|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Viden dvojen želodček...
3.9.2009 11:15:34   
Anonimen
Pozdravljene.

Pred slabim tednom sem bila na nuhalni, kjer je zdravnica opazila, da se vidi dvojen želodček. Pravi, da bi to lahko bila kromosomska napaka ali pa gre zgolj za kakšno napako v želodčku. Zdaj čakam prve krvne izvide in premlevam kako naprej.
Zanimivo mi je, da so vsi ostali izvidi - velikost, utripi srčka, nosna kost, ... - v redu. Nikjer ni nobenega zastoja ali 'drugačnosti'.

Zanima me, če je morda katera imela podobno situacijo in kako se je rešila? Prosim za odgovore in se opravičujem, če odpiram stare rane.

Hvala in veliko sončka!!

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Viden dvojen želodček...
3.9.2009 13:00:09   
a.biba
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene.

Pred slabim tednom sem bila na nuhalni, kjer je zdravnica opazila, da se vidi dvojen želodček. Pravi, da bi to lahko bila kromosomska napaka ali pa gre zgolj za kakšno napako v želodčku. Zdaj čakam prve krvne izvide in premlevam kako naprej.
Zanimivo mi je, da so vsi ostali izvidi - velikost, utripi srčka, nosna kost, ... - v redu. Nikjer ni nobenega zastoja ali 'drugačnosti'.

Zanima me, če je morda katera imela podobno situacijo in kako se je rešila? Prosim za odgovore in se opravičujem, če odpiram stare rane.

Hvala in veliko sončka!!


user posted image user posted image user posted image user posted image  Držim pesti, da se vse lepo izteče! Prvič slišim za takšen primer, zato ne znam pomagati. Upam, da se oglasi katera, ki ve kaj več o tem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Viden dvojen želodček...
3.9.2009 15:41:27   
Anonimen
Nimam konkretne izkušnje s tem, ampak mi je na NS rekla, da je lahko DS kaže tudi z dvojnim želodčkom, čeprav je vse ostalo (nosna kost, tista razdalja) OK.
Upam in držim pesti, da bo pri tebi vse vredu user posted image .

(odgovor članu a.biba)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Viden dvojen želodček...
3.9.2009 19:35:53   
Anonimen
Vidim, da takšnih primerov ni ravno veliko. Res upam, da me samo strašijo in da gre za kakšno drugo napako na želodčku, ki jo lahko operativno odpravijo... Bom očitno morala še malo počakati...
Če pa katera kaj več ve, bom vesela vsakega odgovora...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Viden dvojen želodček...
3.9.2009 21:50:46   
Pikec
Če nisi ti ta ki sprašuje-tu je link:

KLIK

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?