slučajno na obleko,pa adijo zdrava pamet.Ne spravš tega :hudicek: dol,pa če uporabiš nevemkaj.:((
Bom letos za tamičkenga kr od vichyja kupla,za tavelzga pa od avona-pa zase tud.Tavelk nima očutlive kože na sonce in ga tud ni treba mazat z nekim čudn visokim faktorjem

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Krema z zaščitnim faktorjem
9.4.2005 19:42:47   
Blink1
Jaz sem tudi kupila Niveino baby faktor 30. Se fajn razmaže. za tiste obarvane pa ne vem.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Krema z zaščitnim faktorjem
9.4.2005 20:51:57   
Anonimen
Najvažnejše je da najdete kremo z najvišjim možnim zaščitnim faktorjem za vaše malčke.Na tržišču jih je veliko otroških.

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Krema z zaščitnim faktorjem
9.4.2005 21:12:08   
LIALIA
neva6, to pa ni res. Kreme z visokimi faktorji vsebujejo veliko več konzervansov ali nekaj ne vem točno kaj, ki za otroke niso dobri. Do 30 je še OK, več pa menda ne.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Krema z zaščitnim faktorjem
9.4.2005 22:36:05   
Elena B
Včeraj mi je pediatrinja odsvetovala kremo. Čim dlje brez kemikalij... Raje klobuček, senčnik, dežnik za voziček... Če pa se ne da drugače in je sonce premočno, se uporabi krema.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Krema z zaščitnim faktorjem
9.4.2005 22:45:26   
daisy
lialia,
Ni nujno, da kreme z visokim faktorjem vsebujejo konzervanse!! za našega uporabljamo Vichy mleko s faktorjem 60 in piše, da je brez konzervansov!

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Krema z zaščitnim faktorjem
10.4.2005 8:02:14   
Anonimen
Tako je samo deklaracijo je potrebno preštudirat.
Predlansko poletje ko je bil naš še majhen dojenček smo uporabile visok zaščitni faktor,kljub temu da je občutljive sorte ni dobil nobenih stranskih učinkov po koži.Nič sončnih opeklin kožica je ostala bela.
videla pa sem dve mamici z štirimesečnima dojenčkoma,ki sta bila pod marelami v vozičku,groza...po rokicah in nogicah sta bila živo rožnate barve-opekline.A je to prav?
Poleti večkrat opažam na plažah otroke,ki so s starši prišli na dopust,verjamite mi precej jih je,vsi prav vsi so imeli sončne opekline,majhni in večji.
Ne se zanašat na senco pod dežnikom in drevesi,sončno sevanje seže tudi tam in opeče.

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Krema z zaščitnim faktorjem
10.4.2005 11:04:22   
lin
Čakam da dobijo v lekarni (najbrž ta teden)kremico od Vichy

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Krema z zaščitnim faktorjem
10.4.2005 11:41:15   
Anonimen
Kremica Babydream (Muller) ni le brez konzervansov, je tudi brez barvil in parfumov.

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Krema z zaščitnim faktorjem
10.4.2005 13:39:31   
al1*
Mi že par let kupujemo mleko Ilrido. Dobi se ga v lekarni. Je brez barvil in konzervansov, ne vsebuje parfumov. Namenjen je otrokom z dermatitisom. Tudi razmaže se ga fino.

LP

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?