|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi pregled
23.4.2005 9:11:30   
Nasy
Mi lahko katera pove, kaj dejansko se dogaja na prvem pregledu pri G?
Stopiš noter...dober dan..in kaj za tem sledi..nisem kak navdušenec dohtarjev in sester, sploh unih ne, ki špikajo:(. No toktrat bo nekako treba prenesti tudi to:((

Ena od vas me je pripravila na to, da me bodo vprašali, če želim obdržat otroka..no, že po telefonu je bil rahel šok, ko mi sestra reče : "A boste rodila?" :ups:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prvi pregled
23.4.2005 10:08:59   
ankaa
Joj sem besna! Tole uprašanje a boste rodila je tudi mene doletelo že po telefonu in to obakrat pri 2 različnih G! Redosled pregleda je bil takle: kup vprašanj med. sestre, mer. pritiska in teže, gin. pregled, ultrazvok (v 12. tednu je bilo zame 1.), potem sem dobila še papirje za laboratorij (kri, voda). Želim ti prijazno obravnavo, kakršno sem je bila deležna tudi jaz, ampak tisto uvodno vprašanje mi pa še sedaj dvigne pritisk.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prvi pregled
23.4.2005 11:04:04   
kofetek2010
ravno včeraj sem prestala ta pregled, ampak moj G je super in mi je obisk pri njemu bolj čvek ;)
delal mi je UZ kar na trebuhu, ker sem imela poln mehur, s seboj sem že imela laboratorijske izvide (samoplačniško sem jih opravila pred 2 tednoma), dal mi je svečke proti slabosti in naročil me je čez 5 tednov na redni pregled, NS in ponovne lab.teste ;)
sestra me je stehtala in izmerila krvni tlak, izpolnila materinsko knjižico in uskladili sva termin čez 5 tednov - sem bila pa tudi sama deležna vprašanja, ko sem se naročila za ta prvi pregled, "a boste obdržala?" :(

nič se ne boj, prav fajn je videt svoj rižek na UZ in slišat bitje njegovega srčka :)

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prvi pregled
23.4.2005 11:33:49   
KMALU
Jaz grem verjetno naslednji teden na prvi pregled. Bom v sestem tednu. Je to dovolj?

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prvi pregled
23.4.2005 11:38:47   
Nasy
Ja verjetno je to bedasto vprašanje zaradi nekaterih najstnic, ki množično hodijo na splave :zmeden2:
Jaz bom v pon. ravno začela s sedmim tednom, če štejem po dnevih :hudicek:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prvi pregled
23.4.2005 12:01:17   
kofetek2010
meni je včeraj dal termin glede na ZM (2.3., torej PDP 9.12.) ampak je rekel, da bova mogoče prestavila 8na kasneje) na naslednjih UZ (ker imam O bolj pozno) ;)

----

glede na to, da delajo splav brez problemov do 10 tedna, bi lahko s tem vprašanjem počakali, da prideš tja in sama poveš kaj bi rada :zmeden: itak prideš na vrsto pri G tam nekje do 8 tedna in imaš potem v obeh primerih čas :zmeden2:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prvi pregled
23.4.2005 12:03:41   
KMALU
Ma s tem se strinjam. Vprasanje je idiotsko. Naj te vprasa drugace. Npr. Kaj bi pa zeleli od ginekologa? Pregled, posvetovanje?
Ne pa kar BOOM - bote rodili? :grrr:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prvi pregled
23.4.2005 12:22:48   
Nasy
Ja res je, lahko bi vprašali malo lepše, lahko bi na pregledu G vprašala, kako naprej..karkoli ne pa tako, da te skor s stola vrže..No ja, njim je to očitno že nekaj samoumevnega :zmeden2:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
23.4.2005 22:47:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Prvi pregled
24.4.2005 10:49:49   
Nasy
Je prav da vprašajo, ja, samo meni bi bilo lepše, če bi bilo to kako drugače, na primer na pregledu.
Sicer pa je verjetno (na žalost) odvisno tudi veliko od tega, če ima sestra dober ali slab dan.
Kakorkoli že...upam, da bosta jutri imeli sestra in ginekologinja dober dan :( :zmeden2:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Prvi pregled
24.4.2005 12:19:59   
KMALU
No punce odgogovrite se na tole..
V katerem tednu ste sle na 1.pregled?

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Prvi pregled
24.4.2005 17:38:54   
belica
Tudi mene je sestra vprasala, ce je to zazeljena nosecnost, morajo to vprasat, ker te po tem vnesejo v racunalnik med nosecnice, vsaj meni je tako rekla, ker sem jo tako debelo pogledala.Kar se pa tice splava pri nekaterih,je to kot, ce bi jim nekdo rekel dober dan ali kot ce bi sli v kino, na zalost.Kot, da danes ne obstaja kontracepcija, pa ne samo ena, ampak vec vrst.:grrr:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Prvi pregled
24.4.2005 17:40:57   
belica
A, ja pa se to, jaz sem v 8. tednu, sla sem na pregled v sestem, naslednjega imam v 9. tednu, prinest moram labaratorijske izvide in takrat mi bo naredil UZ.lp

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?