|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2009
22.12.2008 18:21:09   
ana**
Živjo bejbe.

Sm ravno iz sestanka prišla. So rekli,da bo trajal do 4ih..in sm komi prišlauser posted image user posted image

Tko,da vam sam povem,da sm fuuul nervozna glede jutrišnjega dne in mam same črne misliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Me je kr groza... sploh spatuser posted image nebom mogla.

Ineskaa žal mi jeuser posted image user posted image user posted image Upam,da spet kmalu zagledaš plus!

Geolina čestitke za user posted image upam,da gre tokrat res do koncauser posted image user posted image user posted image user posted image

naty-taya poročaaaaaajuser posted image

vim dobrodošlauser posted image user posted image Lepo in mirno nosečnost user posted image

Tko zdj pa grem neki pojest pol pa pridm nazaj

(odgovor članu ineskaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: Julijke 2009
22.12.2008 18:53:59   
Anonimen
Ineska user posted image user posted image user posted image .

ana**, moram priznati, da mam tut jst mal straha pred jutrišnjim pregledom. Ne mal, kr ornk. Ubistvu komaj čakam, da bo za mano, da se bom mal oddahnila, ker sem zdej že ene par dni kar na trnih. Pa še dans me je sestra presenetla s klicem, da naj pridem jutri, jst pa sm bla čist psihično pripravljena, da bo to v sredo. Sej v bistvu sm vesela in po eni strani komaj čakam, da vidim user posted image , me je pa ful strah slabih novic. Ob kateri uri pa imaš NS?

< Sporočilo je popravil jaknik1 -- 22.12.2008 18:55:23 >

(odgovor članu ana**)
  Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: Julijke 2009
22.12.2008 20:20:03   
ana**
enibodi hir?user posted image

jaknik 
mene je kr groza spat ituser posted image Ampakkk bo itak vse kul tko,da boma ju3 cele vesele po RR skakaleuser posted image Ok? Ker itak nč ne pomaga,da se danes sekiramauser posted image Ja to zdj tko govorim v resnici pa je to hudičevo težko. Jz mam ob 1.15.. Kje pa maš ti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: Julijke 2009
22.12.2008 20:24:15   
geolina
Hvala za čestitke in pa da ste me dodale na svoj seznam in naredile novo kategorijouser posted image .

Ineska, držim pesti, da se mi boš kmalu pridružila na tem seznamu.

(odgovor članu ineskaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: Julijke 2009
22.12.2008 21:06:24   
Melika
Hey punce..
Geolina
- welcome back. Upam, da tokrat do konca user posted image user posted image .......
Ineska - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Upam, da boš kmalu spet med nami.

Jaknik1 - ju3 poročaj kako je bilo na NS. Pri kom imaš? Tudi mene je kar malo strah, močno upam,  da bo vse OK z našimi pikicami


(odgovor članu geolina)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: Julijke 2009
22.12.2008 21:29:11   
Anonimen
Evo, maladva sta povečerjala, v pižami sta tut že in skor že spita, tko da ma mami spet čas za skok na RR. 
ana** in melika - jst mam NS v NM, nisem pa vprašala pri kateri, ker sta menda itak obe OK. Pri malih dveh mi je delala dr. Kostanjškova, pa sm bla ful zadovoljna. Sem dobila vse potrebne informacije. Me pa pri prejšnjih NS ni bilo strah, ker sm kr neki čutila, da je vse za 5, zdej pa mam kr orenk paniko glede na to, da sm zanosila ob jemanju KT. Sicer moja G pravi, da običajno se kljub KT rodijo zdravi otroci, je pa res, da je moj malček mal čudno rastu na začetku(enkrat je bil ful majhen, pa drugič spet ful velik). Bom pa jutri dobila zihr odgovor. Držim pa pesti in navijam za vaju in seveda tudi za vse ostale.  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil jaknik1 -- 22.12.2008 21:30:46 >

(odgovor članu Melika)
  Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: Julijke 2009
22.12.2008 22:29:06   
zoga08
Hoj, souser posted image  sej bo vse Ok. Boste videle pikice so zdrave. Joj jaz pa komaj čakam da izvem spol, ampak imam naslednji pregled šele februarja v 22tuser posted image . Nevem če bom uspela do takrt počakat. Me pa zanima kolk pride samoplačniški uzuser posted image ? Lepo pančkajte jutri pa le poročajte kako je z vašimi user posted image .
Pozdravčka od zoge

_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: Julijke 2009
23.12.2008 8:10:33   
monty
ineska,user posted image   tako zelo mi je žal! držimo pesti, da bo spet čimprej user posted image . drži se in ne obupaj! Za vse enkrat posije sonček!

vse ostale, pa božajte trebuščke, jaz nimam skoraj nič za božat. Ravno danes sem oblekla kr svoje nenosečniške kavbojke in si ko sedim samo odprem gumb ko sedim, da ne bi malega tiščalo!

jaz mam pred ponedeljkom ko mam NS tako tremo, da se niti približno ne more primerjat v vsemi izpiti na faksu skupaj pa lahko zraven dodam še 15 let tekem v športu, pa še zmeraj ni dovolj. po moje se bom tresla, kot šiba na vodi, ko bom v čakalnici!!!
in potem KO BO VSE V NAJLPŠEM REDU, bom sigurno jokala od sreče. Sem že zadnjič skoraj, ko sem slišala bitje srčka.

A že mate vse nakupljeno za božička? jaz se letos nekako ne morem posvetiti praznikom, ker skoz razmišljam o pikici.

ena je spraševala za kitajsko razpredelnico. jaz sem malo pogledala pri tistih, ki jih poznam in kr drži. bomo videli, če je prav bomo mi imeli PUNČKO!

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: Julijke 2009
23.12.2008 8:24:29   
Naty*Taja
Ojla punce, evo me!! Sem kr mal zanemarila tale rr, ker mi enostavno ne znese. Je povsod taka gužva.
Moje poročilo z nuhalne - naš je bil včerajšnji najlepši dojenček, od vseh, ki so bili tam pri Strahovi!!user posted image Zelo lepo je razvit, ima že vse na svojem mestu, nuhalna svetlina je idealna glede na moja leta mi mali iz 1:630 razmerje izboljša na 1:2583! To je super razultat! Tako, da smo res zadovoljni. Je pa velik že 81,4 mm, tako, da mi je rok prestavila na 23.6.!!! Sam jaz bom kr tule ostala in si zmisla rok tako, da mi bo ustrezal glede na službo! Itak ni tole nič zanesljivega. Lahko je dva tedna prej ali pa kasneje!

FUl mi je hudo za vse, ki so se poslovile, upam, da kljub temu še pridejo kej pokukat k nam.

Aja pa na seznamu je zlo fajn, če bi bili kraji, od kod smo, da se lahko kje v živo kej dobimo al pa na kako telovadbo skupaj gremo... jaz sem iz CELJA!

No tolk za danes in se pišemo... Držim pestke za vse ki trepetate za ns...


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: Julijke 2009
23.12.2008 9:13:35   
smile30
Jutro nosečke,

Kako ste kaj danes? Joj, tiste ki imate danes NS - čakamo poročila. Verjetno ste ful na trnih kako bo. Ko sem bla prvič noseča in imela NS, so mi kar solze pritekle, ko sem na ekranu zagledala otročička. Na NS prvič vidiš to obliko in dobiš pravi filing da je to res, da ti pod srčkom bije še en srček. Superca. Držim vam pesti, da boste tudi ve danes doživele soze SREČE!!!!

Res ne morem verjet koliko je SS. Pa kaj, a že ni mimo tisto kritično obdobje? Sočustvujem z vsemi.

Geolina - welcome back

Zgaga08 - tudi jaz komaj čakam da izvem spol. Sem ful firbčna. In upam da ga zvem na NS (9/1).

Naty-Taja - superca za lepo NS. Se veselimo s tabo. A spola ti še niso rekli? Al pa nisi hotla vedet?

Kje boste na božični večer? Ste se tudi ve kam povabile, kot jaz. Jaz sem se to leto kar k tašči. Za spremembo. Da ne bo spet užaljena, kot vsako leto. Samo da bo božji mir.

Čakamo poročila iz današnjih pregledov.

Se čujemo....

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: Julijke 2009
23.12.2008 9:25:21   
monty
midva bova malo pri enih starših in malo pri drugih! Imava obhod in povsod "malo" pojeva tako da bom vsaj 24. zvečer kot prava nosečnica!!! user posted image user posted image user posted image  ko mi le ne bi bilo tako slabo. včeraj sem si privoščila palačinke, potem pa mi bilo kot bi skale jedla.
zdajle pa upam na kakav med malico, da malo mleka popijem, pa srčno upam, da mi ne bo user posted image .

(odgovor članu smile30)
Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: Julijke 2009
23.12.2008 10:10:39   
lilka
Hej, hoj....

Sej , ko jaz o teh SS berem, me je kar sram, da sem bla salbe volje, ko sem po nesreči zanosila....user posted image

Jaz imam v ponedeljek pregled in komaj čakam, da vidim kako so krvni rezultati, pa da se za NS zmenim, pa da mi bo končno mogoče rok določil.

Danes imamo pestro v službi, imamo s službenim pevskim zborom 1. božični konceet, pa še vodim prireditev, joj upam, da mi ne bo preveč slabo, te popoldanske slabosti me ubijajo....

lepo bodite in čim manj slabosti in dobre rezultate na pregledih vsem želim....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: Julijke 2009
23.12.2008 11:04:39   
katrinka
lep pozdrav vsem julijkam
glede na to da imam rok 27.7.2009 bi spadala v to skipino - seveda če me hočte
drugače pa je tole moja prva nosečnost kar pomeni miljon vprašanj in velik strahuser posted image user posted image

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: Julijke 2009
23.12.2008 11:07:56   
vim
Ojla.

Meni je res hudo, za vse, ki se od svojih malih pikic poslavileuser posted image . Mislim, a srček kar neha biti, čeprav je že bil. To pa je res strašno. user posted image
Vidim pa, da vas je strah nuhalne, zakaj. A da s pikicami ne bi bilo kaj OK, oz. bi bili slabi razultati. Jaz vem, da vas skrbi, samo a lahko kaj pomagamo.NIč, torej moram uživati v nosečnosti in upati na najbolje. JAz sploh ne razmišljam, da bi bilo kaj narobe, res ne. Tako, da saj bo vse OK.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: Julijke 2009
23.12.2008 11:28:11   
monty
katrinka, dobrodošla!!!!!

mogoče eno neumestno vprašanje, ali pa glede na čas tudi ne. A boste ve za novo leto nazdravile z šampanjčkom ali boste sokce??? jaz do sedaj nisem pila popolnoma nič, (če izvzamem moje zabave preden sem izvedela, da sem noseča,ko je bilo kar nekaj zabav), pa ne vem ali se bom opogumila in popila kozarec šampanjca ali res nič???

pri nas v službi so fešte na programu vsak dan in glede na to, da nisem popila niti kaplje si itak vsi mislijo kaj je razlog user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 1040
   RE: Julijke 2009
23.12.2008 12:03:17   
katrinka
hvala za dobrodošlico
jaz že pred nosečnostjo nisem veliko pila, piva, vina, šampanjca sploh ne maram - ni mi všeč ukus, je pa res da v službi za tele zabave te stvari tečejo v potokih (gradbeništvo) ampak vsi vejo da vztrajam na sokovih
menim pa, da kozarec vina ali šampanjca ne more skoditi

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: Julijke 2009
23.12.2008 12:20:19   
MTFP
Jaz se bom po vsej verjetnosti odrekla vsem alkoholnim pregrehamuser posted image . Verjetno kozarček ne more škodovati, ampak ne vem kako fin pa tudi ni za male pikice. Če sem se poplnoma odrekla cigaretom in kavi (mi preveč smrdi sedaj), se bom pa tudi tistemu kozarčku odrekla :), se bom raje pri torticah pregrešila...

Sploh pa vina ali šampanjca nikoli nisem marala raje imam kake borovničkeuser posted image , ali kaj žganega, tako da za nazdravljati bo še veliko priložnosti....

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: Julijke 2009
23.12.2008 12:32:48   
katrinka
se popolnoma strinjam, še veliko bo priložnosti za nazdravit, tudi jaz sm se povsem odrekla alkoholu, cigaretom, kave že prej nisem pila, se trudim da bo pikica čim bolj zdravauser posted image ni mi žal ničesar žrtvovati za zdravje otroka

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: Julijke 2009
23.12.2008 12:47:11   
monty
jaz tudi mislim, da je tako najbolje za malčke. In mislim, da bom nazdravljala za 2010, pa še to če ne bom več dojila. sladkarije se mi pa nesramno luštajo, samo mi je slabo po njih, tako, da malo za lušte.
drugače pa jaz nimam nekih posebnih idej glede hrane, paše mi vse in nič, tako nekako. no juhco bi pa res lahko vedno jedla. menda zaradi soli.

komaj pa čakam potičko, njam, domačo!


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   RE: Julijke 2009
23.12.2008 13:21:44   
jazzz27
Živijo, je rekel hugo!user posted image user posted image

No punčare, pri nas nič novega, le da so slabosti mal ponehale, predvsem gre zahvala RADENSKI!! Mi je super, ker (grdo ali lepo) se zrigam in je vse za mano. Sicer sem pa danes stopila na vago in kaj vidim...-2kg ob vsem tem žretjuuser posted image ..no saj ne vem al naj bom srečna ali žalostna..

monty...samo en odgovor...radenska....poizkusi, mogoče ti bo bolje.

vim in katrinka..dobrodošli med nami.

ineskaa...mi je zelo, zelo žal, da se ni obdržalo. No kar kmalu pridi spet med nas.

Punce jaz sem tudi mal napeta glede NS in komaj čakam da grem. Sedaj že dolgo nisem videla naše pikice.

Kar se tiče pa nazdravljanja letos..odpade, no z jabolčnim sokom...user posted image

lep dan vam želim

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: Julijke 2009
23.12.2008 13:37:21   
MTFP
Radenska?? No da vidimo če pomaga, jaz sedaj bruham sicer manj (1-2x na dan), slabo mi je pa skoooz.

Še nekaj me zanima, danes me že cel dan močno zbada malo nad sramno kostjo.. zbode in popusti, ampak je bolečina zelo močna, ali je to tudi morda od kakega širjenja raztezanja, itd?

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: Julijke 2009
23.12.2008 14:00:53   
monty
MTFP, mene ja zadnjič ene dva dni tako rezalo spodaj, kot bi me kdo z nožem zabodel. ampak kot je  začelo je tudi nehalo. po moje je normalno, če je pa ful hudo pa je mal za povprašat.

jaz se raztezanja maternice pošteno zavedam predvsem ponoči ko me na WC NON STOP. vstajam kot bi že imela malčka in bi ga morala na dve uri dojit. je že res, da je user posted image  priprava na materinstvo!

bom poskusila radensko. to da mi po mehurčkih odleže sem pa včeraj ugotovlla, ker se mi je coca cole z radensko zluštal, ko jo je moj pil in sem na dušek skoraj cel VELIK kozarec spila. sicer je ne pijem, včeraj mi je bla pa božanska.

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 1047
   RE: Julijke 2009
23.12.2008 15:24:01   
MTFP
ja tudi mene nekako na ta način zbada kot bi me en s konico noža zapičil. Zbode pa neha... in spet... zelo neprijetno.

Drugače pa Ineska šele zdaj sem opazilauser posted image user posted image user posted image , žel mi je da se je tako končalo, in čimprej ti želim, da se pridružiš Geolini user posted image .

Vsem srečkam ki ste imele že NS iskrene čestitke :)

Aja ena je vprašala glede kitajskega koledarja, meni pride punčkauser posted image . He zanimivo, kako sem si vedno želela punčko, sedaj pa ko me kdo vpraša mi je pa čisto zares in čisto poplnoma vseeno kaj bo...

< Sporočilo je popravil MTFP -- 23.12.2008 15:26:05 >

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: Julijke 2009
23.12.2008 15:36:57   
jazzz27
punce jaz se sploh ne morem načudit, da so že trije meseci za mano. Trebuha pa kar ni od nikoderuser posted image ...zvečer sem noseča, zjutraj pa neuser posted image user posted image .

Ja jaz sem probala z radensko in mi je bolš. Dam ven iz sebe (grdo ali lepo) in se počutim super.

Mene tud včasih reže...mah to mislim, da vse spada k user posted image . sicer pa na srečo grem samo enkrat na wc ponoči.user posted image

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: Julijke 2009
23.12.2008 15:38:23   
lučka 25
Da se malo javim. Bolj malo zahajam sem, ker vsakič, ko odšprem temo je kakšna slaba novica. Teh pa me je zelo strah.

MTFP, monty če imata te bolečine, krče popijta magnezij tablete (magnesol), jih svetujejo G, meni jih je. To je proti krčom tudi v nosečnosti.

Za ostale, vsem želim ene zdrave pikice, naj lepo rastejo in naj user posted image  veselo utripajo. Je preveč za brat, pa da ne bi katere izpustile. vam obljubim, da bom po NS, ko bodo ta ajbolj krizni tedni za mano, malo več z vami.

Jaz imam jutri 1.pregled pri G, čeprav sem ga že imela v sobto in UZ tudi. Sem krvavela, ampak je z otročkom vse v redu. Pravijo, da os te krvavitve pri IVF-jevkah čisto "normalen" pojav, ampak ne bi imela nič proti, če jih ne bi bilo več. Včeraj sem še enkrat krvavela, ker je bilo še nekaj krvi od sobote v maternice, tako da upam, da se je sedaj ščistilo.

Ampak midva z otročkom se ne dava, sva borca in bova skupaj do sredi julija.  user posted image

Se še kaj javim med prazniki.

Punce, pzitivno razmišljat, veselo božat bušije,...zdajnam bo pa res vsem uspelo in naj se nobena več ne poslovi od nas, ker jo ne damo.user posted image

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?