|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Julijke in Avgsustovke: kam na dopust?
31.1.2009 16:39:42   
cowgirl
Tiste ki boste poleti rodile... zanima me, kam se boste odpravile na dopust s trebuhom?
Z možem sva ljubitelja kampiranja, pa me zanima, kam in kdaj se boste šle tiste, ki ste rade v naravi?
Kdaj bi bilo "najbolj varno" se odpravit nekam daleč?


_____________________________

Carpe diem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Julijke in Avgsustovke: kam na dopust?
31.1.2009 16:44:11   
tulpek
To pa tudi mene zanima.

Js imam rok šele konec avgusta in mislim, da bova junija brez problemov kam šla, če bo vse potekalo vredu. Sicer sva tudi midva do sedaj poleti vedno kampirala, zdaj se pa bolj nagibam k apartmaju. Me pa zanima, če ima katera izkušnje s kampiranjem v nosečnosti.
Šla bi pa nekam blizu, da sva lahko kmalu čez mejo, če kaj pride.

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Julijke in Avgsustovke: kam na dopust?
31.1.2009 17:54:23   
bskrle
Enkrat sem imela rok julija, enkrat prve dni avgusta.
Enkrat smo bili doma, enkrat smo šli na dopust  v septembru, ko sem rodila v juliju.
Sama v 8. m. ne bi nikamor rodila. Čeprav je nosečnost potekala bp sem rodila 4 tedne prezgodaj. Kampiranje odpade, saj še  s stola težko vstanem s trebuhom.
Hormoni in težave so nepredvidljiva stvar za pol leta naprej. Če boste pa julija ok, potem pa takrat kakšno varianto najdete.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Julijke in Avgsustovke: kam na dopust?
31.1.2009 20:13:08   
Belika
Če se bom vredu počutila in če ne bo pretirane vročine, bova šla junija za kak deden na Krk (tudi če nas kaj preseneti, takrat še ni gužve na cestah in sva lahko hitro v Sloveniji), potem pa ravno tako nameravava še septembra iti z malčkom za kak teden ali dva. Če bo le vse vredu in vreme naklonjeno...

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Julijke in Avgsustovke: kam na dopust?
31.1.2009 20:13:36   
Belika
Aja rok imam konec julija.

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Julijke in Avgsustovke: kam na dopust?
31.1.2009 22:08:42   
kaja02
lani smo na morje šli konec junija; PDP sem imela 6.8., rodila pa sem 2.8.; šli smo v apartma v Pulo, ki jo poznam kot lasten žep, točno vem, kje je najbljižja pot do P; ker ko se je porod začel je od prvega popadka in do poroda minila le dobra ura in pol!!!

hočem to povedat, ne preveč eksperimentirat, poiščite si lokacije, ki so v bližini P ker nikoli ne veš kdaj te preseneti.

pa lep dopust!!!!!!

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Julijke in Avgsustovke: kam na dopust?
2.2.2009 9:42:20   
masna
Jaz mam rok julija. Pred porodom ne načrtujem dopusta. Nameravamo pa it cela družina na morje (kampirat s prikolico) konec avgusta... nekam na Hrvaško. Seveda če bo z dojenčkom vse OK.

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Julijke in Avgsustovke: kam na dopust?
2.2.2009 9:51:15   
vim
Midva sicer ne kampirava, jadrava pa letos ne greva na barko, če bi bila v 2/3 potem je G rekle, da ni problema, vendar bom takrat v zadnji tretjini pa raje ne. Tako, da greva maja v Grčijo, julija pa nekje na Hrvaškem. Ne vidim, pa razloga zakaj ne kampiranje, če ti bo to ustrezalo. Saj vstati iz stola je na koncu povsod težkouser posted image user posted image user posted image .  Jaz definitivno ne mislim doma čakat( če bo vse OK), da rodim, se mi zmeša.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Julijke in Avgsustovke: kam na dopust?
2.2.2009 9:59:52   
Anonimna16
Midva bova sla pa kar v Kranjsko goro...dvomim, da mi bo vročina prijala...pred porodom se ne bi upala iti kam v tujino...kaj pa vem. Rok imam pa v sredini avgusta.
Ze sedaj opažam, da iz leta v leto slabi prenasam vrocino...emšo me daje.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Julijke in Avgsustovke: kam na dopust?
2.2.2009 17:46:07   
tulpek
Hmmm, kakšna kranjska gora ali pa pohorje ipd. znajo biti tudi zanimivi. Ampak ne vem, če bom zdržala brez morja. A je res, da nosečke proti koncu težko prenašamo vročino?

Js imam rok čisto na koncu avgusta in sem malo gledala in razmišljala, da bom v začetku junija na začetku 7. meseca in da bi se dalo kam iti. In če bo sreča, še ne bo fejst vroče. Ampak ne bova vnaprej rezervirala, ker nikoli se ne ve, kaj bo do takrat.

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?