|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanima me vaše mnenje
3.2.2009 22:11:16   
maayaa
Pozdravljena vse nosečke

Zanima me kaj mislite o kozmetiki med nosečnostjo, (razne depilacijske kreme, deodoranti, parfumi, laki za lase,...) verjetno niso zdravi, dobri, za nosečnico/otročka, ravno tako pride vse čez kožo v kri in nato naprej. 
Zanima me vaše mnenje, katero kozmetiko, preparate,... uporabljate???


Nikjer nisem zasledila nič napisanega na to temo, zato sem si dovolila odpreti novo temo kar tukaj, čeprav VEM, da ne spada na ta forum, toda zdi se mi še najbolj podobna tej razpravi. Vsi govorimo o zdravju  otročka in nosečnice.

user posted image     Nosečke lepo se mejte, pa dober tek, jejte vse kar vam paše, ampak z glavo (... da se malo dotaknem pravih tem foruma)    
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanima me vaše mnenje
3.2.2009 22:12:31   
Kerensa*
Jaz sem uporabljala vse enako, kakor takrat, ko nisem bila noseča. Edino, pri čemer sem pazila, so bila zdravila.

(odgovor članu maayaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanima me vaše mnenje
3.2.2009 22:14:42   
lukec
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz sem uporabljala vse enako, kakor takrat, ko nisem bila noseča. Edino, pri čemer sem pazila, so bila zdravila.


Enako, tud nosečnica mora bit lepauser posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanima me vaše mnenje
3.2.2009 22:17:40   
tea78
Jaz sem tudi uporabljala vse enako kot pred nosečnostjo, mislim, da ti nič ne more škodit, le kakšne kreme za samoporjavitev ne uporabljaj.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanima me vaše mnenje
3.2.2009 22:17:44   
Anonimen
Laka za lase in depilacijske kreme nisem uporabljala, ker ju tudi sicer ne uporabljam ... ostalo pa vse tako kot pred nosečnostjo ... edino glede zdravil sem se tudi jaz malo nazaj držala, in če me je bolela glava nisem koj po tableto letela, ampak sem si pomagala z obkladki in posegla po Lekadolu edino če je bilo res prehudo.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanima me vaše mnenje
3.2.2009 22:26:04   
kaja02
sem uporabljala vse kot pred nosečnostjo, le na zdravila sem bila pozorna, jih pa itak pojem zlo malo

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanima me vaše mnenje
3.2.2009 23:17:13   
dejzi
enako kot prej, z izjemo zdravil.

_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu maayaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanima me vaše mnenje
4.2.2009 7:54:39   
t5t6
Jaz sem uporabljala vse enako kot pej, kremo za telo, make up in barvo za lase, ostalega pa ne uporabljam. Kozmetičarka mi je rekla, da so strogo prepovedane kreme za celulitis, ker so ful močne. Tudi barvanje las ni prporočljivo ampak jaz se temu res nisem mogla odrečt. Zdravil pa seveda nisem jemala.

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanima me vaše mnenje
4.2.2009 13:23:20   
misa4
Vse kot prej, razen kreme proti celolitu. Sem dobila strogo prepoved od svakinje farmacectke.

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanima me vaše mnenje
4.2.2009 15:36:24   
manna
Zdravil ne jemljem, tudi če je hud glavobol, si naredim rajši limonado in tarnam :)  Kozmetika pa - zamenjala sem gel za umivanje obraza in kremo in si kupila bolj naravno (suki, dr.hauschka), pravzaprav je bil razlog v tem, da imam zdaj veliko bolj nežno in suho kožo, prej sem imela pa bolj mastno in je zahtevala več "obdelave".  Za telo pa uporabljam kremo proti strijam. To je to. 

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanima me vaše mnenje
4.2.2009 18:47:23   
maayaa
Hvala vsem za vaša mnenja. user posted image

Tudi sama nasploh ne jem zdravil, tako jih tudi v nosečnosti verjetno ne bom :).
Drugač pa manna prav tako kot ti sem tudi sama zamenjala nekaj kozmetike za bolj naravno (tut zaradi sebe). Brvam se ne tko, da tudi tukaj ni panike, celulit pa oh ja, če je že tok časa čakov, bo pa še mal, a ne.

papa

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?