|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Različno svetujejo kdaj po SS spet poskušati
28.4.2009 13:44:14   
florecita
Ojla!

Po dolgem času se spet oglašam.
V bistvu sem dobila prvo M po abraziji, pa se sedaj že počasi sprašujem, kdaj naj sploh začneva spet delat na otroku....
berem tako različne odgovore.

Meni je rekla G naj počakam 1, morda 2 M...

Od česa je to v bistvu odvisno?

Je pa res da sem prvič zanosila in donosila bp, od tega je že dobra 3 leta...
morda zato, ker sva drugače zdrava, in je šlo le za ''naravno selekcijo'' baje...

res ne bi čakala še pol leta, ker mi se srček trga ko mora najin 1. user posted image  odraščati sam, pol pa še sploh, ko me babe sprašujejo: '' joj kaj pa ti čakaš, zdej bi pa že lahko imela drugega, joj bo prevelika starostna razlika... ipd. user posted image ''  pa kaj naj zdej celemu svetu razlagam da bi lahko imela sedaj že lepo viden trebušček, pa da nam ni bilo pač usojeno, al kaj?!
To me res razjezi in spravi v slabo voljo....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Različno svetujejo kdaj po SS spet poskušati
28.4.2009 13:46:58   
tassika
Florecita priporočajo nekako tako toliko časa kolikor si bila noseča - 2tedna. Če je bilo čisščenje z abrazijo, potem 2M zaradi obnove sluznice, če ni bilo abrazije je dovolj 1M.

Upam, da vam kmalu uspe ponovno in tokrat brez zapletov.

lp

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Različno svetujejo kdaj po SS spet poskušati
28.4.2009 13:49:30   
florecita
Je bilo, ja.

noseča sem bila pa polnih 10t, ampak je bil pa plodek ''velik'' za 6 menda, tako da...

bova počakala da mine poletje... za vsak slučaj

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Različno svetujejo kdaj po SS spet poskušati
28.4.2009 14:12:53   
tassika
Poglej telesno pol leta ni potrebno čakat, lahko prej, če pa te je strah, da bi se zadeva ponovila, potem je pa bolje, jaz sem mogla, ampak zaradi raznih preiskav na katere so me poslali dr.Pušenjak pravi tako kot sem napisala, če je bila abrazija, se počaka dve M in potem lahko.

Sem imela pa jaz podobno zadevo noseča 10t plodek velik za 8t, zdaj sem ponovno noseča 10t pa je bil prejšnji teden plodek velik točno za 9t ravno toliko kot sem bila noseča, strah je pa pač prisoten in bo še kakih par tednov, sploh ker je bila moja prva nosečnost.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Različno svetujejo kdaj po SS spet poskušati
28.4.2009 21:01:58   
Maxy
Jst mam pa o tem svoje mnenje. Po moje je vse odvisno od posameznika. Jst sem tudi po abraziji počakala dve M, in potem nenačrtovano zanosila (sem imela namen iti na preiskave). Sicer ne vem kaj je bilo narobe, ampak je bil še isti dan + in user posted image .  Pol sem počakala še dve M in sedaj sem v 13. tednu. Naj ti povem še to, da je možnost za krvavitve večja, če takoj zanosiš. Jst sem v tej nosečnosti krvavela v 9. tednu, pa je blo pol vse ok. Pa mi je G rekla, da je to verjetno zaradi abrazije, ker se mi sluznica po 5. mesecih še ni obnovila.  Tako, da sem na koncu ugotovila, da ima vsak drugačno mnenje.

_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Različno svetujejo kdaj po SS spet poskušati
28.4.2009 21:23:27   
frutka_
Jaz sem zanosila po prvem M ciklusu. Gin. mi je zatrdil, da ni prehitro in da je telo očitno pripravljeno. In res je bilo vse OK!

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Različno svetujejo kdaj po SS spet poskušati
28.4.2009 21:27:24   
Maxy
Frutka RR se popolnoma strinjam s tabo. Ko bo telo pripravljeno bo vse ok. Pr men je to mal dlje trajalo. 

_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?