|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroška revija Zmajček
4.10.2005 19:41:13   
Alina
Hojla!

Mene pa zanima ali katera pozna to revijo in kako ste zadovoljne z njo? Od katere starosti je primerna?

Jaz sem jo sicer prelistala tako na hitro in se mi sploh ne zdi slaba.

Lep pozdrav in prijeten večer.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroška revija Zmajček
4.10.2005 20:28:42   
sašaš
oj!

Jaz svojega otročka še nimam, ampak vseeno poznam večino otroških revij, saj delam v vrtcu.

Vsak ima svoje mnenje, enim je Zmajček ful všeč, ampak meni je veliko boljši Cicido in zato ga tudi pri nas v vrtcu staršem priporočamo - ponudimo pa oba in še nekaj drugih (Bim bam in zdaj še eno novo, ki je še nisem prelistala). Se mi zdi, da je Zmajček po vsebini manj kvaliteten - na oko pa verjetno bolj privlačen za otroke. Ampak pesmice, zgodbice ipd. pa so po mojem mnenju daleč najboljše v Cicidoju - v vsaki reviji imajo tudi prilogo za starše...

Moje mnenje! user posted image

Lp, Saša

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroška revija Zmajček
4.10.2005 20:32:37   
sašaš
Aja, še to! Midve sva jo priporočile že staršem otrok v jaslih - se mi ne zdi, da je prezgodaj - saj fora je v tem, da otrok skupaj s starši "raziskuje" revijo - pa četudi le nekaj minut na vsake toliko časa...

Lp

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroška revija Zmajček
4.10.2005 20:50:10   
Anonimen
Zdaj to izvem, ko sem Zmajčka že naročila. Pri nas so rekli, da je Zmajček za mlajše kot Cicido.

(odgovor članu sašaš)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroška revija Zmajček
4.10.2005 21:39:58   
Alina
Sem se pogovarjala s sestrično, ki ima naročen Zmajček pa pravi, da sta njena dvojčka zelo navdušena in komaj čakata, da poštar prinese revijo. Stara sta 3 leta in pol.

Zdaj sem pa malo v dvomih. Ali naročiti Cicido ali Zmajček.

Naročila bi revijo za otroka starega 2 leti in sicer kot darilo.

Hvala za pomoč.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroška revija Zmajček
4.10.2005 22:36:07   
Vesna_2
kot je že gosp. pred mano napisala, vsak ima svoje pogled.
meni osebno pa je bolj všeč Zmajček, pa ravno tako delam v vrtcu. je tak otroški bolj in bolj zanimiv za otroke. kot pravijo: vsake oči imajo svojga malarja.

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroška revija Zmajček
9.10.2005 18:14:27   
Gina
Jaz sem bila dolga leta naročena na Cicibana, pa na Cicido tudi kasneje. Ampak če povem po pravici, čez Zmajčka ga ni. Zdaj že nekaj let pri nas naročimo samo njega. Zakaj? Cicido ima res velike slike, ki so primerne za male, ampak v končni fazi je samo to dolgočasno, čeprav nekateri "strokovnjaki" rečejo, da je ravno to bistvo. Zgodbice ima Cicido res ok. Ampak tudi Zmajček ima zgodbe in ravno tako pesmi. Pa še kaj drugega poučnega zraven. Kar je pa najboljše pri Zmajčku je pa to, da otrok zraven nekaj počne. Če nimajo kake igre na sredini (to je skoraj obvezno) za sestavit, zlepit in igrat, imajo vedno tudi nalepke za dolepit, pa kaj za izrezat, sestavit še zraven in polno otroških dopolnjevank, ugank in ostalih "aktivnih reči". Otrok vsekakor ustvarja zraven, je aktiven, ne le poslušalec in gledalec slik, ki so mimogrede tudi tukaj zelo lepe in smiselne, pa primerne otrokom.

(odgovor članu Vesna_2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroška revija Zmajček
14.10.2005 19:43:53   
Anonimen
Meni sta Cicido in Ciciban zelo dolgočasna. Večina ilustracij je togih, nezanimivih, nepritegljivih, ponavljajo se že 20 let.
Zmajček je nekaj novega, bolj pestrega, zanimivega in otrokom bližjega. Tudi šestletniki v šoli ga imajo radi.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroška revija Zmajček
23.10.2005 22:53:56   
cvet
Moja hčerka 2,5 leti bi še zvečer najraje zaspala z njo. vzgojiteljica v vrtcu pravi da je težka za starost 2 leti in naprej. Mi jih listamo vsak dan. Zanimiva je tudi ker je vedno polna kakšnih nalepk, iger, sestavljank... Se splača.

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroška revija Zmajček
24.10.2005 11:27:56   
mazi







Pozdravček,

pri nas ima naš 2,5 letni Žiga naročenega Zmajčka že drugo leto. Moram reči da smo zelo zadovoljni s to revijo, saj ima poleg zgodbic in pesmic še veliko različnih igric, čez nalepkice jih pa tako ali tako ni - s takim veseljem jih lepi da je kaj.
Je pa res da ima vsak drugačen okus.

(odgovor članu cvet)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zmajček ali Cicido
23.2.2009 18:13:46   
Anonimen
Uporabljam iskalnik user posted image .

Ali je tale Zmajcek se aktualen? In ce je, se ga da kupiti tudi v prosti prodaji ali je obvezna narocnina?
Oz. ce ni vec, katero revijo za malcke priporocate danes?

(odgovor članu mazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zmajček ali Cicido
23.2.2009 20:29:17   
marjetica23
ko je bil nečak mlajši je bil bolj aktualen cicido, pa smo se nanjga naročili. Komaj je čakal da izide nova številka. Lepe pesmice in pravljice so bile. Tudi zmajčka smo učasih kupili, ampak nam je boljši cicidouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zmajček ali Cicido
24.2.2009 22:31:12   
ely*
Da se ga kupit tudi v prosti prodaji. Mi ga imamo naročenega zdaj že drugo leto in tamalemu je zelo všeč, še posebej nalepke, pa ful rad rešuje naloge, pa miška Maruška mu je ful všeč, se vedno ful smeje ko bere zgodbice o njej.

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?