|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mehka varovala za otroško posteljico
28.4.2005 14:29:27   
Annny
Živjo,

naj najprej povem, da s tem naslovom ne mislim tistih mehkih varoval za glavo, ki se kupijo v kompletu s posteljnino- te namreč imamo.
Vsakič, ko podnevi dam Najo spat v njeno posteljico in ko se zbudi, se začne plazit po posteljici in 'raziskovat'.. tako večkrat na njenem čelu nastane kakšna buška, ker se butne ob rob posteljice (moram povedati, da imamo zaenkrat ležišče nastavljeno na najvišji višini).

Ali katera ve, če bi se kje dobila taka mehka varovala, ki bi jih lahko dala okrog CELE ograjice?
Kaj pa taka varovala, da bi zavarovala še ROB ograjice?

LP in hvala;):rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mehka varovala za otroško posteljico
28.4.2005 14:40:31   
špelin@
Poznam le "naredi sam" varianto ;) Kupiš peno debeline 2-3 cm, jo odrežeš na mero in oblečeš v željeno blago. Mi smo tako naredili zaščito za ograjico in previjalno podlogo (no, ta je iz pene debeline 5 cm, oblečena pa v PVC prt :)-).

:rozica::rozica::rozica:


(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mehka varovala za otroško posteljico
28.4.2005 14:46:45   
Anonimen
Jaz sem v Ljubljani v BTC (ne vem kateri trgovina) kupila posteljnino in je blo zraven tako varovalo, kot ti praviš da ga že imate. S to razliko, da je tako široko, da pokrije celotno širino posteljice z robom vred. Trgovina je pa v spodnjih trgovinah nekje. Lahko pogledam, če je kakšna etiketa, če hočeš.

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mehka varovala za otroško posteljico
28.4.2005 15:48:29   
spella
Ali imaš mogoče v mislih kaj takega :zmeden:?

http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10101&storeId=8&productId=52983&langId=-21&parentCats=10119*10338

Lp Špela:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mehka varovala za otroško posteljico
28.4.2005 21:01:34   
Annny
Spella, točno to- bilo bi pa idealno, če bi bil zavarovan še rob:):) Grem pokukat še na Ebay, če imajo kaj.
Alja, tudi tebi se priporočam za kakšno info več- bom zelo vesela;):rozica:

Lp

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mehka varovala za otroško posteljico
29.4.2005 9:48:18   
taca
Tudi jaz ti svetujem varianto naredi sam, če le imaš možnost. Jaz sem točno tako, kot jo imajo v Ikei naredila sama.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?