|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čISTO NA TLEH
6.2.2009 16:46:59   
NADA79
Saj sploh ne vem kje naj začnem...stara bom 30 let z enim otrokom, ki je moje največje zlato,user posted image  takšnega, ki ga lahko iščeš z baterijo po vsem svetu, pa vseeno nisem zadovoljna sama s sabo. Sem namreč brezposelna in to me ubija. Počutim se nekoristno, denarja nam primanjkuje, službe od nikoder, jaz pa kar tonem. Redno spremljam vse zaposlitvene portale in časopise,pišem prošnje odgovorov pa ni od nikoder. Prej sem bila 2,5 let zaposlena v super podjetju z super sodelvci in super plačo, potem pa je prišla direktiva, da morajo zmanjšati število zaposlenih...med njimi sem bila tudi jaz. Srečo sem imela, da sem bila ravno takrat noseča in sem še leto dni dobivala porodniško. Problem je v tem, da sem vseskozi nekako upala, da me bodo vzeli nazaj, zato sem še toliko bolj na tleh, ker me niso. Ne vem več kako naprej, res sem čisto na tleh... 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čISTO NA TLEH
6.2.2009 17:18:09   
Kliki
NAda79 išči išči saj boš našla in boš zadovolna. Če nimaš službe to še ne pomeni da nisi koristna.

Srečno

(odgovor članu NADA79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čISTO NA TLEH
6.2.2009 17:26:55   
Korina1
Danes se iz dneva v dan služba težje dobi, še posebej če imaš daleč do mesta. Potem pa trajajo meseci in te se kaj hitro spreobrnejo v leta.
Marsikdaj vsi mislijo da če si brez službe da si nekoristen in ne znajo ceniti tistega kar postoriš doma.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čISTO NA TLEH
6.2.2009 17:38:49   
kajajaka
poskusi v kakšni trgovini... tam kar naprej iščejo (lidl, hofer...) pa po novem ni potrebna trgovska šola...
Säj služba  ni bog-ve-kaj a za krizo prebrodit je dobro...
Srečno!

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čISTO NA TLEH
6.2.2009 17:42:28   
Korina1
To pa dvomim da vzamejo brez poklica

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čISTO NA TLEH
6.2.2009 17:43:32   
Anonimen
V kakšni trgovini si že poizkusila? Če imate kaj v bližini seveda.
Hofer vem da vedno išče.
Pa zavarovalnice tud vedno iščejo, če imaš slučajno primerno šolo. Ni sanjska služba verjetno, je pa boljš k nič.
Pa vpreži malo prijatelje, znance, sorodnike.....če kdo ve kje za kakšno službo. Tako se najlažje najde.
Vso srečo....

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čISTO NA TLEH
6.2.2009 17:44:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

To pa dvomim da vzamejo brez poklica


Brez kakšnega poklica?
Za hofer vem da ne rabiš trgovske šole. Rabiš pa neko šolo seveda. Srednjo. Sam nima veze kera smer.

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čISTO NA TLEH
6.2.2009 17:46:43   
Korina1
No hotela sem reči da te ne vzamejo če nimaš nobene srednje šole.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čISTO NA TLEH
6.2.2009 17:49:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

No hotela sem reči da te ne vzamejo če nimaš nobene srednje šole.


Ja to pa verjetno ne ja.


(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čISTO NA TLEH
6.2.2009 17:58:36   
Anonimen
Merkator zaposli čisto vse, tud tiste samo z OŠ. Zaposleni so kot manipulantje- al kak se jim že reče uradnouser posted image (filanje polic), 3 dan pa šibajo na blagajno.
Drugače pa je od leta 2007 nov zakon, da lahko v trgovini dela vsak s 3 letno šolo, s 4 letno šolo je lahko celo na vodstvenem položaju.user posted image Preverjeno!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čISTO NA TLEH
6.2.2009 18:44:40   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Merkator zaposli čisto vse, tud tiste samo z OŠ. Zaposleni so kot manipulantje- al kak se jim že reče uradnouser posted image (filanje polic), 3 dan pa šibajo na blagajno.
Drugače pa je od leta 2007 nov zakon, da lahko v trgovini dela vsak s 3 letno šolo, s 4 letno šolo je lahko celo na vodstvenem položaju.user posted image Preverjeno!


A? Kje lahko to vidim?


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čISTO NA TLEH
6.2.2009 18:45:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Merkator zaposli čisto vse, tud tiste samo z OŠ. Zaposleni so kot manipulantje- al kak se jim že reče uradnouser posted image (filanje polic), 3 dan pa šibajo na blagajno.
Drugače pa je od leta 2007 nov zakon, da lahko v trgovini dela vsak s 3 letno šolo, s 4 letno šolo je lahko celo na vodstvenem položaju.user posted image Preverjeno!


A? Kje lahko to vidim?



S triletno lahko dela kot prodajalec. S štiriletno kot poslovodja. Če je to za koga vodilno mestouser posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čISTO NA TLEH
6.2.2009 18:54:26   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Merkator zaposli čisto vse, tud tiste samo z OŠ. Zaposleni so kot manipulantje- al kak se jim že reče uradnouser posted image (filanje polic), 3 dan pa šibajo na blagajno.
Drugače pa je od leta 2007 nov zakon, da lahko v trgovini dela vsak s 3 letno šolo, s 4 letno šolo je lahko celo na vodstvenem položaju.user posted image Preverjeno!


A? Kje lahko to vidim?



S triletno lahko dela kot prodajalec. S štiriletno kot poslovodja. Če je to za koga vodilno mestouser posted image



Aha, razumem zdaj vodstven položaj. Hvala.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čISTO NA TLEH
6.2.2009 18:58:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Merkator zaposli čisto vse, tud tiste samo z OŠ. Zaposleni so kot manipulantje- al kak se jim že reče uradnouser posted image (filanje polic), 3 dan pa šibajo na blagajno.
Drugače pa je od leta 2007 nov zakon, da lahko v trgovini dela vsak s 3 letno šolo, s 4 letno šolo je lahko celo na vodstvenem položaju.user posted image Preverjeno!


A? Kje lahko to vidim?



S triletno lahko dela kot prodajalec. S štiriletno kot poslovodja. Če je to za koga vodilno mestouser posted image



Aha, razumem zdaj vodstven položaj. Hvala.



Prosimuser posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čISTO NA TLEH
6.2.2009 20:54:46   
Anonimen
Na katerem podrocju pa isces delo? Kje v Slo?

Pa ne razumem te, zakaj tako jamras. Eno leto si dobivala porodnisko, zdaj si ca. 3 mesece brez sluzbe, ce prav berem tvoj avatar, prej si imela super placo in porodnisko, zdaj pa jamras, da vam primanjkuje denarja? Nekaj mi ne gre skupaj v tej matematiki.

Tako da sestavi se skupaj, take te ne bo v skoraj nobeni sluzbi nihce vesel, potem se pa razumno loti iskanja nove sluzbe.

(odgovor članu NADA79)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čISTO NA TLEH
6.2.2009 21:08:26   
Naja31
Čak, čak, to si šele 3 mesece nezaposlena?

Sem mislila, da je to bolj dolga doba, glede na to kako si opisala položaj.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čISTO NA TLEH
6.2.2009 21:09:18   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

No hotela sem reči da te ne vzamejo če nimaš nobene srednje šole.


Kdo pa danes nima vsaj srednje šole? user posted image

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: čISTO NA TLEH
6.2.2009 21:32:22   
Korina1
Jaz jo nimam. Žaluser posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: čISTO NA TLEH
6.2.2009 21:38:19   
Naja31
Pa saj ni prepozno. Zdaj obstaja cel kup nekih varijant za odrasle.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: čISTO NA TLEH
6.2.2009 21:51:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Jaz jo nimam. Žaluser posted image


Kaj prek zavoda ne obstaja več da ti plačajo? Bi blo fajn kaj narest. Vsaj nekaj.

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: čISTO NA TLEH
7.2.2009 8:47:42   
Korina1
Za sedaj ne vem, pred časom vem da so imeli nekaj poklicev na voljo, pa prakso si moral najti pa si jo nisem našla ker so vse rekli da vzamejo na prakso samo redne dijake.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: čISTO NA TLEH
7.2.2009 10:10:50   
Klemy82
A daj. Če imaš željo in interes naredit srednjo šolo, ti jo zavod plača, pa še potne stroške ti povrnejo. Poznam tolk primerov da adijo...moji teti so plačali srednjo ekonomsko, moji sestrični prekvalifikacijo v vzgojiteljico,moj brat je delal elektro... nenazadnje, mama od moje kolegice je stara 50 let!, ostala je brez službe, zdaj pa dela srednjo šolo -smer bolničar-negovalec in ji je vse super in fajn ..kar se pa prakse tiče, srednja šola bolj ali manj sama organizira prakso za svoje dijake, oz ti morajo pomagat najdit prakso in res ne poznam nikogar ki ne bi dobil prakse, ker ni redni dijakuser posted image Načinov kako delaš srednjo šolo imaš veliko -Ljudska univerza, izobraževanje odraslih, izredno... in če boš samo iskala razlog zakaj pa ravno TEBI ne bi ratalo... potem ti pa res nikoli ne bo. In res je, za delat v Mercatorju je dost osnovna šola, tud v kakšnem Tušu pa še kje... tako da niti slučajno ne obupaj že kar na začetku. Če imaš pa željo naredit srednjo šolo se pa odpravi do svoje svetovalke na Zavod in ti bo razložila tvoje možnosti. PA veliko sreče in predvsem-ne obupat!user posted image

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: čISTO NA TLEH
7.2.2009 15:32:44   
tancy25
Tudi jaz mislim,da ne smeš obupat.Doma imaš največji zaklad.Zakaj pa ne bi bila koristna?V domu vlečeš vse vogale skupaj,tvoj zaklad je veliko bolan in potrebuje mamico.Zelo si koristna,le malo se moraš ozreti okoli sebe.Predvsem pa imaš ljudi ki te obkrožajo,ki te imajo iz srca radi,ki te obožujejo.Predvsem pa tudi tvojega sončeka,katerega si mu tudi TI omogočila življenje.Zato drži se,vsi držimo pestke zate,da boš dobila službo v kateri boš zelo vesela in zadovoljna.Zdej pa počasi pridem na obiskuser posted image .....user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?