|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ste slišale
4.2.2009 19:17:23   
Anonimen
Da se v roku enega leta niso povišali življenski stroški zato se ne smejo zvišat zdaj januarja kot vsako leto otroški dodatki????
Preverjeno iz Csd-ja so dobli sklep,da ostanejo tak kot so.
Do zdaj so se povišali kolko vem vsako leto pa čeprav za dva tri evre.
Haloo če pa cene skoz dvigujejo pa inflacija kako se niso povišali potem?Pa to ni res več v tej državi...pa naj kdo reče,da je bil Janša zanič zdaj nam bodo počasi še to vzeli kar mamo ne,da bi nam povišali.
Ne boli me tolko za tista dva evra kolko bi dali zraven kot to,da se baje nič ni povišalo.user posted image user posted image user posted image
Komu lažejo kdo verjame sploh kaj takega.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ste slišale
4.2.2009 19:19:26   
Nur
no comment...banditi

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ste slišale
4.2.2009 19:22:34   
caillou
Ma ja no, važn da bo za generale in izbrisane. Ampak, želeli ste, sedaj pa imamo.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Nur)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ste slišale
4.2.2009 19:24:43   
Anonimen
Kaj mi pomaga,če ga nisem volila prenašal bom ga tako kot ostali.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ste slišale
4.2.2009 20:35:14   
bskrle
Ja nafta se je pocenila, zdaj pa imamo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ste slišale
4.2.2009 20:41:17   
kepa*
Življenje je očitno tako poceni, da ne potrebujemo 100% regresa. Banda!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
In recesija je tako pripraven odgovor na vsako pi*darijo.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ste slišale
4.2.2009 21:03:32   
ajataja
PAHORuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ste slišale
4.2.2009 21:04:21   
Anonimen
Nisem slisala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ste slišale
4.2.2009 21:18:49   
lukec
Na žalost ima Pahor tukaj bore malo zraven. Gre za to, da se po zakonu, ki ga ni sprejela sedanja vlada, OD usklajuje po uradnih podatkih stat. urada RS, ki je pač izračunal, da se cene življenjskih stroškov od julija lani niso povečale. OD pa se je nazadnje uskladil z julijem 2008 za prbl. 1% in prej januarja 2008 tudi za nekaj več kot procent.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ste slišale
4.2.2009 21:29:06   
Vrtnica79
Žalostnouser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ste slišale
4.2.2009 21:36:27   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Na žalost ima Pahor tukaj bore malo zraven. Gre za to, da se po zakonu, ki ga ni sprejela sedanja vlada, OD usklajuje po uradnih podatkih stat. urada RS, ki je pač izračunal, da se cene življenjskih stroškov od julija lani niso povečale. OD pa se je nazadnje uskladil z julijem 2008 za prbl. 1% in prej januarja 2008 tudi za nekaj več kot procent.


Hvala za razlago.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ste slišale
4.2.2009 21:41:32   
lucika
sploh pleničke in mleko in podobno ni šlo nič gor.......










neeee.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ste slišale
4.2.2009 21:58:12   
malenaa
ne, zdaj bi še radi da do 3 dneh bolniške sploh ne bi bil pravičen do nobenega nadomestila.
banda

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ste slišale
4.2.2009 22:18:46   
Anonimen
Jest tud ne vem kje je Pahor dobil tolk %, če so pa zdej večina proti njemu user posted image
Ta naša država je pa res čist v user posted image

(odgovor članu malenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ste slišale
5.2.2009 6:21:09   
Dream
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Življenje je očitno tako poceni, da ne potrebujemo 100% regresa. Banda!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
In recesija je tako pripraven odgovor na vsako pi*darijo.



Se podpišem! Ja, bravo naši dragi državi!!!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ste slišale
5.2.2009 6:21:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nogica

Jest tud ne vem kje je Pahor dobil tolk %, če so pa zdej večina proti njemu user posted image
Ta naša država je pa res čist v user posted image




To pa zanima tudi mene.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ste slišale
5.2.2009 7:57:50   
urbancek
Važno, da bodo Bavčarju in njemu podobnim vse pufe zbrisal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Me zanima kje in kaj kupujejo tisti na CSD in na Statističnem uradu, da iz samega življenja ne vedo, da se je VSE podražilo. Ali pa se njim tako plače dvigujejo, da razlike sploh ne opazijo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ste slišale
5.2.2009 8:19:29   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
banda, pa kaj se gredo, kmal pa bomo reveži in bogatašiuser posted image

sej to ni res, kreteni, naj si najprej direktorji in tam v vladi vsi znižajo plače na povprečno plačo, potem pa naj kaj brišejo in nižajo ali višajo cene na trgu, kreteni, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urbancek)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ste slišale
5.2.2009 8:23:50   
ZARA
Ne vem zakaj ste tako zaprepadene. Mene pa nič več ne preseneti. FUJ.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ste slišale
5.2.2009 9:33:19   
ZmajTolovaj
Meni je pa vseeno. A resno pričakujete od drugih, da se bodo ukvarjali s problemi?? Vsak se sam znajde.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ste slišale
5.2.2009 9:57:55   
noe
Ja user posted image  naša država.
Zato pa tolk prinesem za 20 evrov domov.Včasih je bila še to bela nakupovalana vrečka, sedaj je pa že prozorna napol praznauser posted image .
Samo , da imajo zase in za tajkuneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ste slišale
5.2.2009 10:00:42   
Anonimen
Jah če bi bil pa kdo drug na vrhu bi blo pa drugače ja....

(odgovor članu noe)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ste slišale
5.2.2009 10:27:21   
Anonimen
Mene pa ne motijo toliko otroški dokladi, da se ne povišajo za tistih par evrov, kot pa zakon o vrtcu, ki je dejansko pisan samo nekaterim na kožo. Zame je bil bolj Janša mim. Me pa zanima, kako bi Janša speljal to gospodarsko krizo ali bi poskušal še naprej prikazovati idealne podatke o razvetu gospodarstva. Nikoli vam ni prav, nekaj je pa le Pahor dosegel, da je plače znižal direktorjem. Jaz ne dvomim v njega, samo koliko je okoli njega user posted image , zaradi katerih ne bo mogel speljati stvari. Žal mi je za regres, za katerega smo prikrajšani, ampak ali ste se že vprašale, koliko % slovencev ga sploh ne dobi v dobičkonosnih podjetjih.
Glede Bavčarja in ostali pa no coment, zauser posted image

< Sporočilo je popravil decembrka -- 5.2.2009 10:30:17 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ste slišale
5.2.2009 10:34:12   
jakaracman
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Ma ja no, važn da bo za generale in izbrisane. Ampak, želeli ste, sedaj pa imamo.

A zdej bodo pa izbrisani še za to kriviuser posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ste slišale
5.2.2009 15:49:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Mene pa ne motijo toliko otroški dokladi, da se ne povišajo za tistih par evrov, kot pa zakon o vrtcu, ki je dejansko pisan samo nekaterim na kožo. Zame je bil bolj Janša mim. Me pa zanima, kako bi Janša speljal to gospodarsko krizo ali bi poskušal še naprej prikazovati idealne podatke o razvetu gospodarstva. Nikoli vam ni prav, nekaj je pa le Pahor dosegel, da je plače znižal direktorjem. Jaz ne dvomim v njega, samo koliko je okoli njega user posted image , zaradi katerih ne bo mogel speljati stvari. Žal mi je za regres, za katerega smo prikrajšani, ampak ali ste se že vprašale, koliko % slovencev ga sploh ne dobi v dobičkonosnih podjetjih.
Glede Bavčarja in ostali pa no coment, zauser posted image




Mi ne dobimo regresa...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?