|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Angelcare
9.2.2009 14:34:50   
Anonimen
Ste kaj razmišljale, da bi si nabavle angelcare za varno spanje otroka v zibki ali posteljci (se oglasi, če otrok ne diha več kot 20 sekund)?

http://soncek.si/si/angelcare-ac300-naprava-za-zaznavanje-premikanja-dihanja-i6693.shtml

tak ali kakšne druge firme ali izvedbe?

Kakšne izkušnje imate s tem?


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Angelcare
9.2.2009 15:23:48   
Miška2006
Ojla,

ko sem bila v porodnišnici LJ na intenzivni za nedonošenčke so ga uporabljali za vse otroke (razen za tiste, ki so bili že drugače priklopljene na kakšen drugi aparat, ki je kazal dihanje, utrip, ipd.).

Preden sem šla domov sem si ga kupila in ga doma kar nekaj časa rabla....dokler ni bil otrok izven nevarnosti "smrti v zibki" oz. še nekaj mesecev kasneje.

Mislim, da je odlična stvar...in ni samo modna muha. Gre za varnost dojenčkov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Angelcare
9.2.2009 15:31:24   
Anonimen
Mi ga imamo in je res ful fina zadevica ... po 20ih sekundah se oglasi en tak kratek in bol tih pisk in če se v naslednjih 5ih sekundah otrok ne premakne oz. zadiha (ali če ga pozabiš izklopit, če otroka ven vzameš) potem se vklopi tak hud alarm. 

(odgovor članu Miška2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Angelcare
9.2.2009 15:35:48   
Anonimen
Jst sem razmišljala, da bi ga kupila, pa ne vem kakšnega.

Najprej sem bila v dvomih ali ga kupit ali ne. Zdaj pa sem zmeraj bolj odločena, da ga kupim. Se mi zdi to bolj pomembno, kot pa tisti Angelsound, ko poslušaš samo utripe. No, ne rečem, da ni lepo, ampak čutiti brcike je pa nek poseben filing. Srčke mi je itak G poslušala vsakič, ko sem bila na pregledu.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Angelcare
9.2.2009 15:37:03   
srecka82
Jaz ga bom dobila oz. so me vprašali kaj si želim imeti (seveda starši) in sem jim povedala za Angelcare. Meni to niti najmanj ni modna muha pa naj košta kolikor hoče. Važno je, da bom jaz mirna. So druge stvari na katerih se da privarčevati, vendar kadar pa gre za življenje pa nimam kaj za razgljabljati. To je moje mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Angelcare
9.2.2009 15:42:21   
barika
Najbolj pametna zadeva, ki jo lahko kupiš za otroka!user posted image

sicer pa je na to temo že veliko napisanega.

(odgovor članu srecka82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Angelcare
9.2.2009 15:48:54   
Miška2006
Jst sem si kupila podoben komplet temule, čeprav že dobre 4 leta nazaj: http://www.lovecnacene.si/angelcare-ac-301-r-otroska-varuska/m/42437/

Super zadevca za varnost user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Angelcare
9.2.2009 16:18:22   
švicarka
Svetujem nakup preko ebay-a! Prihranite kar nekaj €€€!

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Angelcare
9.2.2009 16:41:24   
Anais Nin

Jaz sem si ga kupila pri drugem otroku, ker je bil ves čas bolan. In sem bolj mirna.

(odgovor članu švicarka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Angelcare
9.2.2009 16:56:38   
Anonimen
Vem, da ni primerjave, vendar me zanima kaj bi zbrale med Angelcare in Angelsound?

(odgovor članu Anais Nin)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Angelcare
9.2.2009 19:06:06   
*Junona*
Angelsound sem jaz kupila zaradi tega, ker sem bolj panične narave in ker nimam ravno lepih izkušenj iz prejšnjih nosečnosti. Ni mi žal, je bil izplačan, ker sem ga res velikokrat uporabljala. Tudi zdaj, ko je user posted image že fejst živahen, ga tu pa tam še uporabim, ampak manj kot prej, ko brcik še ni bilo.
Angelcare - ja, ga bom kupila. Sem paničar in se bom tako bolj varno počutila in lažje zaspala. Punce, hvala za nasvete.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Angelcare
9.2.2009 19:11:01   
juniorka
Hojla!
če moraš izbrat, pol angelcare. ga lahko kasnej kot navadno varuško uporabiš, ko je pa dojenček majhen, pa ne rabiš hodit gledat, če še diha, ko malo dlje spi user posted image , ker to zate varuška dela! Meni ni žal, da sem ga kupila, čeprav je bil 120 eurov takrat- pri nas jih imajo zdaj za 40!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Angelcare
10.2.2009 8:11:00   
Miška2006
Jst sem tud prej za Angelcare kot pa za angelsound.

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Angelcare
10.2.2009 8:13:37   
Mariposa
IZVIRNO SPOROČILO: juniorka

Meni ni žal, da sem ga kupila, čeprav je bil 120 eurov takrat- pri nas jih imajo zdaj za 40!


kje jih prodajajo za 40€?


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Angelcare
10.2.2009 8:33:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mariposa

IZVIRNO SPOROČILO: juniorka

Meni ni žal, da sem ga kupila, čeprav je bil 120 eurov takrat- pri nas jih imajo zdaj za 40!


kje jih prodajajo za 40€?



Nemogoče, da je angelcare za 40€.user posted image user posted image user posted image Se mi zdi, da juniorka misli na navadno varuško. Te pa so res okrog 40€

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Angelcare
10.2.2009 9:59:35   
sxy
Mi imamo oboje: AS in AC, in oboje je vredno svojega denarja.
HB se angel care ni nikoli oglasil... Razen sedaj v zadnjem tednu dvakrat, ker je user posted image star že 8m in se premetava po postelji, od zgornjega kota, do spodnjega na koncu pa se stisne čist v en kot in zaspi, no in takrat se AC oglasi, saj nezazna njegovega dihanja.  Tako, da mi smo ga sedaj izklopili, no samo blazino za dihanje, uporbljamo ga pa še vedno kot navadno varuško, tako, da ja, defenitivno se je nakup izplačal.

Angel saund pa sem v prejšnji nosečnosti tudi ogromno uporabljala, na začetku ko še ni bilo brcik itak vsak dan, proti koncu pa spet malo več, saj so se brcike umrile in če ga kdaj dlje časa nisem čutila, sem ga pa poslušala z AS. Tudi to nosečnost ga uporabljam, sicer malo manj, ker ni več toliko časa se obremenjevat če je vse o.k.,(imamo 8m user posted image , malegauser posted image )  a ga, na vsake par dni in me pomiri in je zakon.

AS in AC user posted image user posted image user posted image


_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Angelcare
10.2.2009 13:21:48   
petrazg
Oboje je vredno svojega denarja!!!user posted image user posted image user posted image   Mi imamo oboje in se ne bi odpovedalanobenemu... Če pa moraš izbirat Angelcare...

Juniorka se vam pa oglaša iz Anglije... Upam, da mi ne zameri, ker sem jo zašpecala...user posted image

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Angelcare
10.2.2009 13:49:01   
Miška2006
No, neki sem pogledala na spletu iz Anglije...pa glih ni tako poceni kot je napisala Junijorka.....je pa res bolj poceni kot pri nas:

http://www.amazon.co.uk/Angelcare-Movement-Only-Monitor-AC5300/dp/B0014KUGNQ/ref=sr_1_6?ie=UTF8&s=baby&qid=1234269881&sr=1-6

Kar znese skoraj 69€. Pri nas pa je cca. 85€ (odvisno kje ga kupiš)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Angelcare
10.2.2009 14:04:11   
Anonimen
Midva sva dala 3 mesece nazaj za AC 140€ pa nisva najdražjega vzela ... mogoče se oni cenejši, ki imajo samo snzor gibanja, nimajo pa možnosti prenosa zvoka.

(odgovor članu Miška2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Angelcare
10.2.2009 14:28:54   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: barika
Najbolj pametna zadeva, ki jo lahko kupiš za otroka!user posted image


Se podpišem! user posted image  

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Angelcare
10.2.2009 15:18:33   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

IZVIRNO SPOROČILO: barika
Najbolj pametna zadeva, ki jo lahko kupiš za otroka!user posted image


Se podpišem! user posted image  



Tudi jaz! user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Angelcare
10.2.2009 15:42:26   
Deja
Mi2 sva skoraj celo nosečnost razmišljala ali bi ga kupila ali ne... Na koncu sva se odločila za tega s senzorjem gibanja, ker el.varuško že imava...

Dva dni po tistem, ko je paket z Angelcare prišel domov, me je mož moral peljati v P, kjer sem v 35.tednu rodila sinka.
In sedaj veliko bolj mirno spim, ker vem da tudi moj nedonošenček lepo spi in diha...


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Angelcare
14.2.2009 14:16:40   
sunny24
Jst pa ne vem, za kirega bi se odločla...tega za 90 evrov, k ma sam senzor gibanja, al za unga za 140 evrov, k ma ša varuško...Živimo v stanovanju 70kvadratov in zdej na začetku bo postlca pri nas v spalnici, poleti pa bomo preselili v sobico, ki je na drugem koncu stanovanja (vmes med spalnio in sobico je hiodnik in kuhnja)...Kaj svetujete?

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Angelcare
14.2.2009 14:25:05   
Pikapolonica_
Jaz bom vzela oboje Angelsound in Angelcare. Angelsound je aktualen predvsem v zgodnjih tednih nosečnosti, ko še ne čutiš brcik, bi ga pa odsvetovala vsem, ki precej paničarite. Ker včasih je potrebno malo počakat, pa se malo prestavit in znova poiskat srček in se lahko zgodi, da ga ne najdeš, pa to še ne pomeni, da je otročku nehalo srce bit.
Angelcare pa bom vzela navadnega, ker elektronsko varuško že imamo in se mi zdi po nepotrebnem dajat več denarja za to. Verjetno bom pa angelcare nabavila kar preko interneta (ebay, amazon), ker je razlika v ceni s poštnino tudi po 20, 25€.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Angelcare
14.2.2009 14:31:14   
sunny24
pikapolonica, če te zanima, AS smo že odrabli-ga bom hmali prodajala, k mam do PDP še 10 dni...user posted image

A taka razlika v ceni je preko ebay? Jst sem rekla, da bom šla pogledat v pondelk še do ITA kake so kej cene, drugače bom pa pr nas naročila...

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




zaščita po 1. menstruaciji po porodu
carmencita

Kakšno zaščito uporabljate med spolnim odnosom (v času dojenja)

KONDOM (48%)

NIMAM ZAŠITE (PAZIVA) (40%)

KONTRACEPCIJSKE TABLETE (kljub odsvetovanju zaradi dojenja) (2%)

DIAFRAGMA (1%)

SPREJ (spermicidi) (1%)

DRUGO (9%)


Število vseh glasov: 101

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!