|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečnostni trebuščekl
22.12.2008 16:05:59   
Urša T.
Pozdravljene, nosečke!

Mene pa zanima, v katerem tednu ste dobile trebušček?
Sem v osmem tednu nosečnosti in komaj čakam, da se mi pozna nosečniški trebušček, ne pa samo kilogrami user posted image .
Vem, da se eni pozna prej, eni kasneje, pa me zanima, kako je bilo pri vas.

Koliko prej ste se naročile na NS, da ste prišle v 12. tednu na vrsti? Sprašujem predvsem za Dr. Pušenjaka, kamor se nameravam naročiti.
Kakšne so vaše izkušnje z njim?
Ste vzele slikice ali ste se odločile za CD-filmček.

Veliko lepih nosečniških trenutkov!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečnostni trebuščekl
22.12.2008 19:13:52   
Balonchy
Meni se je trebušček začel vidno bočiti nekje okrog 15 ali 16 tedna...
Na NS (v Dravlje) pa sem se naročila kmalu po prvem pregledu.

(odgovor članu Urša T.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečnostni trebuščekl
22.12.2008 20:11:04   
felix7
meni se do 3. meseca skoraj ni nič poznalo, po koncu 3. meseca je pa "eksplodiralo" user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečnostni trebuščekl
22.12.2008 22:11:29   
*nina*
meni se je po 20t začel poznati tako, da so drugi tudi opazili, prej so pa vidli tisti, ki so vedeli, pa še to si mogu dober pogledat...bolj zadaj nosim...zdaj sem pa v 40t...no zdaj se pa res vidiuser posted image user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečnostni trebuščekl
22.12.2008 22:23:07   
Lorencia
uporabi iskalnik, kjer boš našla ogromno odgovorov na tvoje vprašanje - zraven odgovorov, ki jih boš dobila tukaj.

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečnostni trebuščekl
23.12.2008 8:15:32   
manna
Živjo. Glede trebuščka je težko rečt - pri meni je bil tam nekje do 14.tedna precej neopazen, oziroma opazen samo zvečer, zjutraj pa skoraj nič. Zdaj sem v 17. tednu in je že bolj viden, ne moreš ga zamenjat za "špeh" ker je trd in napet. Prav lep.
Glede Pušenjaka pa -meni je bilo všeč. Je prijazen, sproščen, res fajn, tak pomirjujoč. Kot da bi ga že od nekdaj poznala, čeprav sem ga prvič videla. Jaz sem se prav pomirila na pregledu. Aja, naročila sem se pa v 9.tednu, da sem prišla v 12. na vrsto. Pa če hočeš CD s slikcami, to OBVEZNO povej že preden se uležeš in te začne pregledovat.
LP

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečnostni trebuščekl
23.12.2008 8:35:57   
Urša T.
manna, koliko si pa plačala za pregled?
Vidim da e bom mogla prav kmalu naročit, da ne bo prepozno.
Si ti vzela CD?Baje, da filmček posnamejo?

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečnostni trebuščekl
23.12.2008 9:50:51   
manna
Plačala sem 60 eur. CD-ja nisem dobila, ker sem prepozno rekla za to !! Namreč, po pregledu sva rekla; A nam lahko date tele slikce zdaj na CD (sva ga imela s seboj). Pa so nama rekli; Joooj, zakaj nista prej rekla, zdaj jih pa ne morem gor naložit, ker ne gre tako. Bi mogla prej povedat, da bi kar gor snemali. Zgleda da jim pač tako deluje sistem...  Drugače če rečeš prej, ti pa posnamejo filmček in slike. Nama so potem samo sprintali nekaj slikic. 

(odgovor članu Urša T.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečnostni trebuščekl
23.12.2008 10:31:17   
Urša T.
Ojla, manna!

Hvala za informacije.
Sem se že naročila na NS, sm dobila datum 20.1., tko da super, saj bom takrat pi koncu 12. tedna.
Komaj čakam!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečnostni trebuščekl
23.12.2008 10:37:52   
katrinka
lep pozdrav vsem, sem povsem nova članica vaše druščine,
status - noseča, 10 tednov, prva nočenost, rok imam 27.7.09, miljon vprašanj, strah velik


(odgovor članu Urša T.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nosečnostni trebuščekl
23.12.2008 10:42:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

lep pozdrav vsem, sem povsem nova članica vaše druščine,
status - noseča, 10 tednov, prva nočenost, rok imam 27.7.09, miljon vprašanj, strah velik




A ni to 9 tednov, če imaš rok 27.7.09??

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nosečnostni trebuščekl
23.12.2008 10:49:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

lep pozdrav vsem, sem povsem nova članica vaše druščine,
status - noseča, 10 tednov, prva nočenost, rok imam 27.7.09, miljon vprašanj, strah velik




A ni to 9 tednov, če imaš rok 27.7.09??


A je treba bit malenkosetn al kaj? Pa drugič se podpiši, če že misliš kritizirat.
 
katrinka - glej tule so tud punce, ki bodo julija mamice, pa se lahko njim pridružiš: http://www.ringaraja.net/forum/m_3277928/mpage_42/key_/tm.htm

One ti bodo zihr odgovorile na vsa vprašanja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nosečnostni trebuščekl
23.12.2008 10:55:16   
Anonimen
Kot prvo ni bilo kritiziranje, ampak le vprašanje, ker sem mel eno težavco z računanjem, pa sem pač vprašala, če sedaj prav računam...

Če si pa si z levo nogo vstala ti pa nisem jaz kriva. Konec koncev tebe ni noben nič prašal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nosečnostni trebuščekl
23.12.2008 10:57:38   
katrinka
hvala za prijazenost,
hvala za link
no, če že moram biti točna - noseča 9 tednov in pol, nekaj minut, nekaj sekund - upam da bo odgovor dovol dober za anonimnežauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nosečnostni trebuščekl
23.12.2008 10:57:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kot prvo ni bilo kritiziranje, ampak le vprašanje, ker sem mel eno težavco z računanjem, pa sem pač vprašala, če sedaj prav računam...

Če si pa si z levo nogo vstala ti pa nisem jaz kriva. Konec koncev tebe ni noben nič prašal.


Nisem jaz z levo nogo vstalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nosečnostni trebuščekl
23.12.2008 10:59:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

hvala za prijazenost,
hvala za link
no, če že moram biti točna - noseča 9 tednov in pol, nekaj minut, nekaj sekund - upam da bo odgovor dovol dober za anonimnežauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
katrinka - pa še drugič. Če pa česa ne boš vedla, mi lahko pošlješ zasebno sporočilo. Pa lepo nosečnostuser posted image

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nosečnostni trebuščekl
23.12.2008 11:09:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

hvala za prijazenost,
hvala za link
no, če že moram biti točna - noseča 9 tednov in pol, nekaj minut, nekaj sekund - upam da bo odgovor dovol dober za anonimnežauser posted image


Upam, da se razume, da vprašanje ni bilo ne pikolovske in ne nič slabega mišljega, pač mi ni šlo računanje teh tednov in sedaj ko sem mislila da mi gre, mi je pri tebi za teden narobe hodilo... samo zato sem vprašala....user posted image

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nosečnostni trebuščekl
23.12.2008 12:16:36   
lananai
Meni se je trebušček začel kazat v 15., 16. tednu. Zdej sem v 20. tednu, ampak bi ga uspela še vedno zatajit, ker ni tko velik.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nosečnostni trebuščekl
23.12.2008 12:21:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Upam, da se razume, da vprašanje ni bilo ne pikolovske in ne nič slabega mišljega, pač mi ni šlo računanje teh tednov in sedaj ko sem mislila da mi gre, mi je pri tebi za teden narobe hodilo... samo zato sem vprašala....user posted image


Sam drugič moraš pa malo bolj tko olepšat vprašanje, ker sej sama najbrž veš, da se tuki na rr pojavljajo ljudje, predvsem so anonimni tisti, ki bi radi provocirali. Glej, tud z moje strani brez zamere. Računa se pa tkole - vzameš datum zadnje menstruacije in šteješ tedne. Je pa res, da tle na rr piše, npr. ste v 10.tednu, to je isto kot da smo zdej v 21.stoletju, smo pa leta 2008. Pa tudi tebi lepo nosečnost.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nosečnostni trebuščekl
23.12.2008 13:32:24   
amalia
Meni se je trebušček poznal že pri 8. tednih, prav vidno se je večal in na koncu je bil prav ogromen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nosečnostni trebuščekl
23.12.2008 13:43:46   
Urša T.
amalia, waw!
Že pri osmem tednu.
Jz prov komi čakam, da se mi pozna, res.
A si zihr, da je biu to nosečniški trebušček?
Jaz sem malo napihnjena, ampak po  mojem še najbolj od hrane. Imam full velik apetiti, tako, da sem prišla iz 49 na 52,53kg (mi malo niha).
Če se bo tko nadaljevalo, bom pravi bajsek na koncu, hehe.
Sicer pa prav fajn, da sem se malo zredila, sm bla čisto presuha za svojo višino (169 cm).

(odgovor članu amalia)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nosečnostni trebuščekl
23.12.2008 14:59:26   
bamoocham
Men se je šele par dni nazaj začel  poznat nosečniški trebušek, zdj sem na začetku 15 tedna. Pa me je drgač kr orenk skup. Od nuhalne sem dobila 2 slikici, delala v Velenju, plačala 60E.

(odgovor članu Urša T.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nosečnostni trebuščekl
23.12.2008 18:51:08   
girly
Nekje od 17. tedna naprej...zdaj v 14 dneh je pa prav zrasel user posted image  (sedaj sem 21. tednov noseča).

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nosečnostni trebuščekl
23.12.2008 21:23:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amalia

Meni se je trebušček poznal že pri 8. tednih, prav vidno se je večal in na koncu je bil prav ogromen.


Meni tudi - nisem mogla nobenih hlač več zapet

(odgovor članu amalia)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nosečnostni trebuščekl
24.12.2008 14:23:56   
clara23
Jaz sem tudi komaj čakala da se mi bo kaj poznalo..pa se mi je šele pri kakem 25 tednu videlo.. pa sem med suhicamiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?