|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sušilni stroj
14.1.2009 12:04:25   
mamima
Zbiram ideje, mnenja, izkušnje!user posted image

Nakupujem sušilni stroj, bolj nizkega cenovnega razreda.
Katerega priporočate?

Zanima me tudi, kaj vse sušite v sušilcih. Namreč malo sem začela gledati na etikete in večina stvari je takih, ki jih lahko pereš na 30 ali 40 stopinj, tam piše tudi prepovedano sušenje. Kako je s takimi oblekami? Ima katera izkušnje s tem?
Koliko so se vam kaj krčile cunje?

Sušilca bi imela predvsem zaradi tega, ker  perilo, ko je suho sploh ne diši tako, kot kadar ga vzamem iz stroja. Kolegica, ki ima sušilca in mi je posodila veliko oblekic za našo user posted image , ima tako dišeče obleke, da ima še po dobre pol leta tak vonj, da mi celo stanovanje diši ko prinese vrečko. Mi je kar žal, ko dam vse prat preden oblečemuser posted image . Tudi brisače mamo trde, da so fajn le za praskanje hrbta, za nežno brisanje pa bolj...neuser posted image user posted image .

Torej, se priporočam!

Čau vsemuser posted image



_____________________________

biba leze biba gre, dokler ne pride do gore, do gore do biser gore, kamor nihče drug ne more
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 12:06:32   
haloze
 Mam sušilni stroj Gorenje in sušim vse v njem, razen res kaj občćutljivega.Brisače so potem mehke kot nove.

(odgovor članu mamima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 12:32:46   
Nea_teja_
IZVIRNO SPOROČILO: haloze

Mam sušilni stroj Gorenje in sušim vse v njem, razen res kaj občćutljivega.Brisače so potem mehke kot nove.


Enako in sem super zadovoljna z njim

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 12:36:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

IZVIRNO SPOROČILO: haloze

Mam sušilni stroj Gorenje in sušim vse v njem, razen res kaj občćutljivega.Brisače so potem mehke kot nove.


Enako in sem super zadovoljna z njim


Tud jaz.

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 12:40:14   
FLASK_A
Kaj se pa rabi za sušilca? Kakšno okno zraven al pa kej? A moram pazit kam ga postavim al ga lahko dam kar u spalnicouser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 12:45:29   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Kaj se pa rabi za sušilca? Kakšno okno zraven al pa kej? A moram pazit kam ga postavim al ga lahko dam kar u spalnicouser posted image

Faj je, če je okno ali zračnik, da lahko hladiš prostor.
V spalnici ti verjetn ne bo všeč, če ti jo bo grel pa ropotal zraven.
Mi ga imamo v kopalnicio na pralnem stroju.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 12:48:39   
Freycha
jaz bi brez sušilnega stroja umrla.... sušim poleti in pozimi.....

sicer pa sušim skoraj vse, razen res kakega najlona in hude sintetike (ki se ji pa že v osnovi izogibam, če se da). Me ne moti, če piše, da ni za sušit, fora je samo v tem, da ko eno stvar kupiš, jo daš ene 3x, 4x prat brez sušenja, da se tkanina uleže, potem pa dam vse sušit in ni nekih problemov. Če se mi zdi, da je kaj malo skupaj skočilo, pa samo nazaj raztegnem in je.......

raje prodam pomivalni stroj, da si kupim sušilnega kot pa, da bi bila brez njega user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 12:49:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Kaj se pa rabi za sušilca? Kakšno okno zraven al pa kej? A moram pazit kam ga postavim al ga lahko dam kar u spalnicouser posted image


Odvisno, katerega kupiš. Enim moraš napeljati tuljavo, drugi so pa kondenzacijski, imajo vgrajeno posodo za zbirat vodo. Za kondenzacijskega ne potrebuješ drugega kot vtičnico, mi ga imamo zaradi pomanjkanja prostora na pralnem stroju. Seveda v kopalnici. Ko suši, se cela kopalnica zelo segreje, tako, da takrat izkoristimo tuširanje, umivanje. Mislim pa, da zaradi vlage ni najbolj primeren za v spalnico. Povprašaj v gorenje,ti bodo že svetovali.
https://trgovina.gorenje.si/default.asp?id=13
Pa bombažne stvari raje kupi malo večje, ker gredo skupaj.

< Sporočilo je popravil decembrka -- 14.1.2009 12:50:08 >

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 12:52:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

jaz bi brez sušilnega stroja umrla.... sušim poleti in pozimi.....

raje prodam pomivalni stroj, da si kupim sušilnega kot pa, da bi bila brez njega user posted image user posted image user posted image


Jaz tudi. Je mož dejal, da je prebral, če hočemo varčevat z elektriko, da naj prvo ukinemo sušilni stroj. Sem mu rekla, da naj potem še ženo zamenja.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 12:59:40   
FLASK_A
Ma sej bi dala v kopalnico, ampak je tako majhna, da nimam kam dat še te kišteuser posted image Nad pralnim strojem imamo okno, drugje pa ni prostora niti za skret papir, kaj šele za kaj večjega. Kakorkoli, če bo le šlo, se bo mogel sušilec sprijazniti z našo spalnicouser posted image Jaz bom pa zadovoljna, smo da ga dobim. Mi grejo že pošteno na živce vse te cunje, zdej bomo pa še štirje kmalu. A je treba cote pol kej likat al res ne? Pa koliko se kej uničijo?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 13:02:34   
Pikapolonica_
Flaska, ubijas, vsaka ti cast, če ga boš res v spalnico postavilauser posted image No ja, mene je tut skor kap, ko sem prvič videla pralni stroj v kuhinji, tako da ... trendi se spreminjajo?user posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 13:04:00   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Ma sej bi dala v kopalnico, ampak je tako majhna, da nimam kam dat še te kišteuser posted image Nad pralnim strojem imamo okno, drugje pa ni prostora niti za skret papir, kaj šele za kaj večjega. Kakorkoli, če bo le šlo, se bo mogel sušilec sprijazniti z našo spalnicouser posted image Jaz bom pa zadovoljna, smo da ga dobim. Mi grejo že pošteno na živce vse te cunje, zdej bomo pa še štirje kmalu. A je treba cote pol kej likat al res ne? Pa koliko se kej uničijo?

Če pobereš takoj ven, ko je suho pol ti v bistvu res ni potrebno nič likat. Če pa sušiš, ko te ni doma in se cunje pol mečkajo v bobnu, je pa treba malo polikat. Spet odvisno kake sorte si. A te kaka gubica blazno moti al je tud ne porajtaš ne.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 13:05:35   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Flaska, ubijas, vsaka ti cast, če ga boš res v spalnico postavilauser posted image No ja, mene je tut skor kap, ko sem prvič videla pralni stroj v kuhinji, tako da ... trendi se spreminjajo?user posted image


Ja pa prostorska stiska tud svoje naredi.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 13:06:04   
FLASK_A
Ja, pikapoka, kaj pa nej? Do zdej je šlo brez, samo počasi se bo treba moderniziratuser posted image Lahko ga dam pa v kuhijno al pa dnevno sobouser posted image V otroško ga pač ne bom tlačlauser posted image

Madonca, te stare male kopalnice me tako razkurijo! Še na sekret ne morem normalno, ko je tako natlačenauser posted image Mogoče pa dam vseeno sušilca noter, pa potem plezam do tuša LOLuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 13:08:59   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: urška76
Če pobereš takoj ven, ko je suho pol ti v bistvu res ni potrebno nič likat. Če pa sušiš, ko te ni doma in se cunje pol mečkajo v bobnu, je pa treba malo polikat. Spet odvisno kake sorte si. A te kaka gubica blazno moti al je tud ne porajtaš ne.


Ma zakon! Če se mal pomečkajo, ne bo noben zavesti zaradi tega izgubil. Samo da je čisto, suho in kolikor tolk čednouser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 13:10:12   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Ja, pikapoka, kaj pa nej? Do zdej je šlo brez, samo počasi se bo treba moderniziratuser posted image Lahko ga dam pa v kuhijno al pa dnevno sobouser posted image V otroško ga pač ne bom tlačlauser posted image

Madonca, te stare male kopalnice me tako razkurijo! Še na sekret ne morem normalno, ko je tako natlačenauser posted image Mogoče pa dam vseeno sušilca noter, pa potem plezam do tuša LOLuser posted image

Pa kaj rabiš tuš, sušilca not postav pa se s krpicam umivi user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 13:11:33   
FLASK_A
Sej res, tupka jaz user posted image Še vedno mi bide ostane, pa se lahko tam noter kopamuser posted image In če gre tuš kabina ven, se vse lepo izideuser posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 13:13:39   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Sej res, tupka jaz user posted image Še vedno mi bide ostane, pa se lahko tam noter kopamuser posted image In če gre tuš kabina ven, se vse lepo izideuser posted image user posted image


No vidš kok se hitr rešitev najde. user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 13:37:11   
mamima
Čeprav mi tista kuhinja ni slaba rešitev, kaj pa balkon ali kaka terasa? Lahko bi ga dala v kako omaro na teraso če maš!?user posted image Pa se ga sploh ne vidi, alipa v klet, garažo... ojeje, placa koliko hočeš!!!!

_____________________________

biba leze biba gre, dokler ne pride do gore, do gore do biser gore, kamor nihče drug ne more

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 13:54:35   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: mamima

Čeprav mi tista kuhinja ni slaba rešitev, kaj pa balkon ali kaka terasa? Lahko bi ga dala v kako omaro na teraso če maš!?user posted image Pa se ga sploh ne vidi, alipa v klet, garažo... ojeje, placa koliko hočeš!!!!

Če imaš hišo. Mi imamo klet 20 nadstropij nižje, garažo pa pet minut stran čez cesto, pa še v tisto gre zgolj avto.  Na balkonu si pa ne predstavljam da bi pr minusu mokre cote not dajala. user posted image

(odgovor članu mamima)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 14:04:05   
Kontrakarambolšrauf
Jaz sem zaradi premajhne kopalnice kupila pralno sušilnega, sicer ni čisto tako fajn kot če sta vsak zase, ampak sem se počasi navadila koliko smem dati noter oblačil in je sedaj prav super zadevauser posted image

_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 14:31:21   
haloze
Pa ne reče se bide, ampak ****peruser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 14:49:04   
Samrela
Jaz sem ga ravno prejšnji teden naročila in ga bom dala na balkon, ki smo ga zasteklili. Vzela sem Boscha, ker ga bolj ali manj vsi hvalijo.
Prilagam link, kjer dajo kar precej popusta na skoraj vso tehniko. Preden kupiš se pozanimaj za ceno še tule. http://www.mirotim.si/.

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 14:59:08   
Anonimen
Jaz tudi podpiram Boscha user posted image .

Sicer pa je pri sušilcu bolj kot prijeten vonj pomembno, kakšno ima kapaciteto bobna (če imaš 8kg pralni stroj, potem rabiš tudi 8kg sušilca), čas sušenja, kakšna je poraba (energijski razred), ali je kondenzacijski ali odzračevalni,  boljše znamke (npr. Boschuser posted image ) imajo narejeno že za obe varianti, dodatno samo kupiš cev za odvod kondenza, čas sušenja. Po potrebi ša še različne programe, zamik sušenja ipd.

Jaz v sušilca zmečem čisto vse razen volne, na kratek progam ob visoki temperaturi. Kao ne bi smela ampak do sedaj je ven prišlo kot novo. Pa mehko in nezmečkano user posted image .
Imamo pa sušilca v spalnici, drugje ni prostora, a se je izkazalo za zelo fajn, ker segreva prostor in predvsem oddaja vlago. V sobi je zelo nizka relativna vlažnost, zato vlaga iz sušilca pride kar prav.

< Sporočilo je popravil Ankica -- 14.1.2009 15:00:33 >

(odgovor članu Samrela)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: sušilni stroj
14.1.2009 15:38:37   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Imamo pa sušilca v spalnici, drugje ni prostora, a se je izkazalo za zelo fajn, ker segreva prostor in predvsem oddaja vlago. V sobi je zelo nizka relativna vlažnost, zato vlaga iz sušilca pride kar prav.


Ankica, kako te mam radaaauser posted image user posted image Pa sem mislila, da bi bila edina, ki bi to imela v spalniciuser posted image No super. Pa še same pozitivne stvari si napisala- točno to nama manjka v spalnici. Samo plača mora še prit, pa smo za stvar!user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: haloze

Pa ne reče se bide, ampak ****per


Ups, moja napačauser posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?